Spory i animozje wokół Donalda Trumpa. Partii Republikańskiej uda się zjednoczyć na kongresie?

Mimo wysiłków przywódców Partii Republikańskiej (GOP), by zjednoczyć partię wokół jej kandydata na prezydenta Donalda Trumpa, przedwyborcza konwencja GOP w Cleveland w stanie Ohio rozpoczęła się w poniedziałek pod znakiem wewnętrznych sporów i animozji.

wróć do artykułu
 • ~olo
  (2016-07-18 21:57)
  ja juz slyszalem oskarzenia, ze on nie lubi kobiet, nie wiadomo dlaczego, ale to byla akcja demokratow lansujacych Hillary,kobiete, teraz slychac krzyki ,ze jest rasista,bo nie lubi Latynosow,czy ich antagonizuje, czy mozna zamknac Latynosa za kradziez ? albo przemyt kokainy ? nie ? bo to bedzie akt rasizmu ? czy raczej mozna zamknac kazdego przestepce ? itp brednie mu sie zarzuca
 • ~myszka miki
  (2016-07-19 04:38)
  Na razie Trump i Clintom maja dokladnie takie samo poparcie - po 44%. Zastanawiam sie dlaczego prawie wszyscy komentatorzy w Polsce wola Clinton od Trumpa? Moze klamczucha, zlodziejka i wyjatkowy kretacz jest lepsza, bo lepiej odzwierciedla cechy Polakow? A Trump to tylko facet, ktory zarobil miliardy, czyli wedlug Polakow - podejrzany typ, bo niby dlaczego az tyle zarobil? Zyd jakis czy co?
 • ~Alex
  (2016-07-19 06:57)
  Trump bedzie b.dobrym prezydentem ,Klinton ,po pierwsze za stara,po drugie nie czysta poniewaz jakies tam sprawy nie do konca wyjasnione ,nie mowiac juz o zlotych klamkach i zdewastowaniu bialego domu po odejsciu z urzedu jej mseza,a po trzecie ,Zydzi bardzo tego chca zeby zostala prezydentem w tedy na calym swiecie beda rzadzic oficjalnie i dyktowac co sie da. Ja i moi znajomi glosujemy na Trumpa .To bedzie dobry prezydent.