Powtórka sprzed aneksji Krymu? Chcą dla Putina prawa do wysłania wojska na Ukrainę

Władimir Putin może znowu dostać prawo wprowadzenia wojsk na Ukrainę. Z taką propozycją wystąpił rosyjski deputowany Michaił Jemielianow. Parlamentarzysta przekonuje, że w ten sposób Rosja powinna zareagować w wypadku, gdyby Stany Zjednoczone zaczęły dostarczać broń ukraińskiej armii.

wróć do artykułu
  • ~Porada dla Putina
    (2015-03-24 12:18)
    I masz 100% racji Michaił Jemielianow, calkowicie sie z toba zgadzam. Na miejscu Rosji poszedlbym znacznie dalej.
    1. Wyraznie zwiekszyl aktywnosc okretow podwodnych z glowicami jadrowymi u wybrzezy USA i Uni.
    2. Rozmiescil rakiety z glowicami jadrowymi na Krymie i wycelowal w Kijow, Warszawe i Tallin.
  • ~ruskaswolocz
    (2015-03-24 12:28)
    ruskie scierwo na tych forach
  • ~opinia x
    (2015-03-24 12:36)
    Piszcie o zatargach i nienawisci Poroszenki i tajkuna Kolomojskiego!!! Oto glowny dowod o tej wojny powod :-) KASA i MOC!
  • ~gość
    (2015-03-24 12:40)
    Putin robi dokładnie to czego oczekuje durny ruski naród. W czasie swoich rządów nakradł cały jednoroczny budżet Rosji.On już stał się zakładnikiem tej polityki.Nie może oddać władzy,bo straci wszystko co nakradł.
  • ~kola
    (2015-03-24 13:09)
    Ruskim wolno wysyłać broń i wojsko na Ukrainę, ale według Ruskich Stanom nie wolno nawet szkolić Ukraińców!!
    Czy ktoś to rozumie!!
  • ~Daro
    (2015-03-24 13:30)
    Powtarzam zawsze: tam gdzie wchodzą rosjanie tam tylko pogrzeby i płacz matek. USA powinna robic to samo. Po cichu zbroić Ukrainę.
  • ~Amela
    (2015-03-24 13:34)
    Putin znów chce hurtowo zabijać! Ile ludzi jeszcze musi zginąć aby świat dał mu "kopa"?
  • ~powodzenia
    (2015-03-24 13:35)
    W polityce jak w boksie wygrywa ten kto jest silniejszy. Ukraina jest słabsza od Rosji a Rosja jest słabsza od USA. Jednak Rosja jest na tyle silna że może zadać USA mocne ciosy, pytanie czy USA zaryzykują dla Ukrainy...Jak myślicie? Ja myślę że nie i dlatego los Ukrainy jest przesądzony. Jeśli Putin zechce zrobią z Ukrainą to co USA zrobiły z Jugosławią, Sudanem, Irakiem. A naiwni Ukraińcy myślą że ochroni ich jakieś "prawo międzynarodowe". Patrzcie na Palestynę, Kosowo, Irak, Syrię itd - w polityce obowiązuje prawo silniejszego i to nie od dziś i nie od wczoraj. Ukraina powinna odgrodzić kordonem Donbas żeby zaraza nie rozlała się na cały kraj ale zamiast tego oni chcą walczyć o Donbas czyli jątrzyć ranę z gangreną...
  • ~wert
    (2015-03-24 13:36)
    zmierzyc sie z Putlerem na terenie Ukrainy konwencjonalnie.
  • ~Matwiej Płatow
    (2015-03-24 13:49)
    ~wert~by NATO się ośmieszyło?Toż Oni nie potrafią sobie poradzić z Kalifatem.A gdyby doszło do takiego starcia ,to nie jestem pewny czy Rosja zatrzyma się na Bugu,a może dopiero na Kanale La Mans,lub na Missisipi.Bucha,cha,ha.
  • ~ymca
    (2015-03-24 13:53)
    ~Daro2015-03-24 13:30
    Daro na fujaro...
  • ~bezmozgowcy z was
    (2015-03-24 13:56)
    ~Amela2015-03-24 13:34
    Poszukaj troche na YouTube jak USA Army mordowala i zabila okolo milion cywilow(!) w Iraku - Milion!!! I co,nic,to demokratyczne mordy? jesli to nie mord hurtem to co nim jest?!
  • ~serek
    (2015-03-24 16:11)
    Michaił Jemielianow to szajbus. Wosjska kacapskie juz są na Ukrainie. O co więc chodzi?
  • ~gosc321
    (2015-03-24 16:23)
    Niektórzy historycy podają 20-30 mln ludzi zamordowanych w ostatnich 100 lat przez ludzi rządzących w Rosji. Mają wprawę!!
  • ~opinia x
    (2015-03-24 16:43)
    ~gosc3212015-03-24 16:23
    Poszukaj filmy o Eugenice / "Eugenika" na youtube,bo warto! CCCP to byl projekt Syjonistow ktorzy takze nienawidza kapitalizm propagujac nawet obecnie tylko totalitaryzm pod falszywa nazwa "globalizacja", dla naszego dobra-rzecz jasna.
  • ~toja
    (2015-03-24 17:32)
    Na początek to niech zafajdane kacapy obłożą wstrętne USA jakimś embargiem i sankcjami, przestaną sprzedawać im nowoczesną technologię, a nawet jabłka. No dalej, zaczynajcie zauralskie kocmołuchy.
  • ~ZŁO
    (2015-03-24 20:55)
    USA TO MORDERCY TERRORYŚCI BADYCI BRAK SŁÓW!