Szydło w Izraelu: Polska będzie walczyć z wszelkimi przejawami antysemityzmu

Polska jest zdeterminowana, by walczyć z wszelkimi przejawami antysemityzmu - oświadczyła w Jerozolimie premier Beata Szydło. Podkreśliła, że ci, którzy zbudowali niemieckie hitlerowskie obozy zagłady w Polsce, chcieli zniszczyć i Polaków, i Żydów. Z kolei premier Izraela mówił, że jego kraj docenia stanowisko Polski wobec antyżydowskich nastrojów w Europie.

wróć do artykułu
  • ~Tarantula
    (2016-11-22 13:13)
    To już epidemia. +- co rok polski rząd zapewnia Izrael o swoim oddaniu (Izraelowi), o łączących oba kraje więzach "wspólnej historii" i "wspólnych interesach". A ja bym poradził: mówcie do ręki, czyli dajcie te pieniądze.
  • ~ciekawa
    (2016-11-22 13:14)
    ********** o Szopenie a wróci i dalej będa gadać niestworzone rzeczy
  • ~T
    (2016-11-22 13:18)
    Mam nadzieję! Bo według statystyk wśród głosujących na PiS jest największa ilość antysemitów. Wklejcie w google tą frazę (w artykule dane z 2012r.): polscy antysemici to najczęściej zwolennicy PiS, SP albo ruchu narodowego
  • ~babcia
    (2016-11-22 13:19)
    Beda mieli pelne rece roboty. Za socjalizmu nikt by sie nie odzywal w taki sposob jak teraz wszedzie sie czyta. Ten kraj jest chory anty-semityzmem i wymagalo by to radykalnej kuracji. Ale nie stanie sie to za rzadow pani Szydlo. Zasciankowosc i prymityw PISowskich wyborcow jest nieodlaczna czescia polskiego antysemityzmu.
  • ~se
    (2016-11-22 13:19)
    buziaczki a la Breźniew też były
  • ~Wat
    (2016-11-22 13:21)
    Czy prezes PiS jest częścią rządu światowego, albo grupy Bilderberg?
  • ~Nick
    (2016-11-22 13:26)
    A ja bym na ich miejscu zajal sie dobrym imieniem Polski, ktore sie szkaluje na calym swiecie.
  • ~Rabindranata. Kopydlo
    (2016-11-22 13:34)
    Ona biedna nie tozumie znaczenia tego slowa.
  • ~Dawid Goldschmidt
    (2016-11-22 13:46)
    Wreszcie Polska bierze sie za tych antysemitow, no i polski anysemityzm i polscy antysemici znajda sie w wiezieniach. Pani Beata Szydlo, matka katolickiego ksiedza nam to obiecala i wierzymy w nia jak w Jahwe. Przestancie sie wyglupiac z waszymi durnymi wpisami bo i na was przyjdzie kolejka. Wizyta polskiej delegacji rzadowej w Izraelu na czele z Pania Szydlo jest jak najbardziej potrzebna i pozadana. Czyz zapomnieliscie juz kogo wybraliscie na krola i krolowe Polski ? Jezusa i Maryje - moich rodakow ! Czy krol i krolowa Polski nie jest wam warta tych nedznych 60 miliardow $ ? Zastanowcie sie ! Nawet Putin by za mniejsza cene nie chcial zostac waszym priwislanskim krolem !
  • ~oficer prowadzący
    (2016-11-22 13:47)
    Der dzienniku - dlaczego blokujesz mój wpis!
  • ~nie do wiary
    (2016-11-22 13:51)
    Tak nędznego premiera jeszcze Polska nie miała. W Polsce antysemityzm to margines marginesów według rządzących i mają to gdzieś. W Izraelu Szydło mówi, że Polska walczy z wszelkimi przejawami antysemityzmu z całych sił i ponadto. Walczy też z homofobią, rasizmem, nietolerancją. Toż to bzdura, o czym Izraelczycy doskonale wiedzą. Przejawy rasizmu wszelkiej maści przybierają na sile odkąd zaczął rządzić PIS. Widać to nie tylko na ulicach, ale w Sejmie i programach publicystycznych. A na dodatek PIS będzie deportował innowierców, może do Izraela. Kłamstwo goni kłamstwo, a rozgrzeszać ich będzie Jezus - król Polski.
  • ~oficer prowadzący
    (2016-11-22 13:52)
    Der dzienniku - dlaczego nie wspominasz o tym, że rozmawiano także o antypolonizmie w innych państwach - w tym w Niemczech!
  • ~Partia Idiotów Smoleńskich
    (2016-11-22 13:58)
    Ha, ha,ha....................przekonajcie teraz narodowców-kiboli-patriotów, którzy mają być krzewicielami i obrońcami pisowskiego porządku społecznego i politycznego.
  • ~roentgen_11
    (2016-11-22 14:30)
    Głównym celem wizyty, czyli wezwania do Izraela rządu polskiego była sprawa reprywatyzacji majątków. ___ ___ ___ ___ __ Rząd polski odebrał instrukcje i oczekiwania Narodu Wybranego i obiecał przedłożyć je Jarosławowi ODMIEŃCOWI. ___ ___ ___ ___ ___ ___ Poza tym rząd odwiedzi miejsca historyczne, wygłosi apele smoleńskie i zażyje zasłużonego relaksu turystycznego.____ ----- _____ ----- A przypomnijcie mi proszę, kiedy to ostatnio tak liczna wizyta/ wycieczka rządowa odwiedzała jakieś inne państwo. Nie przypominam sobie, kurde.
  • ~regina
    (2016-11-22 15:39)
    "POLSKA będzie walczyć z wszelkimi przejawami antysemityzmu " - To oznacza ze cały rząd pis powinien podać się do dymisji , gdyż to on jest krzewicielem antysemityzmu w Polsce.
  • ~niecierpliwy
    (2016-11-22 15:57)
    to ile bylo wybuchow w salonce bo mam zaklad o krzynke wodki ?
  • ~ewa koby
    (2016-11-22 19:19)
    ewa koby atysemityzm nie istnieje w polsce chba tylko wg beaty szydlo
  • ~ewa koby
    (2016-11-22 19:23)
    antysemityzm nie istnieje jest tylko szantaz antysemityzmem 1/2 ewa koby
  • ~jsn
    (2016-11-22 19:57)
    dlaczego w składzie delegacji nie było pani Zalewskiej, specjalistki od antysemityzmu?
  • ~Marian
    (2016-11-22 20:47)
    Najpierw niech przestaną pluć na Polskę i polaków