Ponad dwie trzecie Niemców za natychmiastowym wstrzymaniem przyjmowania uchodźców

| Aktualizacja:

69 proc. Niemców domaga się natychmiastowego wstrzymania przyjmowania uchodźców - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych. Ogromna większość ankietowanych chce przywrócenia kontroli na granicach i ograniczenia liczby imigrantów.

wróć do artykułu
  • ~Der dziennik
    (2016-11-11 13:32)
    No popatrz Ty się! To już wolno pisać takie obrzydlistwa?
  • ~sd2015
    (2016-11-11 13:25)
    Patrzę na moje zdjęcia z Niemiec z 2013 r. (Drezno, Saksonia) i sobie myślę taki ładny kraj. Co oni z nim wyprawiają ? Po co ? Podobnie myśli i mówi moja siostra, która jeszcze miesiąc temu mieszkała w Moguncji. Teraz mieszka w okolicach Karlsruhe. Ale Merkel ma gdzieś sondaże. Jedyny ratunek dla Niemiec to nie dopuścić, by po przyszłorocznych wyborach ponownie została kanclerzem - każdy inny tylko nie ona. A potem to całe towarzystwo trzeba wsadzić do samolotów, na statki ... i odesłać ich z powrotem -- gdziekolwiek tam gdzie jest islam. Najlepiej do Libii skąd przybyli.
  • ~#NaPoważnie
    (2016-11-11 13:46)
    Niech to udowodnią przy następnych wyborach, potem wykopią merkel przez siatkę dla uchodźców.
  • ~Ja
    (2016-11-11 14:10)
    Faszysci! Rasisci! Skandal!
  • ~janek z hamburga
    (2016-11-11 14:39)
    zmierzch stalinowskiego kultu jednostki Merkel ? koniec cenzury i komunistycznej poprawnosci politycznej ? jezeli niemiecka sondazownia pisze o 75% to naprawde za zamknieciem granic jest 99% - taka jest wiarygodnosc niemieckiej prasy i sondarzowni. Tam nie chodzi o wystrzymanie coroczengo doplywu miliona agresorow gospodarczych -ale o wyrzucenie wszystkich, ktorzy nie spelniaja praw do azylu i pomocy dla prawdziwych uchodzcow. Prezydent USA - Donal Trump / dziadek pochodzi z niemiec /juz sie wypowiedzial, Merkel musi sluchac. Takie sa realia od 1945. Czy po USA zmiany przyjda w niemczech ? czy kanclerzem zostanie Frauke Petry lub Bjorn Hoke z progresywnej partii Alternatywa dla Niemiec ???
  • ~pp
    (2016-11-11 13:32)
    Dla Polski lepiej gdyby tam było pół na pół... Wtedy zajęli by się sobą i odp...lili od nas.
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-11-11 16:11)
    Co niemiaszki już nie chcą muzułmanów !!!!a wstyd paskudni rasisci...A co nasza cudowna Angela też nie chce młodych wyposzczonych muzułmańskich byczków...
  • ~t.
    (2016-11-11 13:44)
    To najpewniej faszysci !!! We lbach im sie pop...lo od tego dobrobytu. No bo jak to, pomimo tylu lat prania mozgow nadal sa przeciw.
  • ~fakty
    (2016-11-11 15:36)
    Merkel zdradzila Europe nie tylko Niemcy. Ta byla wielbicielka dziel Stalina i czynna komunistka, zdolna jest doslownie do kazdego urestwa, przedstawiajac sie przy tym jako dobrodziejka. Czosnkowe STASI (Milke, Wolf) , ktore ja po cichu wylansowalo juz w polaczonych Niemczech, dalo jej wyrazne zadanie
  • ~barbarossa
    (2016-11-11 15:40)
    dlaczego Merkel nie otrzymala zaporszenia do wizyty w Waszyngtnie ? stanowisko Prezydenta USA Donalda Trumpa wobec polityki Berlina: joutube -> "US-Präsident Trump: Angela Merkel ist ein Desaster für Deutschland!" /angielski, niemiecki /
  • ~Kisiel
    (2016-11-11 18:41)
    W imieniu PiS i prezydenta Dudy przyjmujemy słowa uznania za rozsądek i przeprosiny za ataki na Polske
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2016-11-11 16:46)
    no to koniec świata, kaczyzm opanował niemieckich demokratów ! KE POwinna natychmiast ogłosić prostytucję o łamaniu demokracyji w Niemczech !!!!
  • ~Anastazja
    (2016-11-11 16:32)
    niemieckie wladze z ta baba na czele, zniszcza UE - Ona przejdzie na suta emeryturke, My bedziemy sie taplac w tym blocie - na wieki wiekow - AMEN
  • ~łużyczanin
    (2016-11-11 19:29)
    Plan wymiany Niemców na Arabów, to odległa zemsta Eskimosów za holokaust. Tzw. bomba imigracyjna wspierana przez Obamę już działa od 2012, dopiero teraz się zorientowali? A Merkelowa nadzoruje ten proces, aby odpracować swe korzenie w Stasi.
  • ~ect ...
    (2016-11-12 15:15)
    "Biedny der dzienniku" BARDZO CI NIE PASUJĄ MOJE KOMENTARZE! AŻ TAK SIĘ BOICIE PRAWDY DER PISMAKI? NO TO POWTÓRKA: " No proszę, aż trudno uwierzyć, że zwykli Niemcy przestali się bać mówić prawdę. Teraz ewidentnie widać jak Niemcy byli tłumieni i cenzurowani przez skorumpowany nie-rząd Angeli Merkel. To co jeszcze dowiemy się po wyborach w Niemczech i we Francji? Okazało się, że już nie da się tego ukryć i świat wraca do normy oraz ma zamiar rozliczyć sprawców jego upadku, do którego doprowadzili lewacy ciągu ostatnich 20 lat. Ten dywan pod, którym wciąż są zamiecione wszystkie śmieci lewaków jest tak wielki i ciężki, że można by owinąć nim całą kulę ziemską – niestety. Teraz czeka nas wiele pracy i wielkie sprzątanie, a politycznych przestępców i korporacje bezwzględne rozliczenie!!!"
  • ~Cyganka prawdę ci powie!
    (2016-11-12 03:09)
    Jak powiedział towarzysz Putin - a jemu chyba można w tej akurat kwestii ufać bezgranicznie - NIE MA BYŁYCH AGENTÓW KGB! Przez analogię można chyba zasadnie stwierdzić, że nie ma "byłych agentów STASI". To samo dotyczy "byłych członków FDJ" i "byłych członków byłych partii komunistycznych" komunistów"!!! Tacy po prostu nie występują w przyrodzie - podobnie zresztą jak WSI, których też przecież nie ma!
  • ~Oberschlesier
    (2016-11-11 17:59)
    Blockfrau Merkel. Odsunac jak najszybciej to babsko i jej meneli od wladzy.
  • ~Inspektor Higieny Umyslowej
    (2016-11-13 08:04)
    Nawet jestem w stanie zrozumieć - dlaczego Kaczyński jest za reelekcją Merkel! ------- Po prostu jest zdania, że głupi i osłabiający Niemcy kanclerz de facto sprzyja wybiciu się Polski na europejską suwerenność! ----------------------------------------------------------------------- Każdy myślący człowiek wie, że --------- Im gorzej dla innych - tym lepiej dla nas!!! Kaczor ma jednak łeb nie od parady!
  • ~me
    (2016-11-11 17:35)
    rychło w czas
  • ~klara