Komendant separatystycznego odddziału zginął w zamachu. "Groził Polakom i zabijał jeńców"

| Aktualizacja:

Arsen Pawłow, znany pod pseudonimem "Motorola" jeden z komendantów oddziałów separatystycznej, prorosyjskiej Donieckiej Republiki Ludowej, zginął w zamachu na wschodzie Ukrainy - pisze wprost.pl.

wróć do artykułu
  • ~ZANTONIM.
    (2016-10-17 18:39)
    czy tu piszą polacy czy jakieś kacapskie pomioty zostawione gwałtem w polsce powojennej ot blać a moze nie blać a może to pomioty GRU , SMIERSZA I INNEGO RUSKIEGO ******A.
  • ~hurs
    (2016-10-17 18:15)
    pełno tu pomiotów akcji Wisła.Motorola to był gość.Natłukł wiele banderowskiego ******a
  • ~mateusz z kijowa
    (2016-10-17 17:38)
    Byla lajza nie ma lajzy.
  • ~wer
    (2016-10-17 13:35)
    Swiecie! Dajcie wreszcie aktualizacje np. za BBC, kto sie przyznal do zabojstwa. Dostepna od ponad godziny!
  • ~Macisław Płatow
    (2016-10-17 13:06)
    ~oz-- może nazwiesz BUCU dowódców AK,NSZ bandytami ,a partyzantów terrorystami? Motorola dowódca -ataman powstańczych Kozaków Dońskich . Kozaków którzy walczą o powrót do Obwodów Wojska Dońskiego rodowitych ziem,czyli obwodów Ługański i Doński. To w 1920 r Lenin w ramach rozkozaczenia -represji za powstanie Kozaków przeciw wojskom czerwonym ,przekazał Ukraińcom,tak jak w 1945 Chruszczow przekazał Krym,a w 1945 Stalin przekazał Ukraincą Kresy..
  • ~oz
    (2016-10-17 12:44)
    Jaki KOMENDANT to zwykły bandyta morderca itd.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-10-17 11:14)
    Durnie odczepcie od Rosji ostatniego bastionu broniacego interesu Slowian.Nie ma Putina rozbior Polski.
  • ~tutejszy
    (2016-10-17 11:10)
    I tak banderowskie potomki postąpili humanitarnie nie np. przybijając widłami do drzwi windy co pozostało w ich genach
  • ~Antek
    (2016-10-17 11:00)
    A ja myślałem, że motorola do dobre smartfony ;)
  • ~laki
    (2016-10-17 10:38)
    Jeszcze - Giwi , Zacharczenko i paru innych .... niech będą gotowi na śmierć !
  • ~Roch
    (2016-10-17 10:35)
    Najwyższy czas na motorolę putina.