Czechy nie przyjmą ani jednego imigranta w ramach kwot obowiązkowych

Czechy w tym roku nie przyjmą ani jednego imigranta w ramach kwot obowiązkowych. Przeszkadza im to, że ciągle nie działa system rejestracji uchodźców w Grecji i we Włoszech.

wróć do artykułu
  • ~Wiesiek71
    (2015-11-09 20:26)
    Brawo nasi bracia Czesi i Słowacy!!!
  • ~borelko
    (2015-11-09 20:18)
    BRAWO , precz z lewakami !!!
  • ~kamil
    (2015-11-09 20:20)
    To nazywa sie postawa godna europejskiego kraju,moze i moja ukochana Ojczyzna Polska ,teraz juz wolna ,dolaczy,Polska dla Polakow,a Polscy dla Polski.
  • ~stach
    (2015-11-09 20:51)
    Mądry Czeski Naród.
  • ~Polak
    (2015-11-09 21:09)
    brawo Czesi i Słowacy.Aby tak dalej.Kategorycznie należy lekceważyć,w tym bojkotować biurokratów UE o cechach debili.
  • ~and
    (2015-11-09 21:15)
    Pepiki mają jaja i ministra spraw wewnętrznych, a nie katechetkę i premierzycę Ewę jestem kobietą.
  • ~hahaaaaa
    (2015-11-09 21:12)
    brawo czchy nie to to nasze blazny z rzadu
  • ~Piast
    (2015-11-09 21:46)
    mam nadzieję że taką deklarację uzyskam od naszego rządu, już ponoc wolnego od wszelkich złych mocy. Tak na marginesie . Po wypowiedzi Prezydenta Czech z marca który dał odpór neobanderowcom tzn jaceniuka któremu powiedział że z takimi dla których mordowanie Polaków było bohaterszczyzna to on nie rozmawia. Teraz ten minister z uchodźcami. No no pełen szacun dla naszych braci Czechów i Słowaków.
  • ~gmol
    (2015-11-09 21:22)
    Brawo Czesi !
  • ~ajawiem1
    (2015-11-10 02:18)
    gratulacje dla pepikow!!! i Slowakow!!!
  • ~Observer
    (2015-11-10 07:09)
    Można? Można.
  • ~Genitaliusz
    (2015-11-10 08:22)
    I bardzo dobrze, mam nadzieję, że my też nie przyjmiemy żadnego z tych ludzi wśród których zdarzają się gwałciciele.
  • ~GOSC
    (2015-11-10 06:29)
    Polski rząd nie jest Polski dlatego nikt się z nami nie liczy, liżą tyłki usraelowi angolom i niemcom,robią wszystko żeby Polska zeszła na dziady no i zeszła!
  • ~Myślenie dziecka w przedszkolu.
    (2015-11-10 10:02)
    Ja uważam że Pani Merkel zrobiła tym ludziom wielką krzywdę,obiecała im wszystko a nie powiedziała ilu może ich przyjąć,teraz zrzuca na biedne kraje,które same sobie nie mogą poradzić.Ci ludzie się męczą po obozach w nie ludzkich warunkach i nic z tym nie robią bo sami nie wiedzą co maja zrobić.Jeszcze doprowadzą do wojny.
  • ~jgh
    (2015-11-10 06:13)
    powinniśmy pomóc Turcji finansowo w utrzymaniu imigrantów w obozach, a nie zapraszać ich do nas, gdyby mieli świadomość, że będą zmuszeni po zakończeniu działań wojennych wrócić do kraju, to by go chętniej bronili, aby nikt nie narzucał im skrajnych szariatowych praw, a nie uciekali na garnuszek do Europy, pomóc Turcji, bo ciężaru utrzymania uchodców nikt nie chce sam ponosić i gdy nie ma pomocy będzie chciał się ich pozbyć
  • ~opolanin
    (2015-11-10 11:08)
    brawo.nieliczne dzielne i mądre narody
  • ~mola
    (2015-11-11 12:23)
    może i dobrze, że premier Czech ma nas reprezentować...
  • ~Yonnek
    (2015-11-11 11:35)
    Jakie to proste i oczywiste !!! Jestem za tym, zeby Czesi na stale przyjeli reprezentowania naszego kraju w sprawach zwiazanych z polityka imigracyjna. Nasi politycy, niestety, nie zdaja w tym miejscu egzaminu.
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-11-10 18:24)
    BRAWO Czesi, BRAWO i jeszcze raz BRAWOOOOOOO... !!!
    Yeeeeeebac te Korupcyjne, Genderowsko - Bruxelskie Gnidy!!!
  • ~jaro
    (2015-11-11 07:19)
    Na muzulmanow nielegalnie przekraczajacy granice UE powinno zrzucac sie napalm

Może zainteresować Cię też: