Premier Słowacji ostrzega Londyn: Unia sprawi, że Brexit będzie bolesny

Unia Europejska sprawi, że Brexit będzie "bardzo bolesny" dla Londynu i upewni się, że po wyjściu ze Wspólnoty sytuacja Wielkiej Brytanii się pogorszy - oświadczył premier Słowacji Robert Fico w wywiadzie dla "Financial Timesa".

wróć do artykułu
 • ~adam
  (2016-09-19 15:15)
  rozumiem, że unia w taki sposób broni demokratycznych wartości? a Brytyjczycy powinni głosować do skutku -- aż wynik będzie taki jaki się Unii spodoba? no genialne...
 • ~ficu micu
  (2016-09-19 13:43)
  Fico = Donald 2.0
 • ~realista
  (2016-11-28 10:42)
  Od wrzesnia b.r. wiele sie na swiecie zmienilo, bo wielki prezydent Donald Trump wygral amerykanskie wybory, a we Francji przyjaciel Rosji Francois Fillon zostal mianowany na kandydata konserwatystow na prezydenta i wygra wybory we Francji. W tej sytuacji pozostalo tylko jedno panstwo posiadajace bron atomowa, ktore nie bedzie prowadzic polityki prorosyjskiej, a tym panstwem jest Wielka Brytania. Dlatego wszystkie te panstwa, ktore albo znalazly sie pod presja Rosji, albo - jak w przypadku Polski - same te rosyjska presje spowodowaly, beda teraz za wszelka cene staraly sie miec jak najlepsze stopsunki z Wielka Brytania, a to oznacza, ze UE bardzo spokornieje z nie bedzie twardego Brexitu.