Niemcy: Niemal 500 islamistów zagraża bezpieczeństwu

| Aktualizacja:

Na terenie Niemiec przebywa obecnie 497 islamistów stwarzających zdaniem Federalnego Urzędu Kryminalnego (BKA) zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju - podał w niedzielę niemiecki dziennik "Welt am Sonntag". W styczniu 2015 roku na liście BKA było 270 osób.

wróć do artykułu
  • ~do roboty
    (2016-05-22 10:24)
    i tak sobie przebywają bezczynnie te islamisty ? araby to jednak lenie !!!
  • ~tt
    (2016-05-22 12:47)
    Niemcy staja się bazą wypadową do innych krajów dla istamistów. Czyżby na taka własnie postawę liczyła Merkiel. Poza granicami Niemiec niech się dzieje co chce byle w Niemczech był spokuj....
  • ~Genitaliusz
    (2016-05-22 12:07)
    No to w czym problem ? Wyłapać brudasów i przed pluton egzekucyjny. Mała strata dla świata z jakichś **************
  • ~ect...
    (2016-05-22 17:59)
    Pani A.Merkel i tak nie zmieni polityki emigracyjnej - tak oświadczyła! "Gratuluję" tej głupoty.
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-05-22 17:57)
    Może wreszcie Niemcy zajmą się sobą i nie będą wtrącać się w polskie sprawy !!!!!
  • ~janek
    (2016-05-22 18:19)
    tylko 500 myślałem ze 900000 tys
  • ~Renia
    (2016-05-22 18:56)
    Świr-korski wam POmoże przemycać do on też tam odpłynął PO kapitulacii
  • ~Kabotyni Oszuści i Durnie
    (2016-05-22 20:27)
    Nie ma strachu. Kijowski, Petru i Schetyna mogą w każdym momencie skrzyknąć od 250 tys. do nawet miliona obrońców europejskich wartości. I jak ma się te pół tysiączka leszczy do miliona uzbrojonych po zęby i wyszkolonych do walki ulicznej KODonierów?
  • ~DRUGA ŁZA
    (2016-05-22 21:29)
    A przecież Merkel zapewniała ,że to tylko biedni uchodżcy , poszkodowani przez wojnę . Oszustwo Brukselskie,
  • ~gostom
    (2016-05-22 10:46)
    Niemcy nie są krajem wolnym lub niepodległym. Nami kierują 4-ych głównych Aliantów: USA, Rosja, Francja i Anglia. Piąty Aliant Polska, nie odgrywa aż tak wielkiej roli. Główny nacisk Polski na Niemca ogranicza się na zasadzie dojenia kasy. Ale te inne mocarstwa kierują rządem Niemieckim pod każdym względem. To trzeba wiedzieć aby zrozumieć politykę Niemiec i UE. Bo układ 4 plus 2 wraz z rozszerzeniem UE w stronę wschodu jest dla Niemiec jeszcze większą katastrofą gospodarczą i społeczną, jak układ Wersalski. Już chyba zapomnieliście jak w roku 1989 po otwarciu granicy nad Odrą i Nysą całe chordy Polaków galopowali w kierunku zachodu. Tu u Nas nic nie było przed Wami bezpieczne. Co tylko wam się przydało to okradaliście Niemieckich Obywateli i pluliście na chodniki w Hamburgu, Frankfurcie i Berlinie, używając wulgarne polskie słownictwo - typu: K U R W A. Polska to od wielu, wielu lat kraj niezwykle homogeniczny i społeczeństwo naszpikowane jest uprzedzeniami i stereotypami. Nie znam spośród obcokrajowców w Niemczech nikogo, tak sobie podobnych w mentalności i zachowaniu jak Turków i Polaków. Jesteście jak bracia i siostry pod prawie każdym względem. A jak byłoby w wypadku zamknięcia rynku pracy na zachodzie dla Polaków i równocześnie zakręcenie transakcji pieniężnej z Uni i Niemiec do Polski?
  • ~Nawigator
    (2016-05-23 08:02)
    Niemcy nie zmierzają do wzmocnienia państwa-odwrotnie są na równi pochyłej. Po cichu odblokowują handel z Rosją-obydwa kraje są w dołku gospodarczym.
  • ~robson
    (2016-05-23 00:19)
    z pewnością to tą liczbę 500 można pomnożyć przez 100 jak nie lepiej .To lato ,może być w Niemczech bardzo ale to bardzo gorące .
  • ~Schettyna
    (2016-05-22 20:28)
    Spoko. Obronimy też Niemcy!