Prasa w Niemczech: rząd Szydło depcze demokratyczne standardy w Polsce

| Aktualizacja:

Prasa w Niemczech krytykuje działania nowych władz Polski. Komentator "Sueddeutsche Zeitung" pisze, że rząd Beaty Szydło depcze prawo i demokratyczne standardy.

wróć do artykułu
  • ~stach
    (2015-11-27 12:16)
    Jeżeli Niemcy krytykują, to znaczy że w Polsce idzie ku dobremu. Tak trzymać!
  • ~magda sz-n
    (2015-11-27 12:07)
    My Polacy takze uwazamy ze Niemcy pod szyldem Angeli M. lamia standardy demokracji narzucajac odgornie decyzje w sprawie "uchodzcow" SUWERENNYM I NIEPODLEGLYM PANSTWOM - czlonkom UE bez wczesniejszej z nimi konsultacji.
  • ~Kacha
    (2015-11-27 12:05)
    Jak PO zawlaszczyla cale panstwo w trybie pilnym po katastrofie smolenskiej to Niemy siedzieli cicho bo to bylo im na reke. Teraz otwarcie pisza ze Tusk dostal stanwisko w nagrode za "zaslugi" dla Niemiec. Teraz maja problem bo nowy poliski rzad i parlament nie wydaja sie byc podlegle niemieckiemy hegemonowi wiec pisza to oszczerstwa. A media w niemieckich rekach, takie jak dziennik, powtarzaja te bzdury. KAzdy normalny Polak powienien wiedziec: im bardziej Niemcy i Rosjanie krzycza na polski rzad i parlament, tym lepiej to o tym rzadzie i parlamencie swiadczy. Tylko idioci uwierza ze Niemcy i Rosjanie dzialaja w interesie Polski
  • ~ja, znowu ja...
    (2015-11-27 12:00)
    KIM SĄ ci waleni "korespondenci" niemieckich szmatławców? czy przypadkiem nie mają "polskobrzmiących" nazwisk?
  • ~cyd
    (2015-11-27 11:56)
    Wydaje mi się, że ktoś donosi na Polskę do Niemców. Tak to jest, najpierw donosili do UB, potem do WSI, a teraz do Niemiaszków.
  • ~co za pitolenie
    (2015-11-27 11:55)
    Pewnie, niech sie nie spieszą, niech poczekają, aż wszystkie ministerstwa przeprowadzą "likwidację mienia" i rozdadza milionowe nagrody jak kancelaria Komorowskiego i resort Tereski.
  • ~złam kod
    (2015-11-27 11:55)
    KOD może wezwać Angelę na pomoc do ratowania polskiej ,,demokracji" tak jak wladze komunistycznej czechosłowacji wzywały bratnie armie w 1968r
    szerzej pisze o tym Michalkiewicz na swoim blog
  • ~realista
    (2015-11-27 11:52)
    chyba spotkali sie z Czuchnowskim i Michnikiem
  • ~czadu
    (2015-11-27 11:50)
    bla bla bla, nie nudzcie, to już było.
  • ~herni
    (2015-11-27 11:50)
    jezeli zdaniem Angeli M Tusek posłuszny jak piesek to dobry demokratyczny standard dla Polen, to ja sie nie dziwię że Angeli nie podoba sie PIS, tak jak panom nie podoba sie bunt niewolników
  • ~barbara