Amerykańska Polonia krytykuje Clintona za wypowiedź o Polsce

| Aktualizacja:

Kongres Polonii Amerykańskiej w wydanym we wtorek wieczorem oświadczeniu skrytykował byłego prezydenta USA Billa Clintona za słowa, że Polska odrzuca demokrację na rzecz "autorytarnej dyktatury". KPA wyraził poparcie dla wybranego demokratycznie rządu Polski.

wróć do artykułu
  • ~MONIKA L,
    (2016-05-18 08:53)
    clinton byłeś tylko dobry w swoim czasie-teraz bredzisz - Monika l
  • ~Jan Stańczyk
    (2016-05-18 09:03)
    Biedny sklerotyk ! Słabiutki prezydent ,kiepściutki polityk , tylko z cygarem mu wychodzi !!!
  • ~Z.
    (2016-05-18 09:10)
    Polonia amerykańska jest patriotyczna. Clinton będzie miał poparcie co najwyżej amerykańskich Kotów, o sorry Kodów
  • ~nieskundlony
    (2016-05-18 09:12)
    znawca spraw rozporkowych i na ten temat może być autorytetem
  • ~helena
    (2016-05-18 09:23)
    No ,cóż targowica robi swoje !!!!!!
  • ~1
    (2016-05-18 09:59)
    kim jest Clinton a Kaczyński. nie trzeba tlumaczyć
  • ~wiem
    (2016-05-18 10:25)
    "glupi jak polak katolik" tak mowia o parszywym polactwie w USA.
  • ~seta apleubaum
    (2016-05-18 10:28)
    Żona tłustego włosa zdradka skutecznie lobbuje za KODem u polityków amerykanskich.
  • ~Bimbo
    (2016-05-18 12:03)
    ********* waść, bo nigdy tu w Stanach nie byłeś i nie wiesz kto, co mówi.
  • ~Ozz
    (2016-05-18 12:36)
    Billy take it easy, you are not helping your wife a bit. You should stick to your high payed call girls and keep your mouth and your dick far away from Poland
  • ~krzysztof
    (2016-05-18 12:53)
    POLONIA NIE MUSI MNIE BRONIĆ W AMERYCE , BO SAMA NIE WIELE ZNACZY, I CHCĘ ABY POZBAWIONO POLONIĘ BRANIA UDZIAŁU W WYBORACH. NIE CHCIAŁEM KOMUNIZMU I NIE CHCĘ SOCJALIZMU W WYDANIU KACZYNSKIEGO
  • ~srod
    (2016-05-18 14:25)
    Clinton, to że publicznie robiłeś i oficjalnie gadałeś zawsze wyłącznie to, co ci twoja własna żona kazała, wszyscy wiedzieli od dawna, ale że teraz gadasz tylko to, co ci każe żona Radka Zdradka, to już stawia cię niżej nawet Kijowskiego. Słuchający się własnej żony to pantoflarz, a słuchający się żony innego faceta to "clinton". Posłużysz od teraz jako nowa jednostka niemęskiego debilizmu.
  • ~Ludwik
    (2016-05-18 14:47)
    babiarz się odezwał, zaPOmniał jak zdradzał swoją żonę.
  • ~siw
    (2016-05-18 14:48)
    co polonia ma do polski powinno odebrać im prawo wyborcze
  • ~adam
    (2016-05-18 14:51)
    Polonoa amerykanska to największy ciemnogrod wśród wszelkich poioni Nigdy nie popierałem Po Natomiast myslalem ze pis będzie bardziej rosadny od tych rusofobów Komorowskiego Schetyny Siemoniaka na razie się zawiodlem
  • ~bogatym zawsze malo !
    (2016-05-18 15:54)
    co sie nie robi o zdobycia wladzy ! ciekawe ile ci ludzie maja juz na koncie milionow dolcow.
  • ~Mustrum Ridicully
    (2016-05-18 16:21)
    Kongres Polonii Amerykanskiej? To ci od szmalcownika Kobylanskiego, "polonusa" co to w Urugwaju mieszka? No to nie dziwcie sie ze polish jokes znowu sa popularne w USA.
  • ~hilaryyy
    (2016-05-18 16:47)
    bill ma cos z deklem wiec trzeba go olac
  • ~wawa
    (2016-05-18 19:43)
    "nie byłyby wolne" bez udziału USA" ... pierre dolisz Bill. Sprzedaliście nas w Jałcie.
  • ~Karuz Ela
    (2016-05-18 20:42)
    Polonia USA to wieśniacy z okolic Tarnowa, Dąbrowy Tarnowskiej i wiosek z okolic Białego stoku. Średnia wykształcenia 7+ klas podstawowej. Ludek zaściankowy, zahukany, bojący się wszystkiego, nieznający języka. Jedyne odniesienie dla nich to "Radio co ma Buzię" i parafialny klecha, co on powie to święte. Obciach dla nowoczesnego świata. Dno i wodorosty umysłowe.