Bruksela pokazuje Polsce żółtą kartkę. Za brak rozwiązania sporu o TK

To ma być żółta kartka dla Polski od Komisji Europejskiej za dotychczasowy dialog. Tak o środowej, trzeciej już debacie na forum komisarzy o naszym kraju mówi PAP źródło unijne.

wróć do artykułu
  • ~mola
    (2016-05-19 12:33)
    Niech te bubki zaczną się zajmować poważnymi sprawami w UNII i odwalą się od Polski !!!!! Niedługo muzułmanie im napiszą ( kałasznikowem ) nowe prawa i będą się modlić 5 razy dziennie na dywaniku..
  • ~Zwierzolub.
    (2016-05-19 09:28)
    Ja pokazuję Brukseli czerwoną kartkę ,za całokształt.
  • ~Btb
    (2016-05-19 01:32)
    Ja im moge wyslac ostrzezenie kupe w paczce tez jest zolta i grozna.
  • ~maliny 15
    (2016-05-18 23:17)
    Ja tez mówię Brukseli, ŁAPKI PRECZ OD POLSKI .
  • ~ktoś@@@
    (2016-05-18 22:56)
    Pewne racje można w tym dostrzec - nie zapominajmy jednak, że KE reprezentuje interesy EPL, a więc także poprzedniej koalicji rządowej. Bez większego kłopotu znajdę pisemne dowody nadużywania funkcji przez funkcjonariuszy publicznych za kadencji poprzedniego rządu - niektórzy z nich za "zasługi" dostali niezłe stołki. Gdzie? Awansowali do władz...nie w Polsce...
  • ~Macisław Płatow
    (2016-05-18 18:55)
    UE zapomina że Polska to KRAJ Wolny,a nie WASAL UE. Dlaczego mam takie wrażenie ,że były burmistrz Londynu powiedział prawdę na temat UE. No może zbyt dosadnie ,ale prawdę.
  • ~Y ten co zawsze
    (2016-05-18 14:54)
    Czy warto wchodzić w kontakt i prowadzić dialog z szatanem? Ale widać najważniejsza jest kasa dla PiS -u też.
  • ~~el-a
    (2016-05-18 13:53)
    banda europejskich darmozjadów w jakiś sposób musi uzasadnić potrzebę swojego istnienia.Z Polską mają sprawę ułatwioną .Bo tylu zdrajców Polski ilu z nimi współpracuje nie mają wszystkie pozostałe kraje razem wzięte.Zresztą podobnie jak i ćwierćmózgów pozbawionych poczucia tożsamości narodowej,popierających zdradziecką,sprzedajną tłuszczę.
  • ~Rodak z Norwegii
    (2016-05-18 13:51)
    FRANS TIMMERMANS to rasowy NAZI, tylko G_noju brakuje ci na lbie czapy z trupia czacha, ale zeby ja zalozyc to brakuje ci tez kregoslupa, w przeciwienstwie do POprzednikow ekipy ADOLFA. Pfujjj....jjj!!!!! ty Niszczycielu Europy, ty zwykly POdstepny Faszystowski By_d_laku!!.
  • ~MK
    (2016-05-18 13:51)
    Co się miało już działać w związku z tym że jest problem w Polsce z TK? Unia , Nato , agencje ratingowe miały atakować dzień i noc. Do tej pory jakoś nic poza aktami strzelistymi Verhofstadt-a się nie zdarzyło. Ostatnio nawet FAZ wypuścił artykuł o "państwie sędziowskim" i pisze że w kontekście TK „Sędziowie to trzecia, a nie pierwsza władza. Pierwszą jest naród”
  • ~komisyjne c....
    (2016-05-18 13:47)
    towarzysze komisary skolko godno my komunę w dupie mamy, my Panowie i Polacy a wy proste hajdamacy
  • ~san
    (2016-05-18 13:15)
    DYKTATURA UE atakuje nasz kraj. ŁAPY precz od Polski,
  • ~pytek
    (2016-05-18 13:07)
    Polska pokaże Brukseli środkowy palec?
  • ~e
    (2016-05-18 13:05)
    A my Brukseli pokazujemy żółtą kartkę.
  • ~warszawianka
    (2016-05-18 13:00)
    Ja dla Brukseli mam czerwoną kartkę za zaproszenie ludzi przez Niemców i handel nimi po całej Europie. Hanba na cały świat!
  • ~bono
    (2016-05-18 12:53)
    Bruksela to nas moze cmoknac. Ten skorumpowany moloch i tak niebawem bedzie nalezal do przeszlosci.
  • ~to ja jarżąbek
    (2016-05-18 12:48)
    A MY pokazujemy Brukselce środkowy biało-czerwony palec za to ile dobrych towarów i zasobów ściąga z Polski za bezcen dzięki podwyższaniu śmiesznych norm . Pewnie unia zajmie w zwiazku z tym stanowisko jak podczas aneksji Krymu . Nie udało im się zrobić z byłych państw bloku swojego spichlerza europy to niech jedzą chleb z plastikowej ziemi
  • ~t.
    (2016-05-18 12:39)
    To dobre... Grupa ludzi, ktora twierdzi, ze slimak jest ryba, a marchewka owocem wypowiada sie o organizacj, w kraju, ktory tak naprawde nie wiedza gdzie lezy.
  • ~x
    (2016-05-18 12:36)
    Warszawa może pokazać Brukseli "gest Kozakiewicza". Niech Bruksela nie będzie naiwna - w Polsce dzieją się dobre rzeczy a być może Polska walczy o uratowanie Brukseli. A więc "Brukselko" - nie zapędzaj siebie w "kozi róg".
  • ~JA 49
    (2016-05-18 12:28)
    no niestety,kłamstwo ma krótkie nóżki !Można kogoś oszukać tylko raz !KE to nie elektorat PIS ,który ma klapki na oczach .Pan prezes albo uzna wyższość demokracji albo własnego EGO !