Przygotowują inwazję? Rosja koncentruje siły pancerne na Krymie [ZOBACZ WIDEO]

Transportery opancerzone, czołgi, ciężarówki wojskowe - przez Krym pędzą rosyjskie pociągi z ciężkim sprzętem wojskowym. Zdjęcia i nagrania pokazujące przemieszczające się siły pojawiły się w mediach społecznościowych. Podobnie jak głosy sugerujące, że koncentracja wojsk może mieć związek nie tylko z planowanymi manewrami pod kryptonimem "Kaukaz 2016".

wróć do artykułu
  • ~x ten co zawsze
    (2016-08-09 15:59)
    Rosjanie poruszają się po własnym terenie i mają do tego pełne prawo, w odróżnieniu od wojsk USA, które jeżdżą pod granicami Rosji w krajach nadbałtyckich. I wtedy krzyku nie ma. Faktem jest, że USA starannie dbają by konflikt na Ukrainie nie wygasł, najlepszy dowód, że propozycja Sawczenko by doprowadzić do porozumienia z separatystami została tak źle przyjęta. USA dbają też by podgrzać atmosferę w Polsce, wmówić Polakom, że Rosja chce na nas napaść i rozpętać tu kolejny konflikt. .
  • ~Polska musi mieć broń atomową !
    (2016-08-09 15:50)
    jak ruskie ruszą to zatrzymają się dopiero na Odrze ... i NATO nam pomoże jak pomogli nam Alianci w 1939, a potem w Jałcie ...
  • ~ala
    (2016-08-09 16:24)
    Dzisiaj przewaga technologiczna po stronie zachodu jest taka, że ruskie mogą napaść co najwyżej na mojego chomika.
  • ~Kac
    (2016-08-09 16:45)
    Koniec banderstanu bliski,tylko że te banderowskie ... za przyzwoleniem styropianowego koryta wlezie do Polski.
  • ~witja
    (2016-08-09 16:28)
    banderowska propaganda
  • ~abc de
    (2016-08-09 16:51)
    Inwazja to jest, ale emigrancka od strony zachodu, a ta czerwona, to tylko po to, by nie pisac o tamtej
  • ~co za taktyka
    (2016-08-09 16:27)
    Przestańcie POkazywać te Ruskich graty 19 wieczne kupa złomu na ŚWIECZNIKU
  • ~piotr
    (2016-08-09 19:39)
    a dokąd to pędzą jak Krym jest półwyspem i tam Rosja się kończy gdyby chcieli dokonać inwazji to by kumulowali wojsko wzdłuż granicy atak wojsk lądowych z Krymu nie ma sensu jak i desant skoro jest długa granica z dogodnymi warunkami ataku a upierając się do desantu to tam powinna być duża flota transportowa a jej nie ma
  • ~bertsi
    (2016-08-09 15:58)
    Przecież firma IHS Markit jest firma doradczą w sprawach gospodarki. Alex Kokcharov nie pisze tego jako przedstawiciel tej firmy, Może był na wakacjach na Krymie i to są zdjęcia z pobytu.
  • ~jaro
    (2016-08-09 17:04)
    ZIS pjat -z góry jechat - pod górę pchat.
  • ~edzio
    (2016-08-09 20:45)
    moze planuja wspolne cwiczenia z Turcja ? czy europa szykuje sie juz do po-natowskiej rzeczywistosci prezydenta Trumpa ? jak to jest mozliwe, aby kraj nato Turcja oskarzala kraje nato o prube puczu ?
  • ~NIESPODZIANKA
    (2016-08-09 20:01)
    A Macierewicz chcial tam stacjonowac !!!!!
  • ~f2u
    (2016-08-09 20:14)
    Klamstwo. Na zdjeciach I wideo brak czolgow.
  • ~slowianka
    (2016-08-09 19:15)
    Napisaliscie i co w zwiazku z tym, przestancie straszyc wojna, rakiem, pieklem i nie wiadomo czym sa u siebie i robia co chca .
  • ~Wystarczy trochę słuchać i trochę myśleć
    (2016-08-09 22:03)
    Dzisiaj w radiu była informacja , ze obecna władza zablokowała ruchy poprzedników w kierunku modernizacji naszej armii. Z nowymi pomysłami cały czas niezrozumiale zwleka. Wyjdzie na to że Kaukaz dotrze do Zakopca i Gór. Izerskich.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-08-09 19:14)
    Tak zaatakują Odesę ,potem połączą się z Naddniestrzem,a reszta uderzy na Mikołajów,Zaporoże,Dniepropetrowsk,Charków. A Powstańcy Kozacy Dońscy uderzą na Mari-pul. Piękny scenariusz Rosyjskiej ,,ruchawki",i gotowa jestem się założyć o swe zęby ,że oprócz krzyku,NIKT nie kiwnie palcem .Wystarczy by W. Putin powiedział ,,wszelka pomoc Ukrainie ,równa się to III wojnie Światowej. USA+ NATO ogon podkula. Sankcje? Czy to coś dało. wystarczy by Rosja odcięła dostawy gazu,ropy ,a tzw. Europa klęka.
  • ~jeszcze normalny
    (2016-08-09 19:58)
    wiecej takich wiadomosci !!!! Macierewicz juz przebiera nogami!!!!!!!!
  • ~okulista
    (2016-08-10 03:20)
    lepiej sie popatrzec na pis-wska inwazje zajeli juz caly kraj z tym durnym konusem na czele
  • ~Jacob
    (2016-08-10 12:19)
    W Rzeszowie więcej tego podczas dnia przejeżdża przez miasto. W czym problem?
  • ~xkk
    (2016-08-09 20:47)
    nie, to putin boi się inwazji usa