Komisja Europejska chwali PiS za rozmowę z opozycją. "Zachęcający sygnał"

| Aktualizacja:

Komisja Europejska oświadczyła, że kontynuuje konstruktywny dialog z Polską na temat sytuacji wokół Trybunału Konstytucyjnego, a rozpoczęcie w tej sprawie w Polsce "politycznego procesu" z udziałem partii politycznych jest "zachęcającym" sygnałem.

wróć do artykułu
  • ~Carmen
    (2016-05-19 18:04)
    Spotkał się Jarek z Kosiniakiem i Unia się cieszy. Czy to normalny objaw ?
  • ~agata
    (2016-05-19 17:09)
    nie za wcześnie na pochwały niech się lepiej PSL zastanowi żeby nie wysza tak jak Samoobrona a tak swoją drogą Co oni im obiecali
  • ~lewactwo podajcie sie wasz opor jest beznadziejny
    (2016-05-19 13:48)
    PiS wydyma Unie bez mydla... i o to chodzi.
  • ~olo
    (2016-05-19 13:43)
    durnowaty,czy co ? ma zwidy ? jaki dialog ? jakie rozwiazenie dialogowo-rozmowowe ? nie me czegos takiego i nie bedzie, to GRA !! GRA NA CZAS ! i bzdurki propagandowe,zeby w mediach byc.. no i moze kary nie dali z PE, tak,tak, bedziemy rozmawiac, to co na obiad dzis ? dziekuje, nastepne rozmowy za tydzien
  • ~zpolskidowolski
    (2016-05-19 13:34)
    panie timmermans, kaczyński ze swoimi kolesiami zrobi cię w jajo.jarkacz będzie ciebie wodził za nos, aż szczyt NATO i dni młodzieży nie skończą się.
  • ~pikuś
    (2016-05-19 13:33)
    Czyżby to spotkanie z PSL , to dla zmylenia przeciwnika? Później prezes mówił, iż nie będzie żadnego ogłoszenia orzeczeń TK i zaprzysiężenia sędziów.
  • ~mariola
    (2016-05-19 13:31)
    A mnie to na prawde nie interesuje, czy KE nas chwali, gani, pokazuje zolta kartke, pomaranczowa itp itd. Politycy moga zapewniac w oficjalnych komunikatach ze Polska pozostanie w UE, ale jej koniec w dotychczasowej postaci sie zbliza, zwlaszcza gdy WB wyjzdzie z UE. Potem Niemcy niech sobie tworza federacje panstw muzulmanskich ale Polska do niej na pewno nie dolaczy.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-05-19 13:21)
    Czy tak TRUDNO zrozumieć UE ,że Rząd nie ogłosi wyników nasiadówki,a Prezydent nie przyjmie przysięgi? A) Ogłoszenie i Przysięga to kapitulacja Rządu PiS ,a to oznacza ,że PiS traci na ZAWSZE minimum 10% poparcia tzw.elektoratu Narodowego ,który by to uznał za ZDRADĘ Elektoratu B) wszelkie ustawy ,uchwały w tym międzynarodowe są NIEWAŻNE.C) oznaczało by to że w Polsce nie są potrzebne wybory ,bo się Ich nie respektuję.D) I najważniejsze ,, czy Prawo ma służyć Człowiekowi ,czy Człowiek Prawu.Kto ustala Prawo Człowiek ,czy Prawo ustala się samo podporządkowując sobie człowieka.
  • ~łada
    (2016-05-19 13:15)
    o jaka ja rada - wsie do Leningrada !!!