Bruksela pokazuje Polsce żółtą kartkę. Za brak rozwiązania sporu o TK

To ma być żółta kartka dla Polski od Komisji Europejskiej za dotychczasowy dialog. Tak o środowej, trzeciej już debacie na forum komisarzy o naszym kraju mówi PAP źródło unijne.

wróć do artykułu
  • ~oz
    (2016-05-18 12:02)
    lewacki geszefciarz wojnę chce nam wypowiedzieć
  • ~hans
    (2016-05-18 12:05)
    POszli won !!
  • ~Belfer
    (2016-05-18 12:07)
    DO oz-Co ty matole nie powiesz!!!!!!
  • ~ulisse
    (2016-05-18 12:09)
    PiS ściągą na Polskę koszmarne problemy - jeśli my, naród, w czas nie zatrzymamy tych bolszewickich świrów, rok 39 u.w. będzie dla ludzi niczym niewinna fraszka.
  • ~Wieszcz
    (2016-05-18 12:15)
    Gdzie ta kartka byla, ze jest żółta?
  • ~spiskowy podziemny
    (2016-05-18 12:20)
    nalezy uwazac, ze pogozki z ue sa kontraproduktywne. Nic nie zmienia, bo Polacyy sa przekonani o slusznosci zmian i powrtu do polskiej bogatej, kkonserwatywnej rzeczywistosci. Wscieklosc kol zwiazanych lewackimi ruchami 68 roku dowodzi ze jestesmy na dobrej drodze. Potrzebne sa niezbedna srodki prawne chroniace dobre imie Polski i sciganie karne tych, ktorzy bezczelnie dezawuuja sluszne dazenia narodu polskiego. Nie boimy sie spekulantow z wall street, new jok times, klintonow, szulcow ilysych belgow. Mozecie nam skoczyc..na plecy. Absolutna wiekszosc w sejmie jeszcze w tym roku ? wtedy rozwiaze s ie problem tk i wszystkie inne
  • ~jasia
    (2016-05-18 12:24)
    wsadzcie sobie w d....zolta kartke. Ja tej mafijnej organizacji POkazuje czerwona kartke kazdego dnia
  • ~nj
    (2016-05-18 12:26)
    A może tak u siebie, w Holandii, utworzy Trybunał Konstytucyjny? Póki co, Holandia nie ma takiego Trybunału, więc niech zaimplementuje u siebie polskie rozwiązanie z okresu stanu wojennego, czyli z okresu rządów Jaruzelskiego.
  • ~JA 49
    (2016-05-18 12:28)
    no niestety,kłamstwo ma krótkie nóżki !Można kogoś oszukać tylko raz !KE to nie elektorat PIS ,który ma klapki na oczach .Pan prezes albo uzna wyższość demokracji albo własnego EGO !
  • ~x
    (2016-05-18 12:36)
    Warszawa może pokazać Brukseli "gest Kozakiewicza". Niech Bruksela nie będzie naiwna - w Polsce dzieją się dobre rzeczy a być może Polska walczy o uratowanie Brukseli. A więc "Brukselko" - nie zapędzaj siebie w "kozi róg".
  • ~t.
    (2016-05-18 12:39)
    To dobre... Grupa ludzi, ktora twierdzi, ze slimak jest ryba, a marchewka owocem wypowiada sie o organizacj, w kraju, ktory tak naprawde nie wiedza gdzie lezy.
  • ~to ja jarżąbek
    (2016-05-18 12:48)
    A MY pokazujemy Brukselce środkowy biało-czerwony palec za to ile dobrych towarów i zasobów ściąga z Polski za bezcen dzięki podwyższaniu śmiesznych norm . Pewnie unia zajmie w zwiazku z tym stanowisko jak podczas aneksji Krymu . Nie udało im się zrobić z byłych państw bloku swojego spichlerza europy to niech jedzą chleb z plastikowej ziemi
  • ~bono
    (2016-05-18 12:53)
    Bruksela to nas moze cmoknac. Ten skorumpowany moloch i tak niebawem bedzie nalezal do przeszlosci.
  • ~warszawianka
    (2016-05-18 13:00)
    Ja dla Brukseli mam czerwoną kartkę za zaproszenie ludzi przez Niemców i handel nimi po całej Europie. Hanba na cały świat!
  • ~e
    (2016-05-18 13:05)
    A my Brukseli pokazujemy żółtą kartkę.
  • ~pytek
    (2016-05-18 13:07)
    Polska pokaże Brukseli środkowy palec?
  • ~san
    (2016-05-18 13:15)
    DYKTATURA UE atakuje nasz kraj. ŁAPY precz od Polski,
  • ~komisyjne c....
    (2016-05-18 13:47)
    towarzysze komisary skolko godno my komunę w dupie mamy, my Panowie i Polacy a wy proste hajdamacy
  • ~MK
    (2016-05-18 13:51)
    Co się miało już działać w związku z tym że jest problem w Polsce z TK? Unia , Nato , agencje ratingowe miały atakować dzień i noc. Do tej pory jakoś nic poza aktami strzelistymi Verhofstadt-a się nie zdarzyło. Ostatnio nawet FAZ wypuścił artykuł o "państwie sędziowskim" i pisze że w kontekście TK „Sędziowie to trzecia, a nie pierwsza władza. Pierwszą jest naród”
  • ~Rodak z Norwegii
    (2016-05-18 13:51)
    FRANS TIMMERMANS to rasowy NAZI, tylko G_noju brakuje ci na lbie czapy z trupia czacha, ale zeby ja zalozyc to brakuje ci tez kregoslupa, w przeciwienstwie do POprzednikow ekipy ADOLFA. Pfujjj....jjj!!!!! ty Niszczycielu Europy, ty zwykly POdstepny Faszystowski By_d_laku!!.