Kiedy tubylcy ustępują miejsca przyjezdnym. Miasta - bastiony islamskich imigrantów

| Aktualizacja:

Mały Stambuł czy Bagdad, małe Mogadiszu, Teherangeles. Imigranckimi enklawami usiane są wszystkie kraje zachodnie. Przyzwolenie lub obojętność wobec ich powstawania to jeden z największych błędów zachodniej polityki imigracyjnej.

wróć do artykułu
  • ~jan
    (2015-10-21 09:33)
    przyjechali dostali domy co zrec i teraz chca zmieniac .takich gonic do siebie .zdjac te scierki z lba .chcesz zyc tutaj ucz sie i pracuj .nie poszedl
  • ~SYLVEK
    (2015-10-15 16:36)
    W Niemczech w Kolonii araby wykupili juz mase domow w niewielkiej odleglosci od Katedry Kolonskiej -. a na terenie calych Niemiec chca wybudowac 200 meczetow . Niestety to wszystko jest zaplanowane przez NWO
  • ~leming-socjolog
    (2015-10-06 13:28)
    W Waszym artykule o Bradford zapomnieliscie napisac o pogromie Polakow, ktory tam mial miejsce przed kilku laty. Zostal on spowodowany tym, ze Polacy, ktorzy przybyli do Bradford za chlebem i wykonywali tam najnizej platne prace, mieszkali po kilkanascie osob w jednym pokoju, aby w ten sposob zaoszczedzic wiecej pieniedzy dla swoich biednych rodzin w Polsce. To spowodowalo przeciazenie sieci kanalizacyjnej, ktora w koncu pekla i na ulice Bradford wylaly sie ludzkie odchody. Miejscowi predko doszli do tego kto stal za ta awaria i zaczeli bic Polakow. Polacy byli tam bici tak przez Muzulmanow, jak i przez Chrzescijan i przez Hinduistow. Z tego przykladu wynika, ze ludnosc Bradford nie jest podzielona w sposob nieodwracalny.
  • ~hmm
    (2015-10-05 00:51)
    No to terazniech Dziennik napisze o strefach "no go", ktorych jest juz bardzo duzo w Europie i wciaz powstaja nowe. Kazdemu polecam wyszukanie w Google artykulow po hasle: "strefy no go".
  • ~Tomasz Pyrzanowski
    (2015-10-04 22:06)
    ...Tam po prostu gospodarze i goście zamieniają się **************** co to ma być ? mam oddać dom jakimś muslim bo tak jest poprawnie ***** politycznie? to niech sie ze mną Merkle zamieni chętnie skożystam:)
  • ~ii
    (2015-10-04 19:53)
    W Polsce w Gdańsku prezydent Adamowicz i jego współpracownicy już mówią że chętnie przyjmą większą grupę imigrantów.Niech spróbują
  • ~EUropejczyk
    (2015-10-04 16:44)
    Emigranci atakuja euro-kanal chcac sie dostac nielegalnie do GB.
    Juz zginelo ponad 10, blokuja autostrady by wedrzec sie do ciezarowek, maja gdzies miejscowe prawo. To co zrobila , bez zadnej konsultacji Merkel , to zbrodnia na ciele Europy. Bezjajowi politycy zamiast ostro protestowac jeszcze ja poparli - podobnie jak szkodliwe mendia typu Bild GW itd
  • ~~el-a
    (2015-10-04 16:32)
    poczatek konca UE,a w dalszej perspektywie takze Europy.Trzeba byc pozbawionym grama zdrowej wyobrazni by dokonywac odniesien np.do USA. Dwa, diametrialnie rozne organizmy ktorych porownac sie po prostu nie da.Kazda proba bedzie falszem i manipulacja. Swoiste przyrownywanie piesci do nosa...Nabiera tempa taniec oblakaniec pomylencow, chcacych we wszystkim slepo nasladowac zachod. Nie chca dostrzec korzysci jakie juz mamy w wielu obszarach ,dzieki pozornemu "zapoznieniu". Polska bez islamu to takze ostatnia,przyszlosciowa szansa dla resztek europejczykow, ktorzy beda uciekac przed przesladowaniami islamistow we wlasnych uprzednio krajach. Islamu barankowie nie zmienicie.To islam was zmieni.Albo w wyznawcow Proroka,albo w kupke popiolu.
  • ~Katarzyna
    (2015-10-04 15:13)
    Przyjechali to przyjechali, trudno. Ale powinno się im postawić warunek: w Europie zchowujemy się po europejsku. Żadnych bust, burek i dżelabij. Chcecie chodzić w tych szmatach? Wracajcie do siebie. u nas nie wiolno! Tak jak u was nie wolno nam chodzi z dekoltami, gołą głową i z krzyżykiem na szyi.
  • ~Relacja z netu
    (2015-10-04 13:07)
    Krystyna: "Moja córka z zięciem rok temu wybudowali domek jednorodzinny w Austrii. Dwa tygodnie temu pojechali na wakacje i wczoraj wrócili do domu. Okazało się, że podczas nieobecności w ich domu zamieszkało kilkunastu uchodźców! Włamali się i doszczętnie zrujnowali wszystkie pokoje. Wszędzie pełno zaschniętego błota, ogromny fetor wydobywający się z łazienki i toalety. Gdy zapchali ubikację zaczęli wypróżniać się do wanny i umywalki! Całe dno wanny pokryte kałem! Gorzej jak zwierzęta! Z kuchni i salonu zniknęła część mebli, ponieważ okazało się, że nieproszeni goście palili nimi w kominku, a sprzęt AGD RTV po prostu wyparował. Żeby jeszcze tego było mało, uchodźcy wszczęli awanturę gdy zięć kazał im się wynosić. Zanim przyjechała policja grozili mojej córce, że ją znajdą i zgwałcą! Jesteśmy wstrząśnięci! To co się tam wyprawia jest nie do pomyślenia. Strach wyjść na ulicę. Córka chce wracać do Polski jak najszybciej i wcale się jej nie dziwię"
