Kreml ostro krytykuje budowę tarczy antyrakietowej. "Destrukcyjna działalność USA"

| Aktualizacja:

Zastrzeżenia Rosji dotyczące tarczy antyrakietowej są nadal ignorowane. Moskwa wyciąga z tego odpowiednie wnioski, w tym dotyczące podjęcia w reakcji środków o charakterze wojskowo-technicznym - mówi rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa. Jej zdaniem,nstalacja w Polsce i Rumunii to złamanie układu INF o likwidacji rakiet średniego zasięgu.

wróć do artykułu
 • ~kz
  (2016-05-12 17:32)
  Skoro Moskwa ostro krytykuje budowę tarczy w Polsce , to znaczy , że ta tarcza jest w tym miejscu niezbędna . Ruskie , musza respektować miedzynarodowe umowy , porozumienia a przede wszystkim granice suwerennych państw . Żeby Piutinowi nie mylił się Krym z kremem dla konkubiny.
 • ~Macisław Płatow
  (2016-05-12 18:02)
  ~kz-- masz i nie masz racji.Czyli w momencie powstania tarczy w Polsce ,jako Naród zostajemy skazani na zagładę.Jaki kol-wiek błąd ,zła błędna decyzja ,nie ma czasu na wstrzymanie ataku . Czyli to nie czasy ,okopów ,szabelek,ataków tyraliery.Po prostu Rosja np: z Kalino-grodu odpali rakiety z głowicami jądrowymi na Okręgi Przemysłowe,porty,Stolice.Tu nie będzie zmiłuj się bo boli. Rosja jest olbrzymia ,i Ona przetrwa ,a Kraje Europy zostaną wymazane. Czy warto? Jest powiedzenie ,,Żyj i daj żyć Innym.
 • ~Macisław Płatow
  (2016-05-12 18:06)
  PS :~kz Krym ZAWSZE był Rosyjski ,Kozacy Dońscy ZAWSZE byli podporom Rosji,to tylko Komunistyczni Pierwsi Sekretarze w zwidzie alkoholowym podarował Go Ukrainie.
 • ~borysenko
  (2016-05-12 19:03)
  Krym to Rosja... wszystko na ten temat.
 • ~MIR
  (2016-05-13 08:58)
  Im więcej obecności wojsk USA na terenie Europy Środkowo-Wschodniej tym jesteśmy bezpieczniejsi. Nie jesteśmy mocarstwem militarnym i pewnie nim nie będziemy zatem jedynie armia amerykańska jest właściwym sposobem na odstraszanie Moskwy. Nie przejmujmy się krytyką Kremla, jest zrozumiała, w ich interesie jest rozbrojona i podzielona Europa bez wsparcia wojsk zza oceanu.
 • ~stefan
  (2016-05-13 16:53)
  Zastrzeżenia Rosji w sprawie tarczy są ignorowane między innymi z powodu ignorowania przez Rosję wniosków o zwrot wraku Tupolewa !
 • ~prawdziwek
  (2016-05-14 12:14)
  Tutaj wpisz swój komentarz censorzy z wiadomości gdzie jest mój komentarz. prawda w oczy kole. grzech zaniechania. zglosze do RPO.