Cięte uwagi Baracka Obamy. Tak amerykański prezydent żartował z Clinton i Trumpa

| Aktualizacja:

Po raz ósmy i ostatni prezydent USA Barack Obama wystąpił na dorocznej kolacji dla korespondentów akredytowanych przy Białym Domu. Okazję tę wykorzystał jak zwykle do wygłoszenia żartobliwych i ciętych uwag m.in. pod adresem Donalda Trumpa i Hillary Clinton.

wróć do artykułu
  • ~Polak z Norwegii
    (2016-05-01 16:25)
    TY Bambo - Barak Obomber - ktory swoja POlityka zepchnales swiat na krawedz przepasci, masz jeszcze cos do POwiedzenia ?? TY Trampowi to bedziesz wkrotce czyscil buty.... :))
  • ~x ten co zawsze
    (2016-05-01 16:37)
    Niestety ten amerykański eksperyment z Obamą jako prezydentem był tragiczny dla świata. Obamowej się solidnie utyło, za dobrze karmili.
  • ~latoid.
    (2016-05-01 16:59)
    Takiego męża stanu ...daj nam Panie ! Z charyzmą a bez kota . Amen .
  • ~Warszawiak
    (2016-05-01 21:48)
    Jak dla Polski, a może nawet dla całej Europy, to średnio udany był ten prezydent. Inna sprawa, że zastał sporo ***** do posprzątania, jak Afganistan i Irak, tyle że przy takim bolesnym amerykańskim doświadczeniu powinien zastopować Zachód (Francje, WielkaBrytanię) przez agresją na Libię, z której mamy w efekcie dwa miliony afrykańskich uciekinierów w Europie.
  • ~Czytelnik
    (2016-05-02 01:01)
    Narobił bałaganu i nareszcie Amerykanie oddtchna po nim.
  • ~Autorka
    (2016-05-02 08:00)
    dobry jest, nie ma co gadać, charyzmatyczny
  • ~ona
    (2016-05-02 12:11)
    Minął się z powołaniem. Powinien robić w szołbizie. Prezydent z niego kiepski.
  • ~Nick
    (2016-05-02 12:35)
    Najgorszy prezydent od 50 lat. Umie tylko gadac, nie zrobil nic, absolutnie nic. I za co on dostal Nobla, bo nie pamietam?
  • ~juz czas na prawde
    (2016-05-02 22:24)
    He,he,ten pajac zwany "prezydentem" USA. Zobacz film dekady na YouTube "Obama deception" (pl napisy/lektor) i zrozum ze oni wszyscy sa po prostu tylko aktorzy Cyrku zwanego swiatem polityki...Elita NWO i Syjonisci rzadza swiatem razem z Jezuitami (i ich generalem zakonu).Juz czas na prawde!
  • ~Marek z Kanady
    (2016-05-06 20:18)
    Po pierwsze, czy dzisiaj już nawet dziennikarze i reporterzy w Kraju nie potrafią pisać po polsku? Po wielu latach za granicą nadal mnie to razi. Po drugie, jak to dobrze że te komentarze dodane tutaj też są tylko po polsku (wiele z nich też tylko w przybliżeniu); taki to wstyd przez te rasistowskie poglądy wielu naszych rodaków.