Morawiecki odpowiada na pozew Komisji Europejskiej: Zajęliśmy się tym

| Aktualizacja:

Mam nadzieję, że postępowanie nie będzie wszczęte, bo zajęliśmy się tym - tak wicepremier Mateusz Morawiecki skomentował pozew KE wobec Polski za niewdrożenie dyrektywy ws. systemów gwarancji depozytów. Dodał, że przepisy mogą być wdrożone w ciągu paru tygodni. Przyjął je już rząd.

wróć do artykułu
  • ~€£¥
    (2016-05-26 14:11)
    Kiedy ke zajmie sie smrodliwym dlugiem niejakiego alimenciarza?
  • ~Obserwer
    (2016-05-26 14:50)
    Następny gorący kartofel (shit) po POmatolni trzeba załatwiać. Oni byli za słabi aby przygotować tak skomplikowany akt prawny. Morawiecki to łabski facet i szybko to wyprostuje. Dobrze że mamy takich mądrych ludzi w Polsce.
  • ~kok
    (2016-05-26 14:41)
    To wina PO ,bo to za ich rządów powinno być wprowadzone---jak się haratało w gałę i pilnowało sondaży nie było czasu na konkretną pracę----
  • ~ghjk
    (2016-05-26 14:09)
    Te gwarantowane fundusze dla obcych bankow to cudowny spadek 8-letniej degrengolady. Niejaki swetru-cwylu i ten spec od topienia Ukrainy stoja za tym. Nie wspomniec calej bandy zlodzieji i oszustow.
  • ~Polska splaca dlugi PO
    (2016-05-26 15:11)
    Ukarac Kopaczowa, bo nie dotrzymala terminu.
  • ~Dr.Feelgood
    (2016-05-26 14:41)
    TO spadek po Kopacz i rządach PO, oni mieli czas w 2015 roku i zawalili. PROSZE owa wpadkę nie przypisywać rządom PiS. Termin wdrożenia dyrektywy upłynął 3 lipca 2015 roku.
  • ~bicz na pełowską dzicz
    (2016-05-26 16:22)
    kiedy wreszcie prokuratura i sady wezmą się za tę pełowska swołocz tuska, komuruska i kopacz?
  • ~slazak
    (2016-05-26 14:28)
    PIS woli zajmowac sie TK. Obrazajcie dalej wszystkich na okolo, bedziecie co prawda ulubiencami europejskich faszystow ale nie zalatwicie nic co byloby korzystne dla Polski.
  • ~analityk
    (2016-05-26 16:48)
    Ale Pani Premier Szydło mówi; damy radę, więc zobaczymy jak ignoranci sobie poradzą ?
  • ~kontrabasek
    (2016-05-26 15:46)
    gwarancje dla obcych banków i to ma być "dobra zmiana"?!!!
  • ~ect...
    (2016-05-26 17:48)
    Kto nie dopełnił tych obowiązków za 2014 - 2015? CZYŻBY TO BYŁO PO??? Obecny rząd dopiero od kilku miesięcy prostuje ten PO-wski bałagan!!! der szmatławiec napisał szumnie KE pozywa Polskę, ale już zabrakło im odwagi, żeby dopisać, że za nieróbstwo PO za 2014-15 rok!!! Czy wy myślicie, że ludzie nie czytają ze zrozumieniem i będą kojarzyć z innymi wydarzeniami? Jacy wy der szmatławcy jesteście głupi, to aż żal patrzeć!
  • ~Polo
    (2016-05-26 18:49)
    Ojciec Pana pójdzie siedzieć za kant w sejmie?
  • ~jula
    (2016-05-27 05:22)
    On staje się coraz śmieszniejszy ,chyba dowcip odziedziczył po kimś w rodzinie . Pamiętam aresztowania tatusia przez milicję też się wygłupiał krzycząc ?
  • ~ianko
    (2016-05-26 19:15)
    To trzeba bylo wdrazac pisowski ******* jak byl czas. Termin jednak minal i UE bylaby niepowazna gdyby takie granie na czasie (i lekcewazenie regul) tolerowala. UE ma prawo nalozyc sankcje teraz i wine za to ponosi tylko pisowska sekta, szkoda ze zaplaca za to wszyscy jednak..