"Precz z Merkel". Manifestacja Pegidy przeciw imigrantom, starcia z policją w Kolonii

| Aktualizacja:

Ponad półtora tysiąca osób wzięło udział w demonstracji zorganizowanej w Kolonii przez antyislamską Pegidę. Była to odpowiedź na serię ataków na kobiety, do których doszło w tym mieście w Sylwestra. Atmosfera podczas manifestacji była napięta, interweniowała policja.

wróć do artykułu
  • ~Alina
    (2016-01-19 11:44)
    To rzeczywiście pokaz DEMOKRACJI w /jeszcze/ Niemczech. Wstydu nie maja! A nas chcą demokracji uczyć. My dziękujemy za taką demokrację i ich wydaniu. Już niedługo imigranci będą nimi rządzić! Może im się to należy? Zbyt długo to trwało - dorobek na ludzkiej krzywdzie....
  • ~alimenciarz kijek
    (2016-01-16 22:17)
    ratunku-NIEMCY NIEMCÓW BIJĄ,,,,,,,,,,, KOD: NA POMOC,HELP...............
  • ~prawda
    (2016-01-11 23:11)
    Niemcy nie maja demokracji,policja niemiecka chroni arabskich najezdzcow a bije wlasnych rodakow Cale szczescie ze Merkel rzadzi tylko do grudnia ma tylko 11 miesiecy i obraz europy sie naprawde zmieni
  • ~ric
    (2016-01-10 12:53)
    Demokracja w Niemczech to armatki wodne. Jak za PO w Polsce.
  • ~rez
    (2016-01-10 12:52)
    a arabów rozpędzić to się bali . Zamiast bronić własnych rodaków przed muzułmańskimi bandytami to leją swoich :(
  • ~Myk
    (2016-01-10 12:35)
    Podobny scenariusz ( gdy rząd zwalcza broniących swoich praw obywateli, kosztem ludności napływowej ) przewidział już 30 lat temu francuski pisarz, J. Raspail w "Obozie świętych" - a teraz dzieje się to na naszych oczach. Należy zadać sobie pytanie, gdzie nas to doprowadzi? Ile czasu nam zostało, kiedy będziemy zmuszeni przelać swoją krew, w obronie swego domu i wartości które są nam drogie?
  • ~hans
    (2016-01-10 11:44)
    Szwaby biją własnych obywateli a gwałcicieli chronią, ale jaja, ale jaja...
  • ~odwr
    (2016-01-10 11:08)
    Na czy wzór Niemców my tez mamy potraktować Krętaczy Oportunistów i Dewiantów armatkami wodnymi. Teraz w styczniu zaboli, ale skoro to jest forma zachodniej, unijnej i europejskiej demokracji, to na następnym marsz Kapusiów Ormowców i Donosicieli zabierzcie parasole.
  • ~mmm
    (2016-01-10 10:17)
    Przed wyborami w NRD tamtejsza opozycja powinna skonsultować się z polskim Ruchem Kontroli Wyborów. Tak na wxzelki wypadek...
  • ~Genitaliusz
    (2016-01-10 09:54)
    Te armatki wodne i pały to na ciapatych. Kazdy z tych, którzy napastowali kobiety powinien dostać na wejście kopa w ryj. U nas takie coś nie przejdzie.
  • ~Filip
    (2016-01-10 07:26)
    Trzeba żeby Komisja europejska zajęła sie bałaganem u Niemców.
  • ~To jakaś paranoja!
    (2016-01-10 06:45)
    Półtora tysiąca to mało! Czemu nie wyjdzie ich na ulicę pięćdziesiąt tysięcy?! Czemu pozwalają się panoszyć tej bezczelnej Merkel na zgubę własną i nas wszystkich?!
  • ~bbocian
    (2016-01-10 05:54)
    na muslinow armatek nie mieli ? quo vadis europo ??????????????
  • ~Kasztanka
    (2016-01-10 03:31)
    czuje ogromny smutek, policjanci zareagowali w stosunku do slusznie oburzonych rodakow, a nie zrobili nic, gdy kobiety niemieckie wolaly o pomoc. co tu sie dzieje, w czyim interesie dziala merkel z kolegami, kiedy odpowiemy przemoca na przemoc...
  • ~gregor
    (2016-01-10 00:55)
    Brawo Niemcy...Wreszcie.... Chcemy nawiązać z racjonalnymi i protestującymi Niemcami kontakt. Tylko się obawiamy, że wasze władze każdy taki kontakt ocenią jako nazistowski i ekstreymistyczny. Bo w waszym kraju wszelkie wątpliwości na temat zalewających was bezczelnych emigrantów, traktowane są jako niepoprawne politycznie. Chore....
  • ~Nvt
    (2016-01-10 00:25)
    Szvaby gwalca demokracje gdzie przedstawiciele unijni i szwabscy, ktorzy tak interesuja sie Polska mordy maja zmkniete.
  • ~strateg
    (2016-01-09 22:53)
    Ta cala emigracja to zagrywka merkel do jakis tajnych celow.
  • ~Antyk..
    (2016-01-09 22:50)
    Niemiecki naród miał chyba zrobione niezłe pranie mózgów, że są w sumie tacy spokojni. U nas po czymś takim do czego doszło m.in. w Koloni to byłaby prawdopodobnie jatka.
  • ~chwasty sie wyrywa
    (2016-01-09 22:48)
    Uwaga przed chwila napisalem co o tej sytuacji mysle no i skasowali super demokracja Danke Polnische Zeitung! Der dziennik pl.
  • ~Zdziwiony
    (2016-01-09 20:39)
    Dziwne ,ze sily porzadkowe w tym przypadku zostaly szybko postawione na nogi w przeciwienstwie do wydarzen w Kolonii.