Zachodnie sankcje, niskie ceny ropy... Tak Rosja straciła miliardy dolarów

| Aktualizacja:

Rosyjscy analitycy podsumowali straty gospodarki przez zachodnie sankcje i niskie ceny ropy. Zdaniem ekspertów dziennika "Wiedomosti", budżet państwa stracił aż 600 miliardów dolarów.

wróć do artykułu
  • ~polak
    (2016-02-05 14:34)
    rosja ma obecnie najwiekszy procent prostytutek poczynajác od putina....
  • ~Ździcho
    (2016-02-05 14:58)
    Bzdury opowiadacie wszak Wowa geniuszem również ekonomicznym jest toż to niemożliwe
  • ~loko
    (2016-02-05 15:01)
    Na pohybel...
  • ~ect...
    (2016-02-05 14:21)
    Der szmatławcu bądź obiektywny kiedy piszesz o stratach państw, na cenach ropy. W Europie zachodniej, w krajach żyjących z przemysłu wydobywczego, straty są nie mniejsze!!! np. BP utraciło 91% zysków w stosunku do sytuacji sprzed kryzysu, a pracę stracić może w tej firmie nawet 10 tysięcy osób. To samo dotyczy Shell, Statoil. Rosja, Arabia Saudyjska, USA tak samo tracą, gdyż cena DOTYCZY WSZYSTKICH!!!.
  • ~REALISTA - SATANISTA
    (2016-02-05 14:55)
    A kiedy u nas zacznie się taki zjazd w dół? miesiąc, dwa? będzie to samo...
  • ~Macisław Płatow
    (2016-02-05 15:30)
    A ile na sankcjach straciła UE? O ile procent wzrosło bezrobocie? Ile Polskich firm przewozowych z bankrutuję,gdyż Polscy urzędasy nie umieją się dogadać z Rosją,z tego co Mi wiadomo Rosja otwiera linie promowe z Obwodu Kaliningradzkiego ,i Litewskiej Kłajpedy.Kto zyska=Litwa,a straci =Polska.
  • ~pyra
    (2016-02-05 14:28)
    Ciekawe że te pismaki nie zajmną się tymi CHAŁDAMI węgla. (gdzie ta sprzedaż0 . A zajmują sie ROSJA?
  • ~krzywy
    (2016-02-05 17:43)
    Rosja jest jak gabka. Bardzo, bardzo mokra gabka, ktora idzie szybko i grzecznie na dno.
  • ~bertsi
    (2016-02-06 11:12)
    Jest to już setny artykuł na temat, ile Rosja straciła na niskich cenach ropy. A ja czekam na poważny artykuł na temat ile straciła Polska i ile jeszcze straci. Chodzi przede wszystkim o wpływ niskiej ceny ropy na cenę węgla. Czy Polska udźwignie bankructwo Górnego Śląska?
  • ~baba
    (2016-02-06 12:40)
    Ajajaj. A Polska tylko zyskuje . To kraj mlekiem I miodem plynacy, dlatego Polacy zasuwaja na zmywakach gdzie sie tylko da. Babcie I dziadkowie sprzedaja cokolwiek maja do sprzedania zeby utrzymywac wnukow, ktorzy nie maja pracy I perspektyw. Wstyd I hanba. Wiecej sankcji, wiecej bezprawia I braku moralnosci na miedzynarodowej arenie I wojna murowana. Wtedy wszyscy beda mieli fajnie. Nawet ci, co to im zawsze za malo.

Może zainteresować Cię też: