Kim jest domniemany zamachowiec z Berlina? Wyjechał z Tunezji jako nastolatek, siedział w więzieniu

| Aktualizacja:

Tunezyjczyk podejrzewany o przeprowadzenie zamachu w Berlinie, gdzie zginęło 12 osób, wyemigrował nielegalnie z Tunezji siedem lat temu i siedział we włoskim więzieniu - podaje tunezyjskie Radio Mosaique. Za zatrzymanie terrorysty Niemcy oferują nagrodę.

wróć do artykułu
  • ~Refleksja
    (2016-12-21 22:10)
    Wiecie co w takich sytuacjach robi Izrael? "Zajmuje się" także rodziną zamachowca (w bardzo szerokim pojęciu). Np. burzy dom.
  • ~sd2015
    (2016-12-21 22:37)
    Skoro tyle już o nim wiedzieli, to czemu dalej trzymali to ś c i e r w o ? Po co, na co czekali ?
  • ~Jimy Bounce
    (2016-12-21 20:56)
    Kawał pastuchowego bydła, gonić po wsze czasy
  • ~Kopaczka POrą.bana
    (2016-12-21 23:32)
    ja tego Tunezyjczyka mam u siebie w domu. Dobrze go zaKODowałam w POrozumieniu z Sorosem. On jest bardzo psychcznie niestabilny i nadwrażliwy. Biega z koranem i z nożem w zębach.
  • ~tylko Mikke przywróci karę śmierci
    (2016-12-21 22:12)
    Czy pani Merkel wprowadzi karę śmierci dla tych, którzy zabijają z premedytacją?? Na pewno nie!! Europą, jak długa i szeroka, rządzi lewactwo, które kary śmierci nie wprowadzi. Wyjątkiem jest Łukaszenka, który karze śmiercią różnych wykolejeńców. Tylko kara śmierci dla morderców, najlepiej wykonywana publicznie, mogłaby ich powstrzymać, choć gwarancji nie ma. Gdy Mikke, w sposób ostentacyjny, zakpił z minuty ciszy ogłoszonej w PE,po ataku terrorystycznym na redakcję "Charlie H." manifestując jednocześnie, że jest "for death penalty",wówczas stał się obiektem niewybrednych ataków ze strony różnych lewaków. Pani Merkel! Mimo pani deklaracji nie czuję się się bezpieczny, a pani zapewnienia to czcze frazesy i komunały.
  • ~Zielony fanatyk Oezcan Mutlu twierdzi, że
    (2016-12-22 01:46)
    nie można pozwolić na to, by "duchowi podpalacze" wykorzystali zamach do siania nienawiści i szczucia jednych narodów przeciwko drugim. ----------------------------------- A ja w ramach walki o nieskrępowaną wolność wypowiedzi przedstawicieli wszystkich narodów i w celu uzyskania informacji z tak zwanej pierwszej ręki zapytałbym po prostu zamachowca, czy chciał wykorzystać zamach w celu szerzenia miłości, sprawiedliwości i pokoju między narodami oraz walki z globalnym ociepleniem nienawiści - czy jednakowoż chodziły mu po głowie jakieś myśli niechętne cywilizacji zachodniej?!
  • ~marian
    (2016-12-22 03:34)
    skur.......wiela jak najszybciej zatrzymac,zastrzelic.wlozyc do worka ze swinskiej skory i zakopac na wysypisku smieci,ryjem do gleby.tak powinno sie chowac ta dzicz.
  • ~Oto skuteczność niemieckich służb antyterrorystycznych
    (2016-12-22 01:01)
    W Berlinie jakiś czas temu 2 agentów usiłowało zwerbować uchodżcę z Somalii. Umówili sie z nim na Kreuzbergu koło mauzoleum. Przyszło tam dwudziestu Murzynów. Złapali tajniaków, kilku ich trzymało, a reszta dokonała tzw. analizmu - seksu analnego. Potem, gołych, porzucili w krzakach. Jeden z agentów zwariował i jest w szpitalu psychiatrycznym w Rammstein a drugi zrezygnował z pracy tajniaka. Sprawców - oczywiście nieznanych - "nie złapano"... ------- -------------- Wygląda na to, że Niemieccy agenci zostali przez Merkel tak skołowani, że do dzisiaj nie mogą się zdecydować, czy lepiej dać się wydupcyć - czy dać się zabić!
  • ~Tajny Radca Ministerstwa Propagandy
    (2016-12-22 00:56)
    Merkel - w ramach "polityki multi-koci-łapci" i promowanej przez siebie akcji intensywnego wprowadzania imigrantów w tajniki kultury europejskiej - powinna osobiście wykładać muzułmanom na uniwersytecie Humboldta podstawowe zasady bezpiecznego obsługiwania skradzionych polskich TIR-ów oraz prowadzić dla nich z tego przedmiotu zajęcia praktyczne! Powinna też prowadzić dla nich pogadanki umoralniające z obligatoryjną nauką Dekalogu na pamięć, ze szczególnym uwzględnieniem 5 przykazania! Niezbędne jest też moim zdaniem szerzenie wśród nielegalnych imigrantów świadomości, że wolno posługiwać się tylko jednym dokumentem tożsamości i jednym nazwiskiem! ---------- --------------- Jestem pewien, że Martin Schulz wynegocjuje w Brukseli odpowiednie unijne fundusze na ten szczytny cel - oczywiście z naszych pieniędzy!
  • ~Trocki
    (2016-12-21 22:14)
    To w końcu szukają winnego czy podejrzanego? Skoro mają pewność, że porwał ciężarówkę i wjechał w tłum, to jest winnym, a nie podejrzanym. Tu nie ma co dywagować. Szukają więc mordercy!
  • ~wam
    (2016-12-22 06:12)
    Mam nadzieję, że go przecweluja w pierdlu.
  • ~obserwator
    (2016-12-22 11:53)
    No coz - on jest jednym z arabskich dzieci Mamy Merkel.
  • ~podatnik
    (2016-12-23 11:30)
    Tylko Korwin uratuje UE przed wojowniczym islamem. Dlatego powinien być wystawiony jako kndydat Polski na przewodniczącego UE zamiast Donalda T.