Angelina Jolie molestowana seksualnie przez... ministra. Międzynarodowy skandal

| Aktualizacja:

Wygląda na to, że szef jordańskiego MSZ długo popamięta swoje zachowanie. Amerykańska aktorka Angelina Jolie oskarża go o molestowania seksualne. Do skandalu miało dojść w czasie wizyty gwiazdy w obozie dla uchodźców.

wróć do artykułu
  • ~Fruzia
    (2015-09-19 12:51)
    Czytając większość komentarzy musi się dojść do wniosku, że polactwo ma mentalność kanaków. Kobieta to dla chłopstwa w tym skansenie to "baba", która powinna sobie pozwolić na "drobne" molestowanie seksualne "mecizn". Ostatecznie rola kobiety polega na usługiwaniu swojemu panu i władcy...dzicz na peryferiach Europy...
  • ~A jakby to nie była Jolie, to nie ma sprawy?
    (2015-09-19 11:44)
    "Minister spraw zagranicznych Jordanii chyba nie zdawał sobie sprawy z tego, kogo próbuje molestować." Jak to kogo? KOBIETĘ !!! I to powinno wystarczyć.
  • ~jkl
    (2015-09-19 10:48)
    Zdecydowanie powinni tego ministra wymienić na Biedronia.
  • ~olo
    (2015-09-19 09:35)
    molestowal, juz nie w dziecinstwie ?
    a jak ? powiedzial,ze ma ladna du.pa ?
    moze poklepal ze smiechem po du.pie ?
    u nich tak maja mlodziency na ulicy,
    jak zobacza ladna kobieta, to musza klepnac
    albo zagadac, i trzeba sie usmiechnac i spoko
    i isc dalej, a on jest szczesliwy,ze kobieta
    zwrocila na niego uwage, ale to swiat mlodziezy,
    a nie doroslych facetow, co maja 5 zon, he,he
    cos ona pie.. ?
  • ~z Żaliboża
    (2015-09-19 13:44)
    No właśnie! Zaczyna się od molestowania Pani Jolie, a potem przyjdzie kolej na Panie Kępę, Pawłowicz, Terlikowską, Wróbel, Szczypińską. Nie wspomnę już o Pani Sobeckiej i Fotydze...
  • ~olo
    (2015-09-19 09:48)
    za biust ja macal ???
    buahahahaha
    chcial sprawdzic czy ma dwa ?
  • ~kanonik
    (2015-09-19 09:52)
    szkoda ze do dapy palca nie wlozyl
  • ~Helena
    (2015-09-19 16:02)
    Teraz wszystkie przypominają sobie , że były kiedyś molestowane żeby pasowały do salonu i nie ważne czy tak było czy nie.
  • ~latoid.
    (2015-09-19 17:23)
    "Dowcipne" teksty w tej sprawie to prostactwo ,
    żenada i dowód na debilizm .A za " buahahaha"
    4 miesiące prac społ.w ośrodku dla ofiar
    przemocy!
  • ~real
    (2015-09-19 13:10)
    Kto takiego chudzielca by chciał molestować po prostu chce być na topie
  • ~eródyta
    (2015-09-19 17:00)
    Nie wiedzial kogo molestuje? To kogo mozna?
  • ~stefek
    (2015-09-19 16:39)
    Kopacz moze by chciala aby i ja ktos molestowal ,ale niestety nie ma chetnych Znalazby sie ktos dla muchy ,nowackiej ,senyszyn ?Ja tylko pytam .
  • ~v
    (2015-09-19 16:43)
    do super gwiazdy tak jej daleko, że i z prędkością światła nie dotrze. to molestowanie to ktoś potwierdził ? a może ministerek wyraził współczucie z powodu obsesyjnej głupoty "leczniczego" usuwania części ciała lub zaniepokoił się obozowym wyglądem i pomógł słaniającej się na nogach aktorce(?). to kardynalny bład, zainteresujesz się, pomożesz feministce, za kratki trafisz !
  • ~olo
    (2015-09-19 17:24)
    wiec jezeli chodzi o
    Szenyszyn, to podejrzewam,
    ze moze odgryzc reke
    co ja klepnela,
  • ~olo
    (2015-09-19 11:51)
    ona byla misja oficjalna
    i on byl oficjalny minister
    i nikt nie wiedzial kto to Jolie ?
    a gdzie ja molestowal ?
    w braku czy na placu ?
    moze byla typowa slodka ofiara ?
    zapomniala o misji ?
  • ~Lopez obserwator
    (2015-09-19 14:34)
    Wiadomo, że każdy muslim to nieobliczalna, sex maszyna, bez żadnych zahamowań. Do Niemiec przybyło właśnie 600 tyś takich maszyn. Merkel nawołuje, jeszcze, jeszcze...ale to chyba jest bez sensu. Aczkolwiek lewicowe Niemki są bardzo za !
  • ~Janusz I
    (2015-09-19 18:34)
    U nas pewien lewak klepał tłumaczkę po doopie i nadal jest wielkim autorytetem lewicy.
  • ~zmora
    (2015-09-19 21:53)
    taka naturalna... po tych wszystkich operacjach plastycznych, że nie musi się malować. ba! biustonosza też nie musi nosić...naturalnie :)
  • ~facet z j...
    (2015-09-20 15:07)
    A któż by się rzucił na takie stare wysuszone próchno!
  • ~Znak Czsu
    (2015-09-20 15:35)
    Tymczasem mlode Niemki boja sie juz wyprowadzyc psy.