Zamach w Berlinie. Trump: To przerażający akt terroru, ci terroryści muszą zostać starci z powierzchni ziemi

Prezydent elekt Donald Trump nazwał "przerażającym aktem terroru" dramatyczne wydarzenia w Berlinie, gdzie ciężarówka wjechała w tłum ludzi, zabijając co najmniej 9 osób i raniąc 50.

wróć do artykułu
  • ~Lex
    (2016-12-21 20:20)
    To czlowiek ktory ma jaja ! Nie tak jak europejskie cioty.
  • ~Niemuzułmanin
    (2016-12-21 09:59)
    W obliczu jednoznacznie określony przez "światowy wojujący islam" cel jego działania to: eksteminaja lub całkowite zniewolenie Reszty Świata, czas zmienić kurtuazyjne zasady i "nadstawianie drugiego policzka" na zdecydowaną twardą obronę prawa do życia i egzystencji nie muzułmanów tu: głównie białych i chrześcijan. Atakującego wilka trzeba w obronie własnego życia unieszkodliwić!!
  • ~a fan
    (2016-12-20 12:47)
    Mr President ! Give terrorists hell and kill them all, but remember that with such a politically correct leader as Mrs Merkel, Germany will develop itself into the Hinterland of Islamism. Therefore say, please , plain to Germans that they must have a proper leader instead of Mrs Merkel.
  • ~Barbara
    (2016-12-20 12:39)
    A po co ?Niech sie Sami wybija!
  • ~Euro
    (2016-12-20 09:29)
    Donald, chłopie, musiałbyś teraz zmieść jedną trzecią Europy, w tym połowę Niemiec. U nas jest aż tak źle, tak stary, aż tak źle.
  • ~Anita Skórska
    (2016-12-20 09:29)
    I było by już dość tej hipokryzji kłamców i zdrajców Polski, dążących na polecenie i za pieniądze swoich nie Polskich mocodawców do powrotu swojej sprzedajnej polityki. Idźcie do diabła!!
  • ~Mirosław Brzeziński
    (2016-12-20 08:18)
    Brawo Panie Prezydencie. Nareszcie ktoś normalny i godny zaufania. A reszta świata niech rysuje dalej swoje kwiatki na chodnikach i przyjmuje dzieciątka z aleppo, podczas gdy ich rodzice gwałcą, mordują i zawłaszczają upadłą europę! Z powierzchni ziemi należy zetrzeć nie tylko terrorystów ale cały zasmarkany islam oraz KAŻDĄ religię, która w jakikolwiek sposób ogranicza wolność i prawa innego człowieka! Bo chyba czarne wieki, w których zmyślone bóstwo determinuje los człowieka a czasem odbiera mu wolność i życie, powinny już dawno należeć do przeszłości! Odważni w sieci - czy Wy nie macie nazwisk???
  • ~Jula
    (2016-12-20 07:21)
    Panie Trump czy w kiblu tez jak mawia pana idol pan prezydent Putin ?
  • ~ala wilk
    (2016-12-20 07:15)
    No to wysyłaj Trump amerykańskich żołnierzy do Syrii. na co czekasz?
  • ~zenek
    (2016-12-20 07:13)
    poseł Joanna MUcha jedż na parking do Berlina tam ciebie ubogaca kulturowo bo ciągle szukasz zaczepki ostatnio bezczelnie kłamałaś i krzyczałaś że ciebie bija w sejmie ...większy szacunek to należy się do pań lekkich obyczajów bo one jasno pokazują jakie maja zamiary a ty zgrywasz niewiniątko trzepoczesz rzęsami i łżesz jak twój autorytet Bolek
  • ~otak