Rosja na granicy konfliktu ze wszystkimi sąsiadami

| Aktualizacja:

Rosja jest na granicy konfliktu z wszystkimi sąsiadami. Przekonuje o tym portal Gazieta.ru, publikując obszerną analizę dotychczasowych stosunków Moskwy z sąsiednimi stolicami. Na początek redakcja rosyjskiego portalu wymienia te kraje, z którymi Rosja już jest w konflikcie. To przede wszystkim: Gruzja, Ukraina, Turcja, Łotwa i Estonia.

wróć do artykułu
  • ~Macisław Płatow
    (2016-01-12 13:19)
    Bla,bla,bla typowa Goebbels propagando.I tyle w temacie.
  • ~ktoś.
    (2016-01-12 13:58)
    Ale Tupolewa nie chcą oddać czy tak im zależy na nim do czego im on.
  • ~Polak
    (2016-01-12 14:32)
    Wladimir, szybko wprowadzaj P-I-E-R-D-O-L-C-E: PIerwyje Ekspierimientalnyje Russkije Dolce, bo zdechniesz.
  • ~amen
    (2016-01-12 14:53)
    Polacy biorą przykład z Putina (nie od teraz) Też mają tyle przyjaciół, że aż pchają się recami i nogami. Mała różnica: Ruscy mają za co kupić Polskę, a Polacy mają honor i nic więcej.
  • ~Fruzia
    (2016-01-12 14:59)
    z tupolewa będą produkować dla polactwa medaliki z wizerunkiem pikującej kaczki...
  • ~TOO CEREBRAL
    (2016-01-12 15:28)
    Wydaje się to bardzo prawdopodobne i dlatego będąc przezornym już w wrześniu 2015 roku spieniężyłem ostatnią nieruchomość w RP i uciekłem z Warszawskiej GPW , nic dziwnego , że tworzą OT w RP ale to typowe działania X I X wiecznej mentalności wojskowych umysłów wielce prawdopodobne jest , że po ataku ROSJI na POLSKĘ dowiemy się raczej z NETU o tym , że pancerne jednostki ROSYJSKIE stacjonują na ODRZE bo tak szybko prasa i media POLSKIE w RP to chyba nie działają. Miłego dnia PS Ja lece na HAWAJE.
  • ~ obserwator
    (2016-01-12 15:50)
    Myślę, że p. Macierewicz wzorem poprzednich wodzów ruszy na Smoleńsk i odbije naszego Tupolewa.
  • ~Shinn
    (2016-01-12 16:31)
    Nie ze wszystkimi sąsiadami, Polska będzie sojusznikiem Rosji - wszystko idzie w tą stronę. Źle się mówi tylko o zachodzie Europy w rządzie, o wschodzie ani słowa-czemu-chodzi o to, aby nie pogarszać sytuacji i mieć dostęp do Smoleńska.Niech się spali Europa dookoła, byle Smoleńsk przetrwał.Takie wyciągam wnioski.:D
  • ~ulisse
    (2016-01-12 16:57)
    "dobra zmiana" w Polsce, upadek Węgier, eskalacja + katastrofa humanitarna w Syrii, radykalizacja sceny prawicowej w Niemczech i Francji i narastająca atmosfera zagrożenia pokoju i dialogu międzynarodowego - to wszystko starania wujaszka Wołodii.
  • ~Lech
    (2016-01-12 17:00)
    RE: Fruzia Ty Fruzia jestes taka sama peknieta prezerwatywa jak twoj pryncypal obsrany putin.
  • ~Jan
    (2016-01-12 19:40)
    A Polska - też by chętnie skopała Ruskim du.e.
  • ~dla umiejacych czytac
    (2016-01-13 05:59)
    Czy to ROSJANIE podwyższyli Ci wiek emerytalny, nie podwyższając pensji i emerytur? Czy to Rosjanie przyjęli do Polskiich szpitali rannych Ukraińców z Majdanu, gdy Polacy stoją w wielomiesięcznych kolejkach do lekarzy? Czy to Rosjanie maja kartę Polaka, i korzystając z niej studiują w Polsce ZA DARMO robiąc sobie fotki z banderowska flagą? Czy banki Polskie za bezcen kupili Rosjanie? Czy Polskie stocznie kazał zlikwidować Putin? Czy Stocznie Gdańską, Ursus, PZL Mielec, PHS... kupili Rosjanie? Czy rozbrajanie Polskiej armii jest z rozkazu Rosjan? Czy na wojnę łupieżczą w Iraku i Afganistanie wysłali nas Rosjanie? Czy za zalew hipermarketów i niszczenie Polskiego handlu też winni są Rosjanie? A... CZY SOROS I BALCEROWICZ TO ROSJANIE? Trzeba widzieć gdzie jest obecnie nasz wróg, a nie żyć zakłamaną historią, którą kreują w Polsce polskojezyczni politycy międzyinnymi z mniejszości banderowskiej(ukraińskiej) w Polsce jak Miron Sycz, czy Paweł Kowal, a w mediach Maria Stepan i Arleta Bojke w TVP. Czy Rosjanie wychodowali najgrozniejszych terrorystow , którzy obecnie zagrażają światu? Czy to Rosjanie zalewają Cię chłamem na kupno którego dają Ci kredyt bez szansy spłaty ? Czy to Rosjanie wykulipi Polskie zakłady, by pózniej je zamknąć(tzw wrogie przejęcie)? Czy to Rosjanie podwyższyli Ci wiek emerytalny, nie podwyższając pensji i emerytur? Czy to przez Rosjan 3 MILIONY Polaków uciekło z Polski za chlebem? Czy to w rekęch Rosjan są niemal wszystkie banki w Polsce? Czy to Rosjanie odpowiadają za bezrobocię, biedę i beznadzieję w Polsce? Czy to przez Rosjan KILKASET tysięcy dzieci w Polsce głoduje? Itp, itd... wnioski... dla ludzi potrafiących myśleć. Samodzielnie. Taaa... jestem „rosyjskim trollem”, bo tak teraz sie nazywa Polaków, którzy odpowiednim palcem pozdrawiają banderowskie ścierki, czyli mniejszość ukraińską w Polsce. KOPIOWAĆ I WKLEJAĆ TEN TEKST GDZIE SIE DA, wystarczy już te ogłupiajacej rusofobii serwowanej przez naszych sprzedajnych polityków i nie mniej sprzedajne media
  • ~Firmius
    (2016-01-13 07:56)
    To niech lepiej Ruscy oprzytomnieją, że z całym światem czy też swoim otoczeniem nie są w stanie prowadzić sporu, bo już i tak dosyć narobili problemów swoją polityką w ostatnich latach.