Kukiz apeluje do rządu: Wycofajcie się z decyzji o przyjmowaniu uchodźców

| Aktualizacja:

Po porannych zamachach w Brukseli Paweł Kukiz ocenił, że aby zapewnić bezpieczeństwo Polakom, rząd powinien wycofać się z decyzji o przyjmowaniu uchodźców. Zaapelował też o pomoc w zbieraniu podpisów pod wnioskiem Kukiz'15 o referendum ws. nieprzyjmowania imigrantów.

wróć do artykułu
  • ~Tarantula
    (2016-03-24 10:23)
    Rzeczywiście, tym razem ruska kukułka się spóżniła. Ale dobrych wezwań nigdy za wiele.
  • ~Tchórze
    (2016-03-24 05:14)
    Chrześcijanie prawdzi?
  • ~.....!!
    (2016-03-23 13:03)
    jestem za referendum,pokazac swiatu ze Polska jest dla Polakow z polskimi genami
  • ~nie nie nie
    (2016-03-23 10:48)
    Jak rząd zgodzi się aby te brudasy przyszły do Polski to ich wszystkich powybijam. Rzad ma w dupie nas, im i tak nic się nie stanie bo mają przy sobie ochrony tyle że szok, ale znowu my bezradni ludzie możemy zginąć jadąc metrem do pracy jak te brudasy będą
  • ~jk
    (2016-03-23 09:59)
    Kukiz ma fajne pomysly tyle ze polityka rzadzi sie innymi prawami. Uczciwa polityka wymaga kregoslupa i zdecydowania, a z kregoslupem to u Kukiza, a raczej jego stowarzyszenia, nie jest najlepiej. Momentami przypomina mi Walese ktory mysli ze wszystkich ogra. Dalej stapa po scenie muzycznej a nie politycznej.
  • ~Prawda was wyzwpli
    (2016-03-23 01:09)
    A co z fundacja ,,Otwarte Społeczeństwo' Sorosa, czy nie należy jej zamknąć? Podpiszę się pod petycją jeżeli będzie również to pytanie.
  • ~Kris
    (2016-03-22 23:55)
    W stu proc popieram. Brawo Panie Kukiz. Niech Kopacz ze Schetyną, Radkiem, i innymi notablami PO przyjmą Arabów w ich prywatnych domach, jak tak ich kochają... Jak to dobrze, że ta PeOwska zaraza przegrała wybory, ... bo jeszcze trochę a wpierdo.... by Polskę w takie bagno z nielegalnymi emigrantami, że mielibyśmy to samo co jest w Brukseli (ciągły stan wojenny...)...
  • ~gth
    (2016-03-22 22:55)
    Gonić muzułmanów z Polski i Europy
  • ~NORMALNY POLAK
    (2016-03-22 22:28)
    Mam pytanie do wyborców patrz lemingów Boniego i Pitery jak się ma wasza inteligencja wiedząc że do europarlamentu wybraliście debili
  • ~marek
    (2016-03-22 20:11)
    i ma racje. ale jak znam PiS to maja swoj plan i zadny brudas do Polski nie trafi.
  • ~dośćpalantówwpolityce
    (2016-03-22 19:56)
    PALANT
  • ~Europa Narodów
    (2016-03-22 19:40)
    Bardzo brakuje teraz wypowiedzi Krzysztofa Pieczyńskiego. Tak by wypadało teraz PObredzić jakim to zagrożeniem dla kultury Europy jest kościół katolicki, prawda Panie Pieczyński.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2016-03-22 19:36)
    Kochanieńki,bez poparcia PiS referendum nie BUDIET.Czyli przestań pluć jadem,to może,może.
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-03-22 19:24)
    Jeśli PIS przyjmie chociaż jednego muslima do Polski ja będę głosował w najbliższych wyborach za Kukizem ........
  • ~kocór
    (2016-03-22 19:22)
    No wreszcie ktoś mądrze myśli i mówi, BRAWO!
  • ~realista
    (2016-03-22 18:51)
    Świat tylko z ekranu komputera widzieli a w główkach pusto,wsadzilście kij w mrowisko razem Ameryką a teraz macie odpowiedz....
  • ~e-tam
    (2016-03-22 18:06)
    Jeśli KE i KW zajmowały się "zagrożeniem demokracji w Polsce" i "brakiem bezpieczeństwa" posad resortowych dziennikarzy w polskich publicznych mediach ... Jeśli najbardziej zaciekłym przeciwnikiem Premier Szydło w czasie jej przemówienia przed KE był prominentny Belg... Duraki Oportuniści i Darmozjady z KOD powinny teraz wziąć na siebie odpowiedzialność za to co się stało i w sobotę wielkanocną zademonstrować przeciwko swojej głupocie. Przeprosić rodziny ofiar, za to że KOD zajął organom unijnym cenny czas na swoje KODowskie majaki i miraże o niebezpieczeństwie dla demokracji w Polsce, gdy tym czasem terroryści, będący prawdziwym zagrożeniem da Europy i życia ludzi, mogli spokojnie realizować swój chory i obcy dla kultury Europy cel. KOD, teraz po tym ataku widać wyraźniej jakimi wy jesteście debilami. Wyjdźcie w sobotę świąteczną i zademonstrujcie przeciwko swojej głupocie i przeproście Europejczyków za to, że zawróciliście Brukseli w głowach i zmarnowaliście cenny europejski czas, który powinien być przeznaczony na obronę Europy przed prawdziwymi zagrożeniami, a nie przeznaczony na rozpatrywania waszych urojeń.
  • ~Brawo Kukiz
    (2016-03-22 17:53)
    Każdy imigrant to potencjalny terrorysta. nikt nie sprawdzi co on tam ma w swojej islamskiej głowie, żadne weryfikacje tu nie pomogą. Kukiz ma 100 % racji
  • ~Genitaliusz !
    (2016-03-22 17:19)
    I co? I co? Cała Europa odwraca się od Boga, który w ten Wielki Tydzień zmartwychwstaje i przychodzi do Was, do Was czytelników Dziennika, do Was wszystkich publikujących tutaj swoje komentarze. Ale nie, nie pochwalę dzisiaj każdego, nie pochwalę każdego bo są pośród was ci, którzy źle mówią o Kościele, którzy nerwowo reagują na każdą publikację w której jest mowa o świątyniach, biskupach i w których mowa jest o Kościele Katolickim i jego wiernych. Pytam więc dzisiaj, pytam szczerze i z dobrym do Was moi zabłąkani przyjaciele. Czy w tym roku będziecie obchodzić święta Wielkiej Nocy? Nie pytam jednak o samo śniadanie, pisanki pomalowane chemicznym środkiem i inne pseudo-symbole. Pytam o udział we Mszy Świętej w każdy dzień Wielkiego Tygodnia. Pytam o spowiedź i przyjęcie Komunii Świętej. Pytam właśnie o to, o prawdziwe przejawy jedynej wiary Polaków. Jeżeli nie, jeżeli ograniczacie się tylko do symboli to pomiarkujcie ! Nie pokazujcie, że jesteście hipokrytami - ludźmi którzy tylko od święta chodzą do Kościoła a poza nimi są jak wilki źle życzące Kościołowi i jego wiernym. Wesołych Świąt !
  • ~Logik
    (2016-03-22 17:17)
    Re politolog : Wszystko pięknie, ale tylko TEORETYCZNIE praktycznie nikt nie jest w stanie sprawdzić co taki imigrant knuje w swojej islamskiej mózgownicy. Ci którzy dokonali zamachów w Paryżu to byli normalni spokojni ludzie, mieli rodziny , dzieci , pracę. Taki spokojny Syryjczyk czy inny Arab może błyskawicznie się zradykalizować. jeśli nie on to jego dzieci. Jak widać na przykładzie Francji i Belgii groźni sa islamiści z drugie pokolenia. I tego się nie zmieni bo ci ludzie zawsze będą mieli mniejsze szanse niż rodzima ludność. będą mieszkali na przedmieściach, tworzyli getta , enklawy do których boi się wejść nawet policja. Przykładów z Europy jest aż nadto. Niby dlaczego w Polsce ten proces marginalizacji i radykalizacji miałby się nie odbyć tak jak na zachodzie Europy. Nie ma dosłownie żadnej przesłanki by domniemywać, że tak będzie. Zgoda na imigrantów to import terrorystów, Jest to pewne jak to ze 2 razy 2 to cztery. Jeśli PiS ulegnie to polegnie - w następnych wyborach. Dla każdego człowieka na szczycie piramidy potrzeb jest bezpieczeństwo. Jeśli rząd nas narazi na nie to niech PiS nie liczy na to, że kiedykolwiek w historii wygra jeszcze wybory. Sam głosowałem na PiS ale z chwilą przybycia pierwszego imigranta będę PiS zwalczał, tak jak każdą opcję, która godzi się na terroryzm w Polsce , Tak terroryzm , bo imigracja = terroryzm . Jest to równianie z wynikiem z góry znanym. Nie ma tu żadnych niewiadomych

Może zainteresować Cię też: