"Precz z Merkel". Manifestacja Pegidy przeciw imigrantom, starcia z policją w Kolonii

| Aktualizacja:

Ponad półtora tysiąca osób wzięło udział w demonstracji zorganizowanej w Kolonii przez antyislamską Pegidę. Była to odpowiedź na serię ataków na kobiety, do których doszło w tym mieście w Sylwestra. Atmosfera podczas manifestacji była napięta, interweniowała policja.

wróć do artykułu
  • ~and
    (2016-01-09 17:11)
    Angela musi odejść nie chroni niemieckich kobiet i dzieci.
  • ~olo
    (2016-01-09 17:12)
    wy nie odrozniacie roboty policji/zatrymania od polityki informacyjnej o jej dzialaniach czy przestepstwach, i sie czepicie policji, ze co ? nikogo nie zlapala czy nic nie mowila ?
  • ~Remik
    (2016-01-09 17:17)
    No tak, przeciwko wlasnym obywatelom mieli armatki wodne i gaz a przeciwko arabusom nie mieli. Ciekawe. Niech mi nikt nie mowi, ze to nie jest wszystko planowane.
  • ~Weredyk
    (2016-01-09 17:18)
    Pegida o ile wiem jest organizacja "przeciwko islamizacji Europy", a nie "antyemigrancka!!! Niby mala roznica, a jednak...
  • ~mir
    (2016-01-09 17:20)
    To jednak znaleźli armatki
  • ~Savage
    (2016-01-09 17:34)
    No sympathy for the enemy of my people. Enemy of my enemy is my friend, so please all of you Africans and Arabs accept my welcoming at the gates of my enemy. I have opened the gate for you so please be free to do as you wish.
  • ~Ślązak
    (2016-01-09 17:34)
    Jakby to stalo się w POLSCE TO NIEMCY POKAZYWALI by to naokrąglo i komentarz by byly na temat DEMOKRACJI WSTYD. A swoich ludzi biją
  • ~Artur74
    (2016-01-09 17:53)
    Przeciw swoim obywatelom armatki i gaz, a na sylwestra brak reakcji przeciwko arabom! Niemieckie władze naprawdę popełniają seppuku. Ten kraj powinien przestać istnieć po wojnie ale teraz sprawiedliwość w końcu ich dosięga. Koniec wielkiej rzeszy jest blisko!
  • ~Precz z SZOGUNEM-analfabetą i złodziejami z PEŁO
    (2016-01-09 18:08)
    Koniec TVPetru?......................no ale POdzeganie do jest przestępstwo,ktore powinno byc ścigane z urzędu. Myślę,ze niedlugo bedzie POdskakiwal POd celą we Wronkach. .........................ale się przestępcy z peło +psl+petru boją, że zostaną pozbawiani telewizyjnej tuby propagandowej BRAWO PIS ! - Wykopcie złodziejów z peło+psl+petru z publicznych zakłamanych mediów i do więzień !
  • ~lekarz
    (2016-01-09 18:09)
    W naszej demokracji armatek wodnych, pałek i gazu przeciwko KOD nikt nie używa - to musi zbadać król Europy i KE
  • ~ect...
    (2016-01-09 18:58)
    Jak Niemcy Niemców bija, to koniec NIEMIECKIEJ DEMOKRACJI!
  • ~Osa
    (2016-01-09 18:58)
    I ten kraj chce uczyć nas demokracji ?, Policja rozpędza legalną demonstrację ? Gdzie jest KOD i Gazeta Wyborcza !!!!! Gdzie wrzask o łamaniu demokracji przez reżim Merkel ?
  • ~and
    (2016-01-09 19:39)
    A co to za demokracja skoro na własnych obywateli protestujących używa się siły i armatek.
  • ~Magister prawa
    (2016-01-09 19:57)
    Merkel stara komunistka zwiazku mlodziezy NRD musi odejsc, bo tak chca polacy, ktorzy musza bronic Niemiec
  • ~felix
    (2016-01-09 20:25)
    Po czym poznać totalitarne państwo? Po tym, że opozycja nie ma prawa do wyrażenia swojej woli. Porównując dzisiejsze opozycyjne demonstracje w Warszawie i Kolonii od razu widać gdzie prawa opozycji są respektowane, a gdzie nasyła się uzbrojone oddziały.
  • ~zasmucony
    (2016-01-09 20:30)
    Idę o zakład, że szef policja miała odgórne wytyczne od rządu odnośnie postępowania i dezinformacji a gdy nie udało się zatuszować to szef odegrał rolę kozła ofiarnego. A dzisiaj jak zwykle przy tego typu okazjach kilku głupkówmarnuje cały przekaz, który miała wyrazić demonstracja.. bo oni muszą zrobić zadymę... głupek zawsze nim pozostanie a natchniona lewica dostanie wody na młyn
  • ~Zdziwiony
    (2016-01-09 20:39)
    Dziwne ,ze sily porzadkowe w tym przypadku zostaly szybko postawione na nogi w przeciwienstwie do wydarzen w Kolonii.
  • ~chwasty sie wyrywa
    (2016-01-09 22:48)
    Uwaga przed chwila napisalem co o tej sytuacji mysle no i skasowali super demokracja Danke Polnische Zeitung! Der dziennik pl.
  • ~Antyk..
    (2016-01-09 22:50)
    Niemiecki naród miał chyba zrobione niezłe pranie mózgów, że są w sumie tacy spokojni. U nas po czymś takim do czego doszło m.in. w Koloni to byłaby prawdopodobnie jatka.
  • ~strateg
    (2016-01-09 22:53)
    Ta cala emigracja to zagrywka merkel do jakis tajnych celow.