Najpopularniejsze imię w stolicy Norwegii? Mohammed

Po raz pierwszy w historii stolicy Norwegii imię Mohammed jest tam najpopularniejszym wśród mężczyzn i chłopców - donosi portal bankier.pl powołując się na wyniki badań norweskiego urzędu statystycznego.

wróć do artykułu
  • ~VVV
    (2014-12-01 21:36)
    ISLAMSKA ZARAZO : WON Z EUROPY !!!
  • ~CC
    (2014-08-29 15:42)
    Niedługo dzihad w Europie
  • ~vikis
    (2014-08-29 15:27)
    a w warszawie bardzo popularne są imiona Icek i mosięk.
  • ~fff
    (2014-08-29 14:13)
    kto ma rozum POwinien zwiewać do Chin-tam juz tylko jest normalnie-europa to syf
  • ~prof bydłoszewski
    (2014-08-29 12:57)
    komentator o nicku ~POlkot to typowy leming. Czyta co drugie słowo i tylko w tytule, komentuje natomiast z zaciekłością niesiołowskiego po dużej dawce szczawiu.
  • ~xero
    (2014-08-29 12:43)
    Q...wa - przeciez pisze jak BYK - 'W STOLICY NORWEGII' a nie w Norwegii!

    CZYTAJCIE UZYWAJAC GLOWY A NIE GOOOOPY!
  • ~nadia
    (2014-08-29 12:41)
    BRAWO 'mamuta' - TRAFNY WPIS!!
  • ~jojo
    (2014-08-29 12:17)
    bardzo popularne są też tam imiona Mosiek i Icek zaraz po machomecie..
  • ~fak de dak
    (2014-08-29 11:10)
    Norwegowie,Niemcy,Francuzi ,Brytyjczycy itp. sami sobie wpuścili konia trojańskiego,a teraz będą się dziwić,jak im któregoś dnia zrobi "kęsim"...
  • ~kitikat
    (2014-08-29 10:55)
    Polkot czytaj ze zrozumieniem przeciez w tytule jest mowa o stolicy norwegii
  • ~rp
    (2014-08-29 10:53)
    do Polkot, tytuł wprowadzo może w błąd kogoś kto tytułu nie czyta. Pisze jak byk "w stolicy Norwegii" a Oslo to stolica Norwegii.
  • ~MOHAMED
    (2014-08-29 10:50)
    SUPER :)
  • ~sami swoi
    (2014-08-29 10:43)
    Poszukaj na Necie o ukrywanej prawdzie-Kosciol/dzisiejszy Watykan zorganizowal i stworzyl wowczas Islam oraz ich "proroka" Mohammeda zeby cudza reka zniszczyc PRAWDZIWYCH nasladowcow Chrystusa (nie mylic z katoliczanstwem bo to sekta) oraz Zydow / Izraelitow w VI wieku n.e. Polecam wszystkim bo tylko tak mozna zrozumiec mechanizm tego ze "nikt nie przewidzial" masowych migracji muzulmanow juz od lat '70!?!
  • ~mamuta
    (2014-08-29 10:33)
    Ja nawet wiem, czemu!
    Bo islam jest MALOWANYM RAJEM!! Rajem prześlicznym, ale z gruntu fałszywym! Nawet zastanawiam się nad zmianą wyznania! Dziwne?
    Co może być milsze dla niebogatego chłopa niż niewolnica w chałupie? Taka mu nie podskoczy, bo jej mąż-opiekun, "jeśli kobieta zbłądzi" ma obowiązek "dla jej dobra" przykładnie jej narżnąć. Kasy mu nie rozpuści, bo jedynie mąż rodzinną kasą rozporządza. Zakutana w burkę z sitkiem na oczy innego amatora niełatwo znajdzie, bo kto będzie miał chęć "kupować kota w worku".
    A jak mu mimo wszystko zbrzydnie, to chłop, taki ciut bogatszy, ma prawo sobie jeszcze trzy kolejne zafundować. Z czterech przynajmniej jedna musi być udana!
    Gdyby zaś się chłopu zmarło, np. z bombą przyklejoną koło pępka w walce z niewiernymi, to dopiero mu się raj otwiera! 72 "duchowo i cieleśnie nieskazitelne" sztuki czekają na jego jedne skinienie. I sił mu na nie starczy bez żadnej farmacji!
    Jeszcze mi się dziwicie? Mahomet wiedział, jak dotrzeć do chłopa! Zwłaszcza do biednego i ciemnego.
    A pytania kontrolne dla przekonanych o moim uprzedzeniu islamofilów: Kiedy np. w jakimś kraju rządzonym prawem szarii zabronione zostanie wielożeństwo? Albo przynajmniej, dla równowagi, dozwolone zostanie posiadanie czterech mężów? Kiedy zostanie zdjęty z każdego muzułmanina obowiązek zabicia apostaty?
  • ~Polkot
    (2014-08-29 10:09)
    Tytuł wprowadza w błąd. Nie w Norwegii tylko w samym Oslo... To tak samo jakby powiedzieć że w Warszawie mieszka więcej murzynów niż w Pcimiu Dolnym - to oczywiste. Choć z drugiej strony to niepokojące że tylu muzułmanów osiedla się Europie.
  • ~ew2
    (2014-08-29 10:05)
    Warto dodać, że to kolejna europejska stolica po Brukseli i Paryżu, gdzie to imię męskie już od 3 lat jest najpopularniejsze.
  • ~barrack
    (2014-08-29 09:54)
    Super. Abdullah Mohammmad Hossein Osama na króla całej Norwegii. Brawooooo.
  • ~Polon
    (2014-08-29 09:52)
    Koniec Europy jaka znamy juz jest bliski.

    Nie dajmy sobie wcisnac Islamu do Polski!

Może zainteresować Cię też: