Czechy nie przyjmą ani jednego imigranta w ramach kwot obowiązkowych

Czechy w tym roku nie przyjmą ani jednego imigranta w ramach kwot obowiązkowych. Przeszkadza im to, że ciągle nie działa system rejestracji uchodźców w Grecji i we Włoszech.

wróć do artykułu
  • ~muż
    (2015-12-16 12:12)
    ja sem napsal, pro to, że zasmrdilem se na smrt, a mam ktr...............
  • ~Obywatel
    (2015-11-19 12:13)
    Oburzające praktyki władz UE i niemieckiej ekipy kanclerz merkel rozwalą po prostu zbudowaną przez narody europy ambitnie i w dobrej wierze Europejska Unię Narodów
    za to autorzy tej dewastacji tylko pod ścianę!.
  • ~Wytyczne.
    (2015-11-12 07:25)
    Tak trzymać Bracia Czechy. Trzeba mieć swoje zdanie, a nie klękać przed wytycznymi.
  • ~ela
    (2015-11-11 22:06)
    A kiedy Polska ?
  • ~luj
    (2015-11-11 17:41)
    Brawo Czesi! walić lewackich eurobebili.
  • ~mola
    (2015-11-11 12:23)
    może i dobrze, że premier Czech ma nas reprezentować...
  • ~Yonnek
    (2015-11-11 11:35)
    Jakie to proste i oczywiste !!! Jestem za tym, zeby Czesi na stale przyjeli reprezentowania naszego kraju w sprawach zwiazanych z polityka imigracyjna. Nasi politycy, niestety, nie zdaja w tym miejscu egzaminu.
  • ~jaro
    (2015-11-11 07:19)
    Na muzulmanow nielegalnie przekraczajacy granice UE powinno zrzucac sie napalm
  • ~Polka
    (2015-11-10 18:34)
    A może troszeczkę szacunku dla Pani Premier Kopacz.
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-11-10 18:24)
    BRAWO Czesi, BRAWO i jeszcze raz BRAWOOOOOOO... !!!
    Yeeeeeebac te Korupcyjne, Genderowsko - Bruxelskie Gnidy!!!
  • ~Sarmata
    (2015-11-10 11:54)
    Niemcy, jak zwykle w historii, narobią tragicznych głupstw, a potem wrzeszczą wielkim głosem, straszą, ubliżają innym narodom, a szczególnie nam Polakom. Niech wiedzą, że nasza cierpliwość się wyczerpała. A takich jak Tusk w mojej Ojczyźnie jest mało.
  • ~opolanin
    (2015-11-10 11:08)
    brawo.nieliczne dzielne i mądre narody
  • ~Myślenie dziecka w przedszkolu.
    (2015-11-10 10:02)
    Ja uważam że Pani Merkel zrobiła tym ludziom wielką krzywdę,obiecała im wszystko a nie powiedziała ilu może ich przyjąć,teraz zrzuca na biedne kraje,które same sobie nie mogą poradzić.Ci ludzie się męczą po obozach w nie ludzkich warunkach i nic z tym nie robią bo sami nie wiedzą co maja zrobić.Jeszcze doprowadzą do wojny.
  • ~Genitaliusz
    (2015-11-10 08:22)
    I bardzo dobrze, mam nadzieję, że my też nie przyjmiemy żadnego z tych ludzi wśród których zdarzają się gwałciciele.
  • ~Observer
    (2015-11-10 07:09)
    Można? Można.
  • ~GOSC
    (2015-11-10 06:29)
    Polski rząd nie jest Polski dlatego nikt się z nami nie liczy, liżą tyłki usraelowi angolom i niemcom,robią wszystko żeby Polska zeszła na dziady no i zeszła!
  • ~jgh
    (2015-11-10 06:13)
    powinniśmy pomóc Turcji finansowo w utrzymaniu imigrantów w obozach, a nie zapraszać ich do nas, gdyby mieli świadomość, że będą zmuszeni po zakończeniu działań wojennych wrócić do kraju, to by go chętniej bronili, aby nikt nie narzucał im skrajnych szariatowych praw, a nie uciekali na garnuszek do Europy, pomóc Turcji, bo ciężaru utrzymania uchodców nikt nie chce sam ponosić i gdy nie ma pomocy będzie chciał się ich pozbyć
  • ~ajawiem1
    (2015-11-10 02:18)
    gratulacje dla pepikow!!! i Slowakow!!!
  • ~Piast
    (2015-11-09 21:46)
    mam nadzieję że taką deklarację uzyskam od naszego rządu, już ponoc wolnego od wszelkich złych mocy. Tak na marginesie . Po wypowiedzi Prezydenta Czech z marca który dał odpór neobanderowcom tzn jaceniuka któremu powiedział że z takimi dla których mordowanie Polaków było bohaterszczyzna to on nie rozmawia. Teraz ten minister z uchodźcami. No no pełen szacun dla naszych braci Czechów i Słowaków.
  • ~rada radka
    (2015-11-09 21:32)
    "arek" idz czlowieku do sanatorium, tam tez sa niskie cenny...odpocznij i kupuj! Ooo to jest mysl!

Może zainteresować Cię też: