Polacy mobilizują siły w sprawie Nord Stream 2, będzie presja na KE

| Aktualizacja:

Polacy mobilizują siły w sprzeciwie wobec budowy drugiej magistrali Gazociągu Północnego, łączącego Rosję z Niemcami, omijającego Ukrainę. Zaprotestował prezydent i rząd, wspólny front budują też polscy europosłowie. Inwestycja jest na unijnym celowniku, ale Komisja Europejska wysyła niejednoznaczne sygnały. Nord Stream 2 będzie na w centrum zainteresowania w przyszłym roku.

wróć do artykułu
 • ~boruta molopolski
  (2015-12-30 17:12)
  mistrz waszczykowski ryknie, jarek na kocie zaatakuje a atoni w odwodzie bedzie mgle helowa rozpylac. putin i angie narobia ze strachu pod siebie i... wybuduja 3 rure :) to nie wstawanie z kolan tylko dno i metry mulu... ave pis, ave jarozbaw, ave republika kacza... (a moze to jakis inny wymiar ktorego gorszy sort nie jest w stanie pojac i ogarnac sprzedajnym kolaboranckim bezrozumem. w koncu nie kazdy slucha krynicy madrosci wszelakiej - pislamu z rydzykowa)
 • ~Filip
  (2015-12-30 07:30)
  Nord stream2 to dowód wrogiej postawy Niemiec wobec Polski. Polska powinna wnioskować o usunięcie Niemców z NATO. Tym bardziej, ze sprzeciwiają sie oni powstaniu baz NATO w Polsce. To jak przygotowywania do kolejnego rozbioru Polski.
 • ~ont
  (2015-12-30 02:58)
  Jak slysze o tym spasionym wieprzu Syriusz Wolski to mnie krew zalewa .ten amerkanski slugus sieje tylko nienawisc miedzy Rosja I Polska.
 • ~Polak
  (2015-12-29 17:59)
  Niemcy udają , że działają dla dobra Unii Europejskiej, a jak zwykle kręcą na boku lody z Rosją. Makrela to głupia baba, mimo, że wcześniej wydawało się inaczej.
 • ~wredny1
  (2015-12-29 14:19)
  Nareszcie Dobra Zmiana ! Już Rosja z Niemcami w portki narobiła a co będzie się działo jak zaczną działać nasze dzielne pisaki !
 • ~stop
  (2015-12-29 14:01)
  Czarnecki chce bronić europejskiego prawa? Ty przyjedź bronić polskiego prawa przed pisowskimi faszystami.

Może zainteresować Cię też: