Czechy nie przyjmą ani jednego imigranta w ramach kwot obowiązkowych

Czechy w tym roku nie przyjmą ani jednego imigranta w ramach kwot obowiązkowych. Przeszkadza im to, że ciągle nie działa system rejestracji uchodźców w Grecji i we Włoszech.

wróć do artykułu
  • ~borelko
    (2015-11-09 20:18)
    BRAWO , precz z lewakami !!!
  • ~kamil
    (2015-11-09 20:20)
    To nazywa sie postawa godna europejskiego kraju,moze i moja ukochana Ojczyzna Polska ,teraz juz wolna ,dolaczy,Polska dla Polakow,a Polscy dla Polski.
  • ~Wiesiek71
    (2015-11-09 20:26)
    Brawo nasi bracia Czesi i Słowacy!!!
  • ~stach
    (2015-11-09 20:51)
    Mądry Czeski Naród.
  • ~Polak
    (2015-11-09 21:09)
    brawo Czesi i Słowacy.Aby tak dalej.Kategorycznie należy lekceważyć,w tym bojkotować biurokratów UE o cechach debili.
  • ~hahaaaaa
    (2015-11-09 21:12)
    brawo czchy nie to to nasze blazny z rzadu
  • ~and
    (2015-11-09 21:15)
    Pepiki mają jaja i ministra spraw wewnętrznych, a nie katechetkę i premierzycę Ewę jestem kobietą.
  • ~gmol
    (2015-11-09 21:22)
    Brawo Czesi !
  • ~rada radka
    (2015-11-09 21:32)
    "arek" idz czlowieku do sanatorium, tam tez sa niskie cenny...odpocznij i kupuj! Ooo to jest mysl!
  • ~Piast
    (2015-11-09 21:46)
    mam nadzieję że taką deklarację uzyskam od naszego rządu, już ponoc wolnego od wszelkich złych mocy. Tak na marginesie . Po wypowiedzi Prezydenta Czech z marca który dał odpór neobanderowcom tzn jaceniuka któremu powiedział że z takimi dla których mordowanie Polaków było bohaterszczyzna to on nie rozmawia. Teraz ten minister z uchodźcami. No no pełen szacun dla naszych braci Czechów i Słowaków.
  • ~ajawiem1
    (2015-11-10 02:18)
    gratulacje dla pepikow!!! i Slowakow!!!
  • ~jgh
    (2015-11-10 06:13)
    powinniśmy pomóc Turcji finansowo w utrzymaniu imigrantów w obozach, a nie zapraszać ich do nas, gdyby mieli świadomość, że będą zmuszeni po zakończeniu działań wojennych wrócić do kraju, to by go chętniej bronili, aby nikt nie narzucał im skrajnych szariatowych praw, a nie uciekali na garnuszek do Europy, pomóc Turcji, bo ciężaru utrzymania uchodców nikt nie chce sam ponosić i gdy nie ma pomocy będzie chciał się ich pozbyć
  • ~GOSC
    (2015-11-10 06:29)
    Polski rząd nie jest Polski dlatego nikt się z nami nie liczy, liżą tyłki usraelowi angolom i niemcom,robią wszystko żeby Polska zeszła na dziady no i zeszła!
  • ~Observer
    (2015-11-10 07:09)
    Można? Można.
  • ~Genitaliusz
    (2015-11-10 08:22)
    I bardzo dobrze, mam nadzieję, że my też nie przyjmiemy żadnego z tych ludzi wśród których zdarzają się gwałciciele.
  • ~Myślenie dziecka w przedszkolu.
    (2015-11-10 10:02)
    Ja uważam że Pani Merkel zrobiła tym ludziom wielką krzywdę,obiecała im wszystko a nie powiedziała ilu może ich przyjąć,teraz zrzuca na biedne kraje,które same sobie nie mogą poradzić.Ci ludzie się męczą po obozach w nie ludzkich warunkach i nic z tym nie robią bo sami nie wiedzą co maja zrobić.Jeszcze doprowadzą do wojny.
  • ~opolanin
    (2015-11-10 11:08)
    brawo.nieliczne dzielne i mądre narody
  • ~Sarmata
    (2015-11-10 11:54)
    Niemcy, jak zwykle w historii, narobią tragicznych głupstw, a potem wrzeszczą wielkim głosem, straszą, ubliżają innym narodom, a szczególnie nam Polakom. Niech wiedzą, że nasza cierpliwość się wyczerpała. A takich jak Tusk w mojej Ojczyźnie jest mało.
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-11-10 18:24)
    BRAWO Czesi, BRAWO i jeszcze raz BRAWOOOOOOO... !!!
    Yeeeeeebac te Korupcyjne, Genderowsko - Bruxelskie Gnidy!!!
  • ~Polka
    (2015-11-10 18:34)
    A może troszeczkę szacunku dla Pani Premier Kopacz.

Może zainteresować Cię też: