Wyłom wśród naszych europosłów. Czworo zagłosowało za przysłaniem uchodźców do Polski

| Aktualizacja:

To było ważne głosowanie. Europarlament decydował, co zrobić z uchodźcami zalewającymi Europę. Jak się okazało, polscy europosłowie nie byli w tej sprawie zgodni.

wróć do artykułu
  • ~remek
    (2016-09-18 22:58)
    kula!
  • ~Kruk
    (2015-11-02 22:33)
    same polskie nazwiska...
  • ~jan
    (2015-10-30 08:12)
    tak to jest jak polska zadza polacy z nazwy same nazwiska juz o tym mowia dziwne ze polacy daja sie wymanewrowac ale poza tym nawet w warszawie zadzi zydowka dla dobra swoich zydow to samo z tymi odpadami w euro
  • ~Zaski
    (2015-10-19 15:33)
    Typowo polskie nazwiska - Róża Thun, Danuta Huebner, Michał Boni z PO, Lidia Geringer de Oedenberg. Dlaczego im jest obca polska racja stanu? Czy nalezy jeszcze tlumaczyc?
  • ~Nick
    (2015-10-19 12:52)
    Zadne z tych nazwisk nie jest polskie!
  • ~An
    (2015-10-19 08:18)
    Wybierajmy tylko Polakow tylko.
  • ~mat
    (2015-10-18 17:33)
    Wielkie oburzenie wywołało spoliczkowanie Boniego przez Janusza Korwin-Mikke... Ja osobiście żałuję że łba mu nie rozwalił.
  • ~no coment
    (2015-10-17 16:51)
    Trzy tzw. POlki o POdejżanie brzmiących nazwiskach i kłamca lustracyjny !!!
    POlaku zastanów się na kogo głosujesz ???
  • ~Ndp
    (2015-10-16 21:25)
    TW Znak Boni i reszta dobrze zadziałali, całkiem jak za czasów PZPR.
  • ~moni
    (2015-10-16 09:28)
    Marek Plura to PO a nie PiS
  • ~ja
    (2015-10-15 23:03)
    Robert Iwaszkiewicz jest z Partii KORWiN!
  • ~Socjalista konserwatywny
    (2015-10-02 00:41)
    Huebner, Geringer, Thun + esbecki donosiciel - trudno o bardziej wymowny - nomen omen - ZNAK (tym razem bez TW), że przeciwstawienie się przymusowemu osiedlaniu pseudouchodźców jest obowiązkiem każdego, komu leży na sercu dobro Polski. Te szuje zrobią wszystko, żeby tylko zyskać uznanie na europejskich salonach.
  • ~alosha
    (2015-09-27 08:52)
    Polska jest krajem wrednych ludzi. Juz nie o to tylko chodzi, z jaka nienawiscia mowia o uchodzcach. Biore pod uwage caloksztalt. Polska nie tylko jest winna temu, o czym wspomnial rosyjski ambassador, ale takze odpowiada za los, jaki spotkal Irakijczykow, Afganczykow czy Syrie. Ale przecietny Polak uwaza sie za cos super wartosciowego w porownaniu ze wszystkim oprocz Zach.Europy I usa. Nie widzi problemu, ze mielismu role w niedoli, jaka spotkala innych. Taka mentalnosc. Taka etyka. Taka wrazliwosc.Taka inteligencja . Taka Polska. Na to wszystko zaczynamy sie wslawiac jako hieny cmentarne. Jeszcze nizej, panowie?
  • ~k.
    (2015-09-19 12:50)
    Polscy europosłowie??? hehehehhe dobry żart - to paskudne syjonistyczne mordy.
  • ~POLAK
    (2015-09-19 01:15)
    Sprawiedliwi wsrod Narodu, brawo!
  • ~sorry ale fakta mowia o szwecji !!
    (2015-09-18 13:00)
    niestety co do szwecji powidzial Pis prawde ,chociaz jest jeszcze gorzej. Ale nie wolno o tym mowic niestety.Dostalam propozycje mieszkania w HOLMA malmo,nie znalam dzielnicy oprocz rosengord...szybko z tamtad ucieklam kiedy dowiedzialam sie od starszej szwedki co tam sie dzieje i jak sie tam mieszka,ile kradziezy,zabojstw istrzelanin /mozna znalesc na internecie policji info/a najgorzej zima powiedziala na teraz trudno wyjsc sa tam gangi lmlodziezy ..Ale jak przyjechal autoubus ktory jechal do centrum to starsza szwedka prosila by o tym nie mowic w autobusie.. Szwedzi Boja sie wlasnego cienia.bo zaraz sa oskarzani jako rasisci-rasisci-bardzo modna obrona dla tych ludzi ktorzy maja prawo za soba..Mozesz dostac wysoka kare-dlatego szwedzi sa mili ale w sercu mysla inaczej znam duzo takich osob..Bylam przestraszona wiecej niz ona ta pani co tam mieszka 20 lat...odradzila mi ta dzielnice..Prawie ucieklam i mi chce tam zamieszkac,.takich dzielnic jest wiecej niz polowa tego miasta. Niestety...tu trzeba mieszkac zyc by to zobaczyc..sorry nie ublizajc nikomu..Kiedys to miasto bylo inne... Nigdy mieszkac w Malmo. Wole- piekna ladna Warszwe
  • ~Realista
    (2015-09-18 09:28)
    Pewien malutki kraik na BW ma straszną chcicę, aby się rozrastać, lecz sąsiedzi stoją im na drodze, więc zdecydowano wygonić ich do EU i po kłopocie. :)
  • ~Realista
    (2015-09-18 09:24)
    Przecież to nie są Polacy, lecz agenci wiadomo kogo z polskimi papierami. Oni nikogo nie zdradzili, gdyż taki kraik jak Polska zwisa im jak kilo kitu.
  • ~prosto z peronu nr3
    (2015-09-18 08:13)
    Tu Polacy zgadzają się na przyjęcie 200.000 uchodźców.
    https://www.youtube.com/watch?v=mbSHr87kjgM&feature=youtu.be
  • ~qaduq
    (2015-09-18 05:55)
    Noblesse oblige. I nic tu nie mają niemieckie nazwiska, mające mniej wspólnego z Niemcami niż przeciętny berlińczych z Izmiru. To raczej dowód na dojrzałość wyborców Warszawy, dwoje posłow, Krakowa i Wroclawia po posłance. Wdzięczni wyborcy powinni domagać się zatem preferencji w zwiększeniu kwot uciekinierów, przydzielanych w relokacji. To nie tylko splendor i sława robienia za Europejczyka, ale też konkretny szmal unijny na wsparcie imigrantów. Samorządy powinny dokładnie przeczytać zapowiedź kanclerz Merkel, która planuje powołać 3 tysiące picjantow i 10 tysięcy pracowników do opieki nad imigrantami. Wystarczy proporcjonalnie przeliczyć i tego samego domagać się od polskiego przecież rządu, aby szmal nie został przejedzony w Warszwie. Jako jednak mieszkaniec jednego z okregow, z którego pochodzą, wprawdzie nie moi, ale wybrani na moich reprezentantow przez mądrzejszych, oczekuję na szybką deklarację OSOBISTĄ każdej z głosujących osób o przyjęcie pod SWÓJ dach jednej rodziny emigrantów i przynajmniej przez rok udzielania jej pomocy w adaptacji, przygotownia do zdobycia pracy i nauki języka polskiego i nauki w szkole. Potrzeba również od ręki zrobić rozeznanie, ilu mamy arabistów, aby dzieci mogly pobierac nauke również w jężyku arabskim. Takich nauczycieli powinnismy mieć, trzeba tylko sprawdzić ich przygotowanie i wystawić stosowne certyfikaty.