Nieważny Krym i groźby z Moskwy? NATO kończy z izolacją Rosji

| Aktualizacja:

W czasie gdy Moskwa grozi Sojuszowi, część jego członków chce wznowienia współpracy.

wróć do artykułu
  • ~#NaPoważnie
    (2015-12-07 07:53)
    Tylko szwabów ciągnie do ruskich...
  • ~Archer
    (2015-12-07 08:45)
    I w sumie dobrze sie stalo. Jak dlugo tolerowac mozna ukrainska arogancje, stawianie pomnikow Banderowcom, handel z Ruskimi i sankcje wobec naszych produktow? Mielismy byc adwokatem Ukraincow przy rozmowach o wejsciu do UE a tutaj, podczas wizyty polskiego prezydenta w Kijowie (podlizujacej sie im ze wszystkich stron tej lajzy - Komorowskiego) uchwalili oni, ze Banderowcy to ich narodowi bohaterowie. No to ja sie pytam po co nam taki wschodni sasiad? Sorry, ale patrzec bede obojetnie jak ich Ruscy rozczlonkowuja.
  • ~janik
    (2015-12-07 08:52)
    Lepiej współpracować z sąsiadami niż z nimi walczyć na sankcje. Jakoś nikt nie izoluje państwa które nielegalnie zawłaszczyło wzgórza Golan. USA nie protestuje, nie nakłada sankcji.
  • ~wert
    (2015-12-07 08:09)
    o tych niemiecki debilach nie da sie czytac
  • ~klu
    (2015-12-07 07:49)
    Biedę klepać a zbroić się bo nikt nam nie pomoże. Dla Niemców jesteśmy rynkiem zbytu i rezerwuarem taniej siły roboczej, dla ruskich rynek zbytu surowców. Bez złudzeń proszę.
  • ~hiena
    (2015-12-07 08:56)
    Co zrobia rusofoby? Wali sie domek z kart...
  • ~momo
    (2015-12-07 08:10)
    co na to nadsekretarz nato niejaki waszczykoski ?
  • ~Robnad
    (2015-12-07 07:40)
    jakie NATO, Makrela?
  • ~gosc
    (2015-12-07 08:29)
    typow ypolski szowinizm wylazi z artykulu.nato juz sie rozwala ,turcja prowokuje wojne i atakuje rosje a islamisci juz w europie.,
  • ~qaduq
    (2015-12-07 08:54)
    Nieważne, co mówią i zrobią Amerykanie i Niemcy. Ważny jazgot, prężenie mięśni i wydawanie kasy na niekontrolowane przez nikogo zakupy kolejnego złomu, sprawdzanego od trzydziestu lat i uchronionego przed wyrzuceniem na śmietnik. Grunt, że w obronie przed uciekinierami podgrzejemy konflikt z Rosją, bez której Zachód nie pokona islamistów. Ale czego się nie zrobi, żeby wzorem wenezuelskich komunistów porządzić przez 16 lat. Marzenie. I do spełnienia zapowiedź realizacji pięknego zawołania przedwyborczego. Polska w ruinie. Wszystko przed nami. Powodzenia.
  • ~wir
    (2015-12-07 11:44)
    NATO ma rację a izolacja to chora idea fix naszych rodaków z PiS i tego rusożercy Wasz.....Tu naleźy współpracować, wykazywać empatię dla narodu Rosji !!!!Przestać zyć historyczną polityka prowadzącą do konfliktów. Jak się czyta historię przed 1945 i porównuje dzisiejsze emocje to strach ogarnia to tak jak powtórka izolacji i osamotnienia.
  • ~...
    (2015-12-07 09:26)
    Naszym niedoścignionem wzorem Korea Północna - dziękuje wyborcy PIS-u
  • ~Kret
    (2015-12-08 15:56)
    Bardzo dobrze z Rosja trzeba sie liczyc i wspolpracowac.Rosja to potega militarna.Z takim krajem ja np.Polska,a jeszcze gdyby miala bron otomowa zniszzcona zostanie nie dluzej jak 5 minut.
  • ~sedo
    (2015-12-07 11:37)
    Chyba kolejna rozbiurka ziemna naszego kraju sie szykuje bo reszta zabrali.
  • ~rezerwista
    (2015-12-07 10:42)
    no oni mają bogate doświadczenia w wosjkowej współpracy-od piotra wielkiego, o pakcie ribentrop mołotow nie wspominając. a my-w imię ch wie czyich interesów skłócamy się z Rosją.
  • ~albert
    (2016-01-03 18:30)
    Tak przyznaje, rufosobom wali sie domek z kart, czy warto poswiecac nasz kraj , dla Ukrainy w imie geopolitycznych interesow Ameryki ktorej tak naprawde nienawidzi trzy czwarte Swiata.Wcale nie stoje za Rosja ,staram sie byc obiektywnym ,ale przeciez oni wycirpieli w rownym stopniu tak jak my od idologii komunistycznej.Mieszkam daleko od kraju, ale tyle ninawisci jaka plynie z naszych mediow do ROSJI , to juz przechodzi wszelkie granice.A Ukraina ,zawsze byla nam wroga I nic tego nie zmieni.
  • ~tomm
    (2015-12-22 20:17)
    Zamiast sie ekscytowac ,lepiej naciskac na politykow....Rosja lawiruje bardzo sprawnie,osiąga swoje cele ,i osmiesza zachod,,,To zachod wyciąga reke do rosji,i prawie na kolanach prosi o wspolprace,,Glownie od Niemcow i ich przemyslu pochodzą te ugodowe umizgi....Wojskowi mowią jedno a politycy robia swoje......Europa przegrwa swoja szanse
  • ~a curious leming
    (2015-12-10 11:18)
    The real world is like this. The West needs the real army against the Islamists and Russia has a real army. Do you think that the gays of Mr Obama can force the Islamist to be democratic with their Christopher Street Day parades ?
  • ~Adam M
    (2016-01-24 05:14)
    Zapraszanie Franka Waltera Steinmeiera do Polski to błąd. PiS nigdy by na to nie wpadł - został zmuszony przez opozycję aby zrobić jakiś gest. Widać było wyraźnie na konferencji prasowej że Pan Frank Walter też tak uważa - stosunki z Polską są dla niego totalnie nieistotne. Niemcy nie chcą tracić czasu na kłótnie z Rosją o sprawy nieistotne. Hitler kazał zamknąć w obozie Stepana Banderę. To tak jakby Polska wprowadziła sankcje na stosunki handlowe z USA za ich postępowanie wobec Indian. A kogo to w Polsce obchodzi.
  • ~Ot co
    (2015-12-07 15:05)
    Czują zef krwi.