Ponad 3,5 tys. ataków na uchodźców i ich kwatery. Niespokojnie w Niemczech

| Aktualizacja:

W zeszłym roku w Niemczech doszło do 3533 ataków na uchodźców bądź na ośrodki, w których mieszkają w oczekiwaniu na rozpatrzenie wniosku o azyl - podały w niedzielę gazety należące do grupy medialnej Funke. Takie dane przekazało niemieckie MSW.

wróć do artykułu
  • ~XXL
    (2017-03-01 08:40)
    Atakujcie swoj "demokratyczny" rzad, ktory jest odpowiedzialny za te inwazje islamska, bo tylko to moze pomoc w tej kwestii... nie kapujecie wciaz?!
  • ~ewa berlin kreuzberg
    (2017-02-26 20:00)
    bylo spokojnie jak ich nnie bylo. dlaczego mam wierzyc jakiejs grupie Funke ?? nie podaja kto napadl i jakie sa wyniki dochodzen. Najwiecej zadym robia sami uwiezieni w nieludzkich warunkach. Berlin Tempelhof -tysiace, od roku w warunkach katastrofy humanitarnej. Jak szacuja anonimowe zrodla, liczby napadow na "tych co juz dlugo zyja w nrf " wzrosla o 80%.
  • ~nibydlaczego
    (2017-02-26 19:58)
    szczerze mówiąc, mdłości ogarniają, gdy czyta się tak zmanipulowane teksty. Bo jakże inaczej odbierałoby się takie rewelacje, gdyby media podały pełną informację o tym, co Niemcy definiują jako "ataki" , a więc: rozrzucanie ulotek antymuzułmańskich jest atakiem, udział w manifestacji antyimigranckiej jest atakiem, wykrzykiwanie publicznie haseł antyimigracyjnych jest atakiem, wypisywanie antymuzułmańskich na budynkach haseł jest atakiem. Atakami (tym razem prawdziwymi) są przypadki podpalenia ośrodków dla uchodźców (16 razy, z tego ponad połowa dokonana przez samych imigrantów, niezadowolonych z warunków bytowych, jadłospisu...itp.). Z drugiej strony nie nagłaśnia się specjalnie statystyk przestępstw popełnionych przez imigrantów (muzułmańskich)- około 60 tysięcy (!) w zeszłym roku. Oto ich kaliber : pobicia, gwałty, zabójstwa, udział w atakach terrorystycznych, zastraszanie innowierców, , pedofilia, handel narkotykami, o "zwykłych" kradzieżach i rozbojach nie wspominając.
  • ~tak to jest
    (2017-02-26 19:02)
    Rozne sa formy protestu obywateli na efekty nieodpowiedzialnej polityki Angeli M. Sprowadzila niepokoj, zagrozenie do spokojnych dotychczas Niemiec
  • ~Alec
    (2017-02-26 18:57)
    ....aha, I pamietamy kto z naszych wspanialych politykow I celebrytow nawolywal do prxyjmowania ubogacicieli...jak juz bedzie mozna ich legalnie odstrzeli prxyjdziemy tez PO was!!!
  • ~Alec
    (2017-02-26 18:53)
    Nie no co za rasistowskie podejscie!!! Pamietajcie ze wypowiadacie sie a temat nasxych ubogacicieli...a szef wywiadu klamie jawnie..jest na pewno Populista, faszysta, rasista I antysemita.amen
  • ~pp
    (2017-02-26 15:13)
    To więcej ataków było na ośrodki uchodźców, niż uchodźców na obywateli - no ,co za chołota europejska (sarkazm - jakby kto nie zrozumiał).
  • ~obserwator
    (2017-02-26 14:40)
    A w Polsce cisza i spokój tylko Timmermans z oPOzycją napadają Polaków.