Rosyjska prasa: Tarcza antyrakietowa w Polsce jest już na celowniku Moskwy

| Aktualizacja:

Moskwa szykuje kroki mające przeciwdziałać tarczy antyrakietowej USA w Europie - informuje w piątek "Niezawisimaja Gazieta". Zwraca uwagę na możliwości użytych już przez Rosję w Syrii pocisków manewrujących Kalibr-NK oraz rakiet Iskander-M z nowymi głowicami.

wróć do artykułu
  • ~oz
    (2016-05-13 14:36)
    to OK bo my też mamy Moskwę na celowniku i Kaliningrad
  • ~Opat
    (2016-05-13 15:17)
    Normalnie strach się bać. Oczywiście Krem jak zwykle będzie próbował zastraszać ale do tego da się przyzwyczaić. A fakt jest taki ze im więcej US Army w Polsce tym mniejsze prawdopodobieństwo rosyjskiej agresji na nasz kraj.
  • ~Calder
    (2016-05-13 15:00)
    Wcześniej pewnie były wycelowane w Antarktydę, prawda ? Oj, wy śmieszne Kacapki, kto jeszcze wam wierzy? I poprawcie klamki w kabinach od tych rakiet, bo zostaną wam w ręce...
  • ~x ten co zawsze
    (2016-05-13 14:32)
    Jest nam ta tarcza potrzebna jak zającowi dzwonek.
  • ~xxxx
    (2016-05-13 16:23)
    KOD I INNE partyjki w Polsce zaciskają śliskie łapska i cieszą się, cieszą się i jaszczo raz cieszą się.............,że pis zostanie zniszczone, a Polska to nic aby była nasza konstytucja i marsze, marsze, marsze.....a w nich mnowo ludiej.............
  • ~NN
    (2016-05-14 02:43)
    Towarzysze Moskale już w prtki narobili. Mięczaki.
  • ~zyga
    (2016-05-13 21:03)
    Polsko, ty zywa tarczo zachodu...
  • ~ulanka
    (2016-05-14 07:21)
    A jak inaczej? Toz tarcza jest dla nich zagrozeniem I to jest logiczna konsekwencja glupoty politycznej Polski. Ich obowiazkiem jest przeciwdzialac temu zagrozeniu. I zrobia wszystko, co w ich mocy. Madre. Popieram.
  • ~Gdzie ****** rośnie.
    (2016-05-14 09:25)
    Co jak co ale Moskwa bez przerwy straszy świat swoimi wypowiedziami i samolotami. A Turcy pokazali im gdzie ****** rośnie.
  • ~opinia x
    (2016-05-14 11:02)
    Jeszcze Polacy wierza w "sojusznikow"??? Nie wystarczylo ze masoni Churchill,Roosevelt i Stalin zdradzili jej wiernosc "idealom swiata zachodu" rzucajac ja przez 45 lat w paszcze totalitaryzmu,teraz znowu wierza w tych "samych" ludzi z tej samej masonskiej Lozy oraz demonicznej sekty Skull&bones!?! Sprawdz oczym to ja pisze!
  • ~Obserwator
    (2016-05-14 09:31)
    Polska to teren na ktorym wielkie mocarstwa bronia swoich interesow,chociaz wydaje mi sie,ze tak zle jak teraz w Polsce jeszcze nie bylo.
  • ~sme
    (2016-05-14 14:06)
    Glupie kacapy tylko mysla ze wszystkie rakiety znajduja sie tylko w Polsce. Mam wiadomosc dla was, wy tez macie rakiety wycelowane na was I kreml na pierwszym miejscu.
  • ~dwa plus dwa piec
    (2016-05-14 07:11)
    Widze ze sami piszecie I sami sobie dajecie punkty. Typowe dla 15 latkow, z najlepsza ocean dostateczny. Sladowe ilosci rozumu.
  • ~Chana
    (2016-05-14 15:46)
    Kto nakręca wyścig zbrojeń?
  • ~MinimalizowanieMozliwosci
    (2016-06-20 19:42)
    Według mnie taka tarcza jest bardzo potrzebna, zarówno Polsce jak i dla Rosji, Francji czy Japonii. Rosja non-stop prezentuje brak powagi odnośnie atomu. Można się też obawiać bomb ze stron innych państw jak państwa wschodu ale też państw niby rozumiejących skutki (nigdy nic nie wiadomo, choć prawdopodobieństwo jest niższe). Niektórym wydaje się np. że atom zabija od razu, może i tak ale tylko część ludzi. Reszta kona w ekstremalnie nieludzki sposób.
  • ~PYTANKO
    (2016-05-14 12:03)
    W CO NIE SĄ WYCELOWANE MOSKIEWSKIEGO AGRESORA ?
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-05-15 11:05)
    Macie teraz mozliwosc powiekszenia zastepow anielskich w mgnieniu oka !.