Komisja Europejska zaostrza kryteria. Do Polski ma trafić ponad 10 tys. uchodźców

| Aktualizacja:

Komisja Europejska zaostrza kryteria przyjmowania uchodźców. Chce, aby do Polski trafiło w sumie prawie 11 tysięcy 500 imigrantów. Polskie Radio informowało kilka dni temu, że Bruksela zaproponowała, by do Polski trafiło ponad 10 tysięcy uchodźców.

wróć do artykułu
  • ~Jasna sprawa
    (2015-09-07 17:31)
    Jeśli Kopacz zgodzi się na to, to już podpisała wyrok na PO!
  • ~ilu samobójców już przeniknęło do EU?
    (2015-09-07 17:38)
    Mnie tylko ciekawi, ilu już terorystów-samobójców z panstwa islamskiego przeniknęło razem z imigrantami do Europy. niedługo usłyszmy pewnie jakieś boom na dworcu w Monachium albo Wiedniu. Niech Kopacz trzyma twarde stanowisko a wyjdzie to na dobre i Polsce i jej partii.
  • ~Bartolo
    (2015-09-07 17:32)
    Ja też zaostrzam kryteria i chcę, żeby Komisja Europejska pocałowała mnie w ... czoło
  • ~diks
    (2015-09-07 17:54)
    Nic nie przyjmować, Polska to nie śmietnik, powystrzelać ich i po problemie.
  • ~vladimir
    (2015-09-07 17:46)
    Gorące przyjęcie w Niemczech?! Chyba podpalając obozy dla imigrantów.
    Widziałem te "tłumy" witających przybyszy. Garstka ciekawskich, krewnych, przyjaciół wraz z dziennikarzami i przedstawicielami organizacji lewicowych.
    Ale piar strasznie hałaśliwy :/
  • ~Stean
    (2015-09-07 18:09)
    Uwaga na Ewę Kopacz - ona wkrótce będzie uciekać z kraju, dlatego teraz gorączkowo kupuje sobie miękkie lądowanie w Brukseli (tak jak Tusk). Jej deklaracje w sprawie przyjmowania muzułmanów są nic nie warte – są wysoce niepokojące, a ona potrafi kłamać jak Tusk! Szykują nam KATASTROFĘ społeczną. Powstaną skupiska agresywnych, roszczeniowo nastawionych muzułmanów niezdolnych do asymilacji, niezdolnych do pracy, obcych nam kulturowo, jawnie wrogich naszej religii i tradycji. Czy w szkołach powstaną dla nich osobne klasy? Czeka nas wojna religijna o jakiej paliknotowi się nie śniło. W Norwegii popularna dziennikarka telewizji publicznej została zwolniona z pracy bo wystąpiła z krzyżykiem na szyi – a to dla muzułmanów obraza islamu!
  • ~wolnośc słowa
    (2015-09-07 17:39)
    10 tyś to kropla w morzu ,wkrótce się okaże że trzeba przyjąć 100 lub 200 tyś
    PS. uważajcie bo prokurator mówił że będą wsadzać za nieprzychylne uchodżcom komentarze .
  • ~kok
    (2015-09-07 17:53)
    widać jak Niemcy ochoczo przyjmują imigrantow --podpalając domy w których się znajduja
  • ~real
    (2015-09-07 17:53)
    Niech przyjmą nawet i 500 000 i tak uciekną do Niemiec
  • ~vladimir
    (2015-09-07 17:53)
    Przyjmijmy i 20 000; tylko czy zechcą zostać ;)
    PS.
    Można by Ich przyjąć na naszych warunkach; z obowiązkiem stopniowej asymilacji i lojalności wobec Polski.
  • ~wnuczka wróci bez rączki
    (2015-09-07 19:18)
    jak wam za pół roku wnuczka wróci bez rączki albo nóżki z zakupów w galerii handlowej, bo islamski fanatyk się wysadził, to inaczej zaśpiewacie i może dotrze do europejskich móżdżków co to jest radykalny islam i o co chodziło z tymi uchodźcami.
  • ~WaTT
    (2015-09-07 18:05)
