Amerykanie dostarczą broń na Ukrainę? Rewelacje w "New York Times"

| Aktualizacja:

Władze Stanów Zjednoczonych rozważają zmianę podejścia do konfliktu ukraińskiego i rozpoczęcie dostaw broni dla Kijowa. Informuje o tym amerykański dziennik "New York Times". Gazeta podkreśla, że decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły.

wróć do artykułu
  • ~gość
    (2015-02-02 07:58)
    Obama powinien podsyłać broń ale zapierać się, że nie ma z tym nic wspólnego. Jak Putin. On kłamie bezczelnie to czemu nie robić tak samo. Chyba, że to już się dzieje ale teraz ta informacja ma być upubliczniona w konkretnym celu.
  • ~PiS be with you
    (2015-02-02 07:57)
    Kochani,
    O PENDOLINO , emeryturach...cnocie Pawlowicz...fjucie hofmanka
    statusie Krymu...Ukrainy..i Wszechswiata..
    powinien zadecydowac PIS i PAN NADPREZES KACZYNSKI .

    Przy wspóludziale amerykanskich naukowców z prof. Binienda na czele.

    Dzieci wiedza, ze pis to ruscy agenci wplywu i zwykli, pozyteczni idioci.
  • ~Jankesi do schronow
    (2015-02-02 08:14)
    Rosja powinna zwiekszyc ilosc rakiet balistycznych i swoja obecnosc nuklearna wokol USA.
  • ~janek86
    (2015-02-02 08:41)
    Budapesztanskie Memorandum podpisane przez USA w 1994 roku , zobowiazuje Stany do zagwarantowania Ukrainie Nienaruszalnosci Granic.
    Zatem ewentualna pomoc wojskowa jest tylko wypelnieniem obietnic. A obietnice USA nalezy traktowac powaznie, nie jak to ma w zwyczaju Rosja, ktora mentalnie jest na poziomie typowego debila czy kretyna. Tu odsylam czytelnikow do przeczytania definicji tych okreslen.
    Tu przypomne czytelnikom , ze Rosja pozostawila kraje w swej orbicie w sytuacji podobnej do bylej Jugoslawii, gdzie pierwsze skrzypce to Serbia z bronia zaczepna a podlegle Republiki Federacji mialy krotka bron do samoobrony, ktora naprzeciw akcjom Serbii byla wiadomo- dobra tylko do popelnienia samobojstwa. Rzecz ma sie identycznie aktualnie w przypadku Ukrainy po niebozce CCCP. Budapesztanskie Memorandum chociaz nie jest to tak wiazace jak Traktat, lecz jednak zobowiazuje by jak to powiedziec slowa nie poszly z wiatrem.
  • ~kara kum aty
    (2015-02-02 09:11)
    bohaterzy i sparwcy wszelkich nieszczesc na ruinie to polactwo to oni byli głownymi rezyserami kara was nie ominie
  • ~wwf
    (2015-02-02 07:43)
    Decyzja zapadnie jak juz nie bedzie Ukrainy Barrac dziecko amerykanskich komunistów to najwiekszy przyjaciel komunisty faszysty Putlera
  • ~rezun
    (2015-02-02 09:05)
    ktos bedzie musiał byc winny na ruinie a kto bedzie winny polak jak zwykle chłopiec do bicia bij laha az mu czaha spadnie
  • ~kałmyk kwah
    (2015-02-02 09:08)
    kwasniewskiego złapac i osadzic to on był pierwszym co rzucił kamieniem za nim poszła lawina
  • ~obserwator
    (2015-02-02 09:08)
    w tym przypadku wojne trzeba przenieść pod polska granice celem nieuskutecznienia dostaw czyli wejście wojsk rosyjskich na ukraine tak to wygląda z wojskowego punktu widzenia nie ma innej możliwości
  • ~Patrząc z dystansu
    (2015-02-02 09:04)
    Skłócić narody słowiańskie do tego stopnia, by się same wymordowały... Ale każdy kij ma dwa końce - czy oni tego nie znają ?
  • ~m
    (2015-02-02 09:00)
    Nie byłem zbyt mądry. A teraz mimo ukrytej wojny domowej na Ukrainie jestem bezsilny cokolwiek zmienić w swoim życiu.

    Ale wczoraj po ślubie katolickim mej córki odczułem podczas biesiady w jej mieszkaniu, jak mi obcy jest ten ukraińsko-chłopski świat mej córki z jej prymitywnymi koleżankami. Ujrzałem przepaść cywilizacyjną, która nas rozdziela. Zrozumiałem, iż nigdy mi się nie uda dojść do nawet małego porozumienia z bojówkarzami „Ajdaru”. Gdzie mam teraz uciekać?

    Nawet do mego domu teraz doszła ta przeklęta wojna domowa, którą cyniczna władza kijowska nazywa ATO (Antyterrorystyczna Operacja). Giną tysiące niewinnych ludzi.

    Jeszcze podczas Majdanu w styczniu-lutym 2014 roku przestrzegałem przed banderowskimi zawołaniami: „Sława Ukrainie! Herojom sława!” – bo to się źle skończy przede wszystkim dla samych Ukraińców. Teraz są krwawe żniwa tych diabelskich wołań. Ale neobanderowcy, których jest wielu teraz wśród młodych Ukraińcow, nie chcą trzeźwieć, bo zapach krwi podnieca plebs chłopski w tym zabłąkanym i obłąkanym kraju.