  • ~szeryf
    (2015-10-04 11:43)
    Porządkując . PO i Zjednoczona Lewica chcą przyjmować imigrantów. Dlaczego nie pracowitych i nie wyciągających ręki po socjal np Wietnamczyków , tylko muzułmanów , to już jest ich słodka tajemnica. Korwin to zero imigrantów. PiS chce pomagać , ale najlepiej za granicami naszego kraju , bliżej miejsc skąd Ci uchodźcy pochodzą. Kukiz , nie wiem.
  • ~dariusz
    (2015-10-04 11:03)
    Pamiętajmy idąc do wyborów o imigrantach i głosujmy na tych polityków, którzy są przeciwni ich sprowadzeniu do Polski.
    Chcemy referendum w sprawie imigrantów
  • ~Mira
    (2015-10-04 10:46)
    To jest tak, że ktoś uważa, że ma prawo domeldować do mojego domu kogoś, kto zacznie mi wymieniać meble, decydować, jakie kanały telewizyjne mam oglądać, jakie książki czytać, co gotować na obiad itd! Potem wydzieli sobie część mieszkania, aż wreszcie mnie z niego wyrzuci, gdy jego rodzinie zrobi się zbyt ciasno!
    Celowa robota, żeby rozwalić Europę, a my na to wszystko pozwalamy!
    Gościnność polega na tym, że kogoś przyjmuję na obiedzie, ale gość wraca potem do swojego domu i przede wszystkim zachowuje się u mnie jak gość.
    GDY KOMUŚ PALI SIĘ DOM, TO TRZEBA MU POMÓC GO UGASIĆ I ODBUDOWAĆ, A NIE SPROWADZAĆ DO WŁASNEGO MIESZKANIA Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ, ŻE PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ DOJDZIE DO POWAŻNYCH KONFLIKTÓW.
  • ~Adam
    (2015-10-04 10:26)
    Jakie wnioski:
    - zapobiegac tworzeniu enklaw
    - zachęcać do konwersji
    - preferować wykształconych i zamoznych imigrantów, wobec niepiśmiennych i biednych,
    - ograniczac socjal (jak w USA) i przez to zmuszać do pracy i integracji.
    Arabscy chrrześcijanie, Persowie (nawet jeśli to muzułmanie) to jednak co innego niż muzułmanie z Jemenu.
  • ~Weredyk
    (2015-10-04 10:17)
    Ani Cameron, ani nikt inny nie powiedzial i nie powie ze to chciwosc czlowieka zachodu sprowadzila obcych na ich ziemie bo sila robocza byla tania. Prawda jest taka ze iles tam lat pozniej bylo juz zbyt pozno by sie ich pozbyc i trzeba bylo dorobic filozofie do glupoty politykow ze wszystko jest cacy, a nie jest. Londynu czy Paryza nikt juz "bialej" Europie nie przywroci.
  • ~kasandra
    (2015-10-04 10:16)
    Istotne jest jedno zdanie " po obaleniu reżimu Saddama Husajna w Iraku zapanował chaos " . Amerykanie dla własnych celów destabilizują świat nie licząc się ze skutkami , a jeżeli jesteśmy zwolennikami spiskowej teorii , robią to celowo bo tylko w chaosie mogą utrzymać dominującą pozycję .
  • ~Mak
    (2015-10-04 10:01)
    W ostatni piatek okolo godz 4.00 15 letni muzulmanin wszedl do budynku glownej policji NSW w Sydnej w dzielnicy Parramatta I wyszedl za wychodzacym urzednikiem finnsowym I przed budynkiem strzelil mu w tyl glowy. Po tym zabojstwie wesolo biegl wymachujac pistoletem I krzycac alah, alah. Przed zabojstwem odwiedzil pobliski meczet. Kiedy zobaczyl, ze policja go goni zaczal do nich strzelac, ale policjant zastrzelil malego muzulmanskiego terroryste.Ze szczegolami mozna zapoznac sie na Yahoo.
  • ~ella
    (2015-10-04 10:00)
    Ech, wy pozbawieni rozumu dziennikarzyny, dopiero teraz zobaczyliście problem ? Nie udało się otumanić ciemnego ludu? Niemcy też protestują na ulicach !
  • ~Gość
    (2015-10-04 09:59)
    Wszystko to wina władz danego kraju, którzy nie żądali ! asymilacji, a pozwalali im żyć własnym życiem i stad te małe czy duże arabskie hegemonie, gdzie panują wręcz kryminalne zachowania jak np.w opisanych miejscach Marsylii itd. Brak zainteresowania władz, aby zmuszać tych przyjezdnych do przestrzegania lokalnego prawa danej społeczności i państwowego prawa w danym kraju-ale to wymaga wysiłku i przede wszystkim nieustępowania takim przyjezdnym oraz twardego egzekwowania przestrzegania przez nich nowego dla nich prawa w państwie w którym sie znaleźli bądź go wybrali. A tego nie chciało się nikomu w Europie, a teraz płacz!
  • ~2al38c-4mbdr/2;90k3
    (2015-10-04 09:58)
    No to będziemy mieli wreszcie Zielony Żoliborz...

Może zainteresować Cię też: