Rosja chce przesłuchać ukraińskiego kapitana w sprawie MH17

Rosyjski Komitet Śledczy chce wysłać na Ukrainę specjalistów, aby przesłuchali kapitana Władysława Wołoszyna. Moskiewskie media sugerują, że to właśnie ten pilot ukraińskiego samolotu szturmowego mógł zestrzelić 17 lipca pod Donieckiem malezyjski Boeing-777. Zginęło wówczas 298 osób.

wróć do artykułu
  • ~Jan Nowak
    (2014-12-29 20:51)
    Baryka oleju spala dzisiaj na 53,62, dolcow
    a za pol roku musi o tyle cena gazu staniec wedlog umow,
    oj nadchodzi ciezki czas dla dyktatora Putlerka,
    ciekawe ile jeszcze bedzie bandziorem ZSSRu
  • ~Wiadomosc POrazaca
    (2014-12-29 20:44)
    W sprawie TU-154 POwinni koniecznie przesluchac Kpt.Laska, ON WSZYSTKO POtwierdza, nawet nie pytany, wie lepiej, bez ekspertyzy, i odbudowania wraku! To PRAWDZIWY jasnowidz,
  • ~Wiadomosc POrazaca
    (2014-12-29 20:37)
    W sprawie TU-154 POwinni przesluchac tow.Laska, On wie wszystko wczesniej, nawet szybciej POznal PRAWDE, jak SAMI Rosjanie! Nie wiem TYLKO czy Lasek JEST kapitanem?! Moze NAJPIERW wrak POskladac do KUPY, Tak jak TO robia NORMALNI EKSPERCI!!!
  • ~mirek
    (2014-12-29 20:27)
    do- tow Pisodajew. Chooj w doope Bandycie putinowi i jego slugusom.
  • ~tow. PiSodajew
    (2014-12-29 19:51)
    Losy malezyjskich samolotów zaczynaja sie powoli wyjaśniac.
    Pierwszego zestrzelił Wielki Szatan gdy zblizał sie do ich bazy na wyspie Diego Garcia. Potem slady zatarto.
    Drugiego omyłkowo zestrzelili Ukraincy gdy na zlecenie Wielkiego Szatana polowali na samolot prezydencki Putina. Ślady sa intensywnie zacierane, Wieki Szatan próbuje też sparalizować prace Miedzynarodowej Komisji d/s wyjasnienia tej tragedii.
    Co do trzeciego samolotu to podejrzany jest grażdanin Putin. Widziano go z przenosnym zestawem Igła na wyspie Borneo. Putin killed my son !
  • ~mirek
    (2014-12-29 19:16)
    do tow.Pisodajew alias -retor alias -sir czlowiek z Piltdown alias- moskiewski pacholek. Wyjasnione jest tylko ,ze jestes lizodupem Bandyty putina i KLAMCA.
  • ~adam s
    (2014-12-29 18:48)
    tylko i wyłącznie ukraińcom zależało na zestrzeleniu tego samolotu,pisowatym ,gimbusom i wszelkiej maści prawicowym ciężko jest przełknąć tą prawdę
  • ~edek
    (2014-12-29 18:22)
    Co tu komentować? Złodziej krzyczy " złodziej!"
  • ~jk
    (2014-12-29 18:19)
    Holenderscy i Australijscy specjalisci juz potwierdzieli ze Boenig sostal zestrzelony przez rakiete ziemia powietrze i nie z innego samolotu,
    mieszanie w glowach to specjalosc ruskiej propagandy
  • ~antysowieta
    (2014-12-29 18:14)
    Tym neosowietom całkiem się już w dyniach po*pier*do*li*ło !! Nie chcąc przyjąć do wiadomości oczywistego faktu, że to oni rękami bandytów z Doniecka zestrzelili cywilny samolot, z uporem maniaka próbują udowodnić, że zrobił to ktoś zupełnie inny. Stosowanie zasady iż kłamstwo powtarzane po tysiąckroć w końcu staje się prawdą jest w Neosowieckiej Rosji standardem.