    Na masową skalę została naruszona zewnętrzna granica strefy Schengen, następnie (za przyzwoleniem Austrii i Niemiec) doszło do masowych naruszeń granic wewnętrznych. W konsekwencji, na terenie Strefy znalazły się dziesiątki tysięcy bezimiennych osób i związane z tym zagrożenie.
    W mojej ocenie doszło do złamania zasad wspólnej polityki unijnej. Czuję się poszkodowanym w tej sprawie. Jaki organ jest właściwy do rozpatrzenia doniesienia w tej sprawie?
  • ~Waldek
    (2015-09-07 18:44)
    Ciekawe kto będzie na nich pracował przecież oni nie pójdą do pracy,lenie.wiem bo od 8 lat mieszkam w Holandii,tę leniwe muzułmanie tylko na zasiłku siedzą a my na nich pracujemy.
  • ~witam
    (2015-09-07 18:02)
    Przyjąłbym i każdego przywitał tradycyjnym polskim schabowym i bigosem i żurkiem z białą kiełbasą. A kto by nie zjadł wieprzowinki to won bo znaczy, że odrzuca naszą tradycyjną polską gościnność.
  • ~Mirek
    (2015-09-07 17:54)
    Szef komisji Europejskiej czyli słońce Peru, patron Ewy Kopacz, były prezes PO i były premier rządu PO , przyjaciel Ewy Kopacz i Bronisława referendum Komorowskiego. ...Donald Tusk. Dziękujemy Donaldzie za ten przesympatyczny prezent z Brukseli i Berlina. Nareszcie coś zrobiłeś dla naszego biednego kraju. Rozumiem, że Ewka klepnie bez zastrzeżeń i senat z Buczek też.
  • ~rozsądny
    (2015-09-07 19:24)
    Skierować wszystkich do obozów pracy, jeśli zostawili swoją ojczyznę i rodziny na pastwę losu to mogą pracować na swoje utrzymanie i na rzecz naszego kraju a nie czekać na socjal,darmowe wyżywienie, nocleg i świadczenia.Tym bardziej że większość z nich to zdrowe młode byczki w wieku poborowym i odizolować od społeczeństwa żeby nie było gwałtów i rozbojów a jak się sytuacja ustabilizuje w ich ojczyznie to natychmiast odesłać z powrotem skąd przybyli.
  • ~patriota
    (2015-09-07 18:59)
    Nawet Stali na tak nie potraktowal Polski i Polakoww jak Hitlerowska Merkel,zadnuch czanochow w Polsce nie bedzie bo wymordujemy wszystkich co do nogi
  • ~emeryt46
    (2015-09-07 18:10)
    DLACZEGO POLACY , SŁOWACY ,CZESI I WĘGRZY NIE CHCĄ PRZYJMOWAĆ ISLAMISTÓW ?!!!
    ZOBACZ NA YOU TOUBE " MUZUŁMANIE WE FRANCJI " ...
  • ~gość
    (2015-09-07 19:59)
    A ilu z nich na prawdę ucieka przed wojną i prześladowaniami. Podejrzewam że nie więcej jak 1/6 a reszta to kto? Terroryści, uciekinierzy ekonomiczni? Przy braku dokumentów kto to sprawdzi?
  • ~luksor
    (2015-09-07 18:50)
    ta..a nasz ,,mędrzec z ewropy??

    Viktor Orban. Sformułował kilka tez, które obiegły europejskie i światowe media. W wywiadzie dla "Frankfurter Allgemeine Zeitung", tuż przed przyjazdem do Brukseli na rozmowy w tej sprawie, ocenił, iż mamy do czynienia nie tyle z problemem imigracyjnym, ile "nową odmianą współczesnej wędrówki ludów". Podkreślił, że ci, którzy uciekają, są w większości muzułmanami, a nie chrześcijanami i wyraził przy tym troskę nad stanem naszych chrześcijańskich wartości, za co później został skrytykowany przez przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska, przypominającego mu, że do podstawowego kanonu tych wartości należy braterstwo i współczucie dla innych.

Może zainteresować Cię też: