Cameron: Brexit zagrożeniem dla bezpieczeństwa W. Brytanii i Europy

| Aktualizacja:

Brytyjski premier David Cameron ostrzegł w poniedziałek, że ewentualne wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa i stabilności kraju i całego kontynentu.

wróć do artykułu
 • ~x ten co zawsze
  (2016-05-09 14:22)
  Angole zawsze nie lubili obcych, teraz mają ich w nadmiarze, a kolejka chętnych do zamieszkania w WB wcale nie maleje. I nie chodzi tylko o kolorowych, ale i o Europę Środkową, która też nie jest mile widziana. To może przeważyć, że zwykli mieszkańcy wybiorą Brexit.
 • ~KROKUS
  (2016-05-09 23:54)
  A przecież przed wyborami Cameron obiecywał ,ze jeśli wygra wybory to wyprowadzi Anglię z UE . Teraz zmienił zdanie i oszukał Anglików . Straszenie Rosją , to tez nagonka medialna . Nikt naprawdę nie wie co robi Rosja , wszystko opiera się na doniesieniach prasowych , a one są bardzo kłamliwe , skore do skłócania , UE boi się rozpadu , ma w łapach media i straszą Rosją . Kto może poświadczyć ,że to co piszą o p. Putinie , o Rosji jest prawdą .??? Ja dziennikarzom nie wierzę , zobaczcie co piszą układne media niemieckie o Polsce , o naszym Polskim Rządzie o p. Jarosławie Kaczyńskim , pamiętacie jak atakowała prasa niemiecka , brytyjska , i pozostałych krajów UE naszego Polskiego Prezydenta.
 • ~GAŁAZKA
  (2016-05-09 23:57)
  Oby Anglikom udało się wyjść z UE Życzę wam Anglicy tego . Powodzenia .
 • ~tutek
  (2016-05-10 02:40)
  Nie bedzie zadnego Brexit, bo tylko w teorii Anglicy moga wybierac. Prawda jest taka,ze Obama przywiozl ostrzezenie i na tym koniec . Czy to legalnie czy innymi sposobami referendum przebiegnie po jego mysli . Na tym polega demokracja po amerykansku, ze wszyscy robia co maja przykazane, a nie co chca.
 • ~lelek
  (2016-05-10 02:46)
  Angole nie lubily obcych? No, to dopiero dowcip. A Polacy to niby bardzo lubia obcych, co ? Wlasnie widac to wspaniale przez ostanich pare miesiecy. Ale spoko, kto lubi tabuny obcych we wlasnym kraju? Sama nie wpuscilabym Polakow, Ukraincow, Litwinow, Estoncow itd. gdyby to ode mnie zalezalo. Po cholere komu tabuny obcych, czesto kryminalistow? Czy nie lepiej dac prace swoim? Ale tu decyduje ktos inny, kto ma ciemne plany i duze parcie na forse. Bez opamietania i jakiegokolwiek ludzkiego odruchu. Zly.
 • ~ochroniarz
  (2016-06-09 13:20)
  To jest kolejna politycznie poprawna bajka tego lokaja Obamy, poniewaz w UE znajduje sie ponad pol miliona arabskich pseudouchodzcow, ktorzy sa pula werbunkowa dla islamistow. Po wystapieniu Wielkiej Brytanii z UE ci arabscy pseudouchodzcy nie beda mieli prawa wjazdu do Wielkiej Brytanii, wiec bezpieczenstwo Wielkiej Brytanii sie poprawi.