Komisja Europejska nie przyjmie w poniedziałek opinii o praworządności w Polsce

| Aktualizacja:

Komisja Europejska nie przyjmie w poniedziałek zapowiadanej opinii o praworządności w Polsce - twierdzą unijne źródła. Oficjalnie KE powtarza jedynie, że cały czas trwają "konstruktywne rozmowy" z polskimi władzami o rozwiązaniach kryzysu wokół TK.

wróć do artykułu
  • ~BYŁY PO matoł
    (2016-05-23 19:04)
    i dobierzemy się do KUNDLI z TARGOWICY rachunki trzeba PŁACIĆ KOD..raści
  • ~xxx
    (2016-05-23 18:42)
    Lala Bienkowska dwoi się i troi, a tu nic.
  • ~Narka
    (2016-05-23 19:50)
    Oni doskonale wiedzą że mogą nam naskoczyć. Nikt niczego nie opublikuje i nikogo nie zaprzysięgnie. Komedia w wykonaniu bezsilnych trwa a walec wali dalej. PIS nie ustąpi nawet na jotę. I tak trzymać. Jeśli chodzi o wojne domową która straszy obóz POmatolski. Ja pytam a niby z kim mielibyśmy niby walczyć? Z tymi co spacerują PO warszawie i drą pyszczyska? Ha Ha Ha.
  • ~and
    (2016-05-23 19:30)
    Komisja europejska nie może stawiać do kąta Rządu polskiego na wniosek opozycji.
  • ~Jimmy Bounce
    (2016-05-23 18:46)
    No jak mi przykro a taki był ładny amerykański
  • ~bicz na pełowską dzicz
    (2016-05-23 19:17)
    żal, przecież grzesiek "porcelanozębny" shit-ina i rysiek "debil" swetru pochlastają się z rozpaczy
  • ~Macisław Płatow
    (2016-05-23 19:30)
    To już nie ma nic wspólnego z TK.To jest walka o SUWERENNOŚĆ Polski. Ogłoszenie wyniku nasiadówki,to krok w tył ,to znaczyło by zerwanie stosunków z Węgrami ,to oznaczało by LIKWIDACJE Grupy Wyszehradzkiej ,oznaczało by utratę WIARYGODNOŚCI.A to znaczy słabość Rządu,a to znaczy że UE może wysłać np: 120 tyś. mocno opalonych ,a Rząd Polski przyjmie Ich,a to by oznaczało KAPITULACJE i stanie się WASALEM UE. Ze słabym Rządem się nie negocjuje ,słabemu Rządowi się nakazuję.A co do PiS jako partii oznaczało by to KONIEC ,bo Elektorat uznał by to za ZDRADĘ.
  • ~toudi
    (2016-05-23 21:10)
    Premier Szydło nie zna języków obcych i z wysyłanych pism i sygnałów z Komisji Europejskiej wyszło jej słowo "ultimatum", które nie padło! Z tego tytułu zrobiła taką zadymę w zeszłym tygodniu!
  • (2016-05-23 20:11)
    Sprawdzić akcjonariuszy bankowych i ich euro fantazje......... trzecia wojna światowa przez peło idiotów ........
  • ~kpt.Kloss
    (2016-05-23 20:47)
    CO WYMIEKLI !!!!!!!!!
  • ~KOD broni DEMOKRACJI w Polsce
    (2016-05-23 19:37)
    Zrobić nowe wybory !!! Większość Polaków jest za Petru i KOD. Chcecie SANKCJE od Unii ? W Polsce nie ma już demokracji. Petru na prezydenta RP a Pan Kijowski jako premier RP - to najlepsze rozwiązanie.
  • ~anty_błazen
    (2016-05-23 20:58)
    Nie będzie premii dla Patykowskiego :)
  • ~osmiorniczki lubio plywac w drogich winach i zimnych wodec
    (2016-05-23 23:24)
    Komisja powinna byc Noble. Wyskakiwanie i takie rozne tego tam, to wyglada podobnie jak skakan ie i podskakiwanie na murkach,po obiatku u sovy , zeby osmiorniczki sie ulozyly.
  • ~Htrs
    (2016-05-24 01:27)
    Podskakiwali i podskakiwali: Pomatoly, Pslowcy,Nowoczesni i zprzymierzency Unijni i mysleli ,ze podskocza wyzej H.....a.A jednak maja za niski podskok bo to starzyzna.Brawo dla czysto POLSKIEGO RZADU tak trzymac .
  • ~abc de
    (2016-05-23 23:36)
    Merkel wjechaka do Edogana na rozmowy wiec musza czekac na jej decyzje,
  • ~w
    (2016-05-24 00:56)
    Z takim mińistrem spraw zagranicznych daleko nie zajedziemy... Taka jest smutna prawda, to chyba najsłabsze ogniwo rządu p. Beaty Szydło. Kto wie, czy jego dotychczasowe wpadki to wynik amatorszczyzny, czy jednak celowe działanie?
  • ~erka
    (2016-05-23 21:33)
    oczywiscie delegacje Kijowskiego w brukslei - rownolegla w stosunku do rzadowej -mozna uwazac, ze unia stawia nie na Petru, czy Schetyne ale wlasnie na Kijowskiego i tu wlasciwie trzeba szukac dialogu z wlasciwymi ludzmi. To nie Petru bedzie zamiatal za 4 lata, ale nowe pokolenie PiS, o czym mowia sondaze opinii publicznej. Niewydanie orzeczenia przez unie - uwazam osobiscie za sukces rzadu.Ponadto unia ma inne problemy - lewacki prezydnet austii zostal wybrany tylko wiekszoscia glosow mniejszosci tureckiej. To ona zadecydowala o minimalnej wiekszosci. W tym kontekscie roniwz wyrazny znak w strone propolskich politykow.
  • ~POLAK
    (2016-05-24 05:19)
    BYŁ ZWIĄZEK RADZIECKI, KTÓRY GROZIŁ. ŹWIĄZKU JUŻ NIE MA, A PUTIN ZAGRZEBAŁ SIĘ NA UKRAINIE. UPRZEDZAM UE NADCHODZĄCYM JEJ UPADKU, JEŚLI NIE BĘDZIE SŁUCHAĆ MĄDRZEJSZYCH.
  • ~Sru
    (2016-05-24 20:45)
    Jak mi smutno,jak mi przykro!!! Była nadzieja na niezłą wywrotkę, a te komisarze z Unii skrewili. Teraz trzeba znowu co wymyśleć,żeby te paskudztwa nie dotarły do sukcesu. nieutulony agent Właściwej strony.