Amerykanie dostarczą broń na Ukrainę? Rewelacje w "New York Times"

| Aktualizacja:

Władze Stanów Zjednoczonych rozważają zmianę podejścia do konfliktu ukraińskiego i rozpoczęcie dostaw broni dla Kijowa. Informuje o tym amerykański dziennik "New York Times". Gazeta podkreśla, że decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły.

wróć do artykułu
  • ~Zorro
    (2015-02-20 18:51)
    Oby politycy , nasi przywódcy zaczęli coś robić a nie tylko straszyć, Putina pokazywaniem mu własnych zębów i ściskaniem mu dłoni.
    Taktyka wygrania z Putinem jest dziecinnie prosta. Na każde 20 czołgów z jego strony wjeżdża 20 czołgów ze strony UE. Jeśli Putin wytyka wjazd naszych czołgów my zaprzeczamy i wytykamy wjazd jego 20 czołgów. W tym momencie okazuje się, że Plan Putina nie działa. Za kilka miesięcy Putin już by nie żył. Podaliby mu truciznę, wywieźli do lasu, lub zmarłby w inny naturalny dla niewygodnych Rosjan sposób. Ale jeśli pozwolimy Putinowi urosnąć w siłę, pokażemy że bezkarnie może nas wodzić za nos, to Putina nikt nie zgładzi a on sam będzie szedł dalej i w końcu dojdzie do 3 wojny światowej. Każdy to wie, każdy to rozumie, tylko dlaczego nasi przywódcy biorą pensje a nic nie robią z tą wiedzą???
  • ~cwaniaczek
    (2015-02-02 09:00)
    ukry zorientuja sie ze to polactwo rozhustało ruine i rzezie na ukrainie beda takie jak na wołyniu bedxie powtorka z rozrywki historia po kole sie po wtarza
  • ~sami swoi
    (2015-02-02 23:45)
    ~mak2015-02-02 10:05
    POlecam ci filmik "TerrorStorm" na YouTube,dzieciaku,dorosnij!
  • ~etyk
    (2015-02-02 17:34)
    oczywiście nic to nie da tylko rosprzestrzeni konflikt na calą ukraine zreszta to wewnętrzna sprawa byłych republik i guzik innym do tego
  • ~ge
    (2015-02-02 15:40)
    A czy sekretarz generalny na to się zgodził jak stany chcą robić taki burdel jak w syri to powinno się ich wykluczyć z nato
  • ~Naparstek
    (2015-02-02 13:24)
    To będziemy mieli - nowoczesne walki jak w Wietnamie.
    - ZSRR i USA walczyły przez wiele lat (miejscowi wygrali)
  • ~fajnie, ale..
    (2015-02-02 13:04)
    ~OBSERWATOR poczynań Putina2015-02-02 11:59
    Se4paratysci chca zmobilizować 100000 mięsa armatniego.
    Jak Ukraina uruchmi swoje lotnictwo, to separatysci totalnie przegrają.


    Separatyści są dobrze wyposażeni w ręczne wyrzutnie rakiet. Zniszczenie śmigłowca lub samolotu szturmowego na niskiej wysokości z takiej broni w terenie zabudowanym , to no problem.
  • ~OBSERWATOR poczynań Putina
    (2015-02-02 11:59)
    Se4paratysci chca zmobilizować 100000 mięsa armatniego.
    Jak Ukraina uruchmi swoje lotnictwo, to separatysci totalnie przegrają.
  • ~sdsds
    (2015-02-02 10:32)
    powoli powoli ale idzie ku grubszej wojnie
  • ~sprawiedliwy
    (2015-02-02 10:21)
    amerykanie zbroniarze swiata chcecie pomoc ukrainie dajcie chleba chleba i jaszcze raz chleba a bron zniszczcie i wszystkie kcerny zbrojeniowe nie mordujcie juz ludzi na calym swiecie jestescie mordercami
  • ~And192
    (2015-02-02 10:13)
    Myślę, że problemem Ukrainy nie jest brak broni ale niechęć do walki o Donbas. Referendum pokazało, że większość tam nie utożsamia się z Kijowem ale z Moskwą. Tak było i w 1920 roku, kiedy Polska walczyła o swe ziemie do upadłego a Ukraińcy (pomijając Petlurę, którego siły okazały się w mniejszości) raczyli utworzyć Republikę Rad w składzie ZSRR. Ukraina ma tendencję do podziału wzdłuż Dniepru i nic tu nie pomogą dostawy sprzętu. Ta wojna może przyczynić się do rozbudzenia świadomości narodowej i odrębności od Rosjan. Ale to z kolei może być niebezpieczne dla nas.
  • ~a5
    (2015-02-02 10:21)
    Niech im poślą więcej trumien- to taka sama przysługa.
  • ~mak
    (2015-02-02 10:05)
    Nareszcie, Amerykanie poszli po rozum do głowy. Wcześniej należało dozbrajac braci Ukraińców. Wszak walczą nietylko w obronie swojej niepodległości ale bronią rubieży wolnego świata przed ruskim barbarzyństwem. Jeżeli nie zatrzymają bolszewicką zarazę na wschodzie, będziemy go mieć u swoich południowych granic.
    Dlaczego administrator przepuszcza komentarze ruskiej agenty?
  • ~po grom lahow
    (2015-02-02 08:57)
    ruina to druga syria to kwasniewski i polactwo rozbujało ruine demontaz bedzie w całej ruinie az do całkowitego unicestwienia panstwa a latem bedzie sie paliła ruina na polach ani nie zasieja ani nie zbiora bedzie powtórka z rzezi na wołyniu polactwo obarcza jako sprawcami tej zabawy
  • ~Eugeniusz
    (2015-02-02 09:09)
    Dlaczego Amerykanie wszędzie wciskają swoje pazury,znowu Europa ucierpi a cwaniaki z USA zarobią ,im nic się nie stanie bo są daleko.
  • ~hanka
    (2015-02-02 09:20)
    Za malo im wojny, ktora juz rozpetali na calym swiecie?
    Trzeba znalezc nowe rynki zbytu na sprzet wojenny.
    Wszystko w imieniu krzewienia wolnosci i demokracji.
  • ~4 pancerni
    (2015-02-02 08:49)
    zniszczmy ruine całkowicie lwów bedzie jak donieck sprawiedliwosc musi byc po naszej stronie zamienmy ruine na kara kum
  • ~re
    (2015-02-02 08:25)
    Nie zastanawiać się tylko natychmiast przekazać Ukrainie nowoczesną broń. Uważam, że wtedy zdecydowanie efektywniej będzie im pogonić kacapów. Bez pomocy militarnej ruskie zrobią co im się żywnie podoba z Ukraińcami.
  • ~sokular
    (2015-02-02 09:09)
    Ale o tym warto milczeć...
  • ~tow. PiSodajew
    (2015-02-02 08:56)
    Broń za 3 mld USD ?
    A skąd Ukr-ruina weźmie mięso armatnie ? Od ostatniego poboru uchyliło sie 80% delikwentów !
    A co beda żreć na Ukr-ruinie ? Polskie jabłka i pieczarki ?
    Czym bedą oni palic w piecach ? Niepalnym węglem z RPA ?
    Skad wezmą prad ? Z fabryki czekolady Poroszenki ?
    Na czyj koszt beda zyć ? Matuszki Rasiji ?
    Za co bedą walczyc ? Za prawa oligarchów do grabienia narodu ?

Może zainteresować Cię też: