Donald Tusk w ostrym tonie do migrantów zarobkowych: Nie przyjeżdżajcie do Europy

| Aktualizacja:

Szef Rady Europejskiej Donald Tusk zaapelował w czwartek do osób rozważających podróż do Europy w celach zarobkowych, by zrezygnowały z tego zamiaru. Grecja i inne kraje europejskie będą uniemożliwiać migrantom ekonomicznym przejazd tranzytem - ostrzegł.

wróć do artykułu
  • ~zacieram rece
    (2016-03-17 16:49)
    Chyba jedno z ostatnich zdjec bo nastepne beda mniej luksusowe... Prycz zamiast fotela , pasiak zamiast gajerka i 10 lat patrzenia w ten sam sufit.
  • ~Europejczyk
    (2016-03-05 12:29)
    Sa dwa mozliwe powody tej wypowiedzi Donalda Tuska - a to : 1. Donald Tusk jest glupiutkim Polakiem z polskiego robotniczego podworka, wiec to podworko jest dla niego miara wszechrzeczy, a to sprawia , ze Donald Tusk wcale nie rozumie problemu migracji. 2. Donald Tusk znowu dziala wimieniu Polski, a nie w imieniu Europy i dlatego nie chce wymienic tych, ktorzy nie akceptuja europejskich wartosci i czesto zachowuja sie w sposob kryminalny - tu chodzi o Arabow bliskowschodnich - no bo Polska uzaleznila sie od arabskiego gazu w wyniku swojej wojenki z Rosja. Tymczasem w Danii juz teraz na studiach uniwersyteckich jest procentowo wiecej Turczynek niz Dunek. Tak wiec Dania - i nie tylko Dania - odnosi ogromne korzysci ekonomiczne wynikajace z tego, ze przed kilkudziesieciu laty Turcy przybyli do Danii jako robotnicy niewykwalifikowani. Kilkadziesiat lat jest okresem znacznie dluzszym niz czas meczu futbolowego, w ktorego kategoriach rozumuje Donald Tusk, ale skoro Donald Tusk dostal swoje obecne stanowisko w wyniku protekcji Angeli Merkel, to powinien starc sie nie zawiesc swojej protektorki i nieco poprawic swoj poziom intelektualny.
  • ~Nigel Farage
    (2016-03-04 17:56)
    Donald Tusk w ostrym tonie do migrantów zarobkowych: Nie przyjeżdżajcie do Europy - ZWŁASZCZA DO BRUKSELI.
  • ~kasandra
    (2016-03-04 08:15)
    Zaczynają się budzić szkoda że 2 lata za póżno
  • ~alicja
    (2016-03-04 08:14)
    Mówi do imigrantów w Grecji, żeby nie przyjeżdżali do Europy. Czy tym ludziom jakiś wirus zaszkodził na mózg ?
  • ~miki
    (2016-03-04 08:08)
    Pszykro słuchać jak facet mówi a właściwie czyta po angielsku,mój 10letni wnuk robi to lepiej,i pomyśleć,że był premierem Polski,to dopiero wstyd!
  • ~Pobudka
    (2016-03-04 03:14)
    "W ostrym tonie"? "Apeluje"? Przeciez to jakieś kpiny.
  • ~kris
    (2016-03-03 21:10)
    Orban mówił to samo już dawno to psy na nim wieszali, pajace do kwadratu
  • ~ostry ton.
    (2016-03-03 17:06)
    Donald nie przyjeżdżaj do Polski.
  • ~kpina
    (2016-03-03 16:41)
    Ten apel trafi tak, jak portal internetowy Kosiniaka-Kamysza dla bezrobotnych
  • ~WERT
    (2016-03-03 15:42)
    Angela pozwolila TEJ MARIONETCE ????
  • ~m y narod
    (2016-03-03 14:36)
    i b l e b l e b l e
  • ~zastraszony
    (2016-03-03 14:15)
    ojej ! na widok tego strasznego zdjęcia i po tym artykule zrobiłem siku w majtki :(((. Dzienniku proszę nie strasz mnie tak okrutnie !!!
  • ~uchodzca
    (2016-03-03 13:58)
    Dziekuję za tak ,,ostre' słowa.Od jutra wyjeżdżamy :)
  • ~4
    (2016-03-03 13:55)
    A TEN TYP NA ZDJĘCIU TO KTO? "OSKAR" ZNOWU GO ZA WCZEŚNIE OBUDZILI I NIE WIE CO MÓWI, JUTRO BĘDZIE DYWANIK U ANGELI!
  • ~Gosc
    (2016-03-03 13:52)
    Jacy oni są niezgodni z Merkel,najpierw " Helga" ich zaprosila,powiedziała ,że zdania nie zmieni,teraz jej przyjaciel Tusk robi jej koło pióra. Czyżby Tusk chciał startować w wyborach u Niemcow.? Nie dosyć że Merkel zrobiła burdel odkryty w swoim państwie to i w całej Europie to teraz Donka wysłała gasić pożar i straszyć ludzi.No ale on się nadaje do brudnej roboty ,po to go tam wzięła.
  • ~HGG
    (2016-03-03 13:41)
    KAPCIOWY jełopy tuck UDAJE ŻE COŚ MA DO POWIEDZENIA W EURO - KOŁCHOZIE , ON CAŁY CZAS MYŚLI ŻE JEST W MAFII - PO I OGŁUPIA POLAKÓW W SWOIM KRAJU .............................
  • ~magda sz-n
    (2016-03-03 13:33)
    Teraz to juz jest chyba odrobine za pozno na takie apele. Poza tym, juz widze tzw. uchodzcow i imigrantow zarobkowych jak z wypiekami na twarzy sluchaja apelu jakiegos tam Tuska. Oni widzieli Merkel co ich serdecznie zaprosila i juz nic ich nie onreresuje.
  • ~Qboll
    (2016-03-03 13:30)
    A to to nie wyjechałeś do europy zarobkowo z Polski?
  • ~patriota
    (2016-03-03 13:28)
    A ja proszę Pana Donalda Tuska żeby nie przyjeżdżał do Polski. Persona non grata!!!