Kukiz apeluje do rządu: Wycofajcie się z decyzji o przyjmowaniu uchodźców

| Aktualizacja:

Po porannych zamachach w Brukseli Paweł Kukiz ocenił, że aby zapewnić bezpieczeństwo Polakom, rząd powinien wycofać się z decyzji o przyjmowaniu uchodźców. Zaapelował też o pomoc w zbieraniu podpisów pod wnioskiem Kukiz'15 o referendum ws. nieprzyjmowania imigrantów.

wróć do artykułu
  • ~MAX
    (2016-03-22 13:35)
    W 100% POPARACIA DLA PAWŁA KUKIZA 15
  • ~demos
    (2016-03-22 13:43)
    a ten tylko pianę bije, mamy przyjąć 200 chrześcijan z Syrii
  • ~Tola
    (2016-03-22 13:45)
    Kukiz ma rację - popieram w 100% a tak na marginesie to Kukiz Powinie być Premierem !!!
  • ~czadu
    (2016-03-22 13:45)
    Ty się PO czepiaj kukiz, które obiecało przyjąć 12 tys. a docelowo 100 tys. Schetyna jeżdzi do Brukseli, donosi na rząd i obiecuje, że jak pomoga w zamachu stanu i obaleniu rządu to on przyjmie ich wszystkich.
  • ~femin
    (2016-03-22 13:48)
    PIS nie przyjmie imigrantów muzułmanów i Kukiz dobrze o tym wie, urządza show pod publiczkę.
  • ~gosc
    (2016-03-22 14:02)
    referendum owszem ale też połączone z pytaniem,,czy chcesz nowych wyborów? i czy chcesz zmiany rządu. wtedy można wydawać kasę, trzeba ukrócić to bezprawie, kolesiostwo i dojenie naszego kraju, po co te komisje opłacane z naszych podatków?po co Rydzykowi tyle kasy? on ma krzewić wiarę a nie robić biznesy, i tak można by wymieniać
  • ~ament
    (2016-03-22 14:08)
    nie chcemy emigrantów chcemy więcej naszych POLSKICH PIJAKÓW-drogowych morderców
  • ~bolek
    (2016-03-22 14:20)
    pawel rub referendum puki nie jest za puzno
  • ~kaczy
    (2016-03-22 14:25)
    pijaku stul dziób ile u nas jest tych ciapatyuch ?? pijaku jeden ofermo jak ty wyglądasz wszystkie twoje płyty wyrzuciłem i na koncert nie pójdę nigdy
  • ~Niestety.
    (2016-03-22 14:28)
    Niestety ale Facet ma rację. Uchodźcy Arabscy to przeważnie młodzi ludzie, którzy chcą tylko żyć z socjalu, a do katolików mają nastawienie negatywne. Ci młodzi ludzie powinni walczyć w swoim kraju o wolność,a nie żyć cudzym kosztem.
  • ~bert
    (2016-03-22 14:30)
    Polska przyjmie tylko7 tysiecy ktore podpisal juz poprzedni rzad PO i pan Kukiz dobrze wie.Wiec niech nie bedzie cynikiem.Ogolnie nie ma zezwolenia narodu na tego typu emigracje.
  • ~j10
    (2016-03-22 14:30)
    Muzyk ma talent a grajek Kukiz imunitet.
  • ~koza mahometa
    (2016-03-22 14:32)
    a ja apeluję do Pana Prezydenta żeby wymógł na rządzie internowanie tej całej swołoczy: pełowców, nowożytnich, kodorastów, ci wielbiciele muslimskich morderców sprowadzają śmiertelne zagrożenie dla polaków
  • ~widz
    (2016-03-22 14:35)
    Ludzie nic się nie stało , wystarczyło posłuchać dziś wypowiedzi niejakiej Julki z peło, (tej od afery śledzikowej), zamachy w Europie dawniej były i teraz są ,Bruksela funkcjonuje normalnie ,tak ta kobiecinka dziś rano gadała, Ahoj!
  • ~Gosc
    (2016-03-22 14:37)
    Choć cię grajku nie lubie ale podpisze się pod tym apelem. Trzeba obok nich żyć żeby wiedzieć jak są groźni.
  • ~NIE imigrantom w Polsce
    (2016-03-22 14:38)
    Z całego serca popieram wszystkich, którzy imigrantom mówią NIE i to nie tylko w Polsce, ale w Europie. EUROPEJSKIE GRANICE POWINNY BYĆ DLA NICH ZAMKNIĘTE. Nie narażajmy naszych rodzin, na to co się dzieje w Belgii - ARABY TO WŚCIEKŁE PSY
  • ~Tarantula
    (2016-03-22 14:56)
    Kukisz, o czym pierdo.... Ale szybki to ty jesteś, ledwie wiadomość - natychmiast wniosek. Wiadomo, z tego żyjesz (lepiej niż z muzyki), tu się śpieszysz
  • ~polska wolna od smieci
    (2016-03-22 15:23)
    To dopiero poczatki... W Tym Roku ma byc urzyta Brudna Bomba w Europie dopiero bedzie sie dzialo.
  • ~Polak Katolik 110%
    (2016-03-22 15:44)
    Trzeba będzie wybierać więcej takich talentów jak Kukiz, Liroy....może Dodę, Bartosiewicz...do sejmu i senatu ! Oni naprawdę mają poziom SUWERENA! (Stary Morawiecki też, mimo ze nie śpiewa. Weźmie się paru z geriatrii)
  • ~politolog
    (2016-03-22 15:46)
    Praktycznie to polski rząd już prawie usatysfakcjonował pana Pawła albowiem nasza polska premier Beata Szydło przedstawiając jasno polskie stanowisko w UE powiedziała, że Polska przyjmie tylko tych, imigrantów, którzy będą mieli legalne, oryginalne, nie budzące wątpliwości dokumenty, będą zarejestrowani na terenie UE, zostaną sprawdzeni i pozytywnie zweryfikowani przez polskie służby przy współpracy ze służbami tureckimi i UE, tam na miejscu w Turcji, wyrażą wolę, chęć i zgodę na osiedlenie się, zamieszkanie, pozostanie, podjęcie nauki i pracy w Polsce, zobowiążą się respektować obowiązujące prawo polskie i zostaną zakwalifikowani przez polskie służby i urzędy. Albowiem premier Beata Szydło jasno ale jednoznacznie oświadczyła, że Polska żadnego z nich nie będzie przetrzymywać na siłę bez jego zgody. A takie wymagania nie wiadomo czy chociaż jeden spełnić będzie mógł i czy zechce spełnić - tak, że póki co nie róbcie paniki, nie wypisujcie głupot i ufajcie naszemu, polskiemu rządowi, naszej polskiej pani premier Beacie Szydło.

Może zainteresować Cię też: