PiS nie miałby co liczyć na sojusz? Le Pen zaatakowała polskich pracowników. "Nie pozwolę, by zarabiali..."

Jeśli Prawo i Sprawiedliwość chciałoby kiedykolwiek uważać Marine Le Pen za sojuszniczkę w reformowaniu Unii Europejskiej, to wczorajsza debata kandydatów na prezydenta Francji powinna rozwiać najmniejsze nadzieje polityków partii rządzącej. Przedstawicielka skrajnie prawicowego Frontu Narodowego ostro zaatakowała Polaków. Jak stwierdziła, gdyby została prezydentem, nie pozwoliłaby zarabiać polskim pracownikom na francuskich bezrobotnych.

wróć do artykułu
  • ~oz
    (2017-03-21 14:47)
    instrukcja Ringier Axel Springer Marka Dekana działa w całej rozciągłości i zwielokrotnioną siłą czas Niemców wywalić z Polski i przejąć tytuły Czas wystawić im rachunek z drugą wojnę światową za zniszczenia i ludobójstwo.Wszystkie artykuły szkalują PiS
  • ~fake_news
    (2017-03-21 13:49)
    przecież Jarosław Kaczyński wyraźnie powiedział, że PiS nie chce mieć nic wspólnego z Le Penn więc po co powtarzacie w kółko te brednie?
  • ~ajax
    (2017-03-21 13:48)
    Francuskie koncerny płacą pracownikom w Polsce trzy-cztery razy mniej jak za taką samą pracę we Francji, niech zaczną płacić tyle samo co we Francji.Bezrobotni we Francji niech przestaną żyć na koszt państwa i wezmą się do pracy.
  • ~anarchosyndykalista
    (2017-03-21 13:40)
    sługusy axel springera robiący wodę z mózgu polskim prostaczkom napiszcie który to polityk pis powiedział że będziemy zawierać sojusz z le pen ? zapamiętajcie sobie że za wszystkie propagandowe kłamstwa odpowiecie
  • ~adam
    (2017-03-21 13:39)
    no to zdecydujcie się. w końcu -- Le Pen jest z PISem czy przeciw? w którymś momencie musieliście skłamać. poza tym w którym momencie PIS mówił o niej jako "sojuszniczce w reformowaniu Unii"? to bardziej wasza wizja rzeczywistości niż realia. ja wiem, że chelibyście (wy lub wasi niemieccy właścieciele) żeby tak było, ale jak na razie nie jest. i chyba nie będzie. a wiarygodność leci na pysk. gratulacje.
  • ~em
    (2017-03-21 13:53)
    To polscy ciężko pracujący robotnicy haruja na korzystających z socjalu obywateli Francji (w tym uchodzcow również). To Polacy pracując czesto za najnizsza stawke i wykonując najcięższe prace placa podatki ktore przeznacza się na socjal i darmowe mieszkania dla obywateli Francji i muzułmańskich obibokow. P. Kaczynski wiedzial jak obludna jest LePen dlatego powiedział ze z nia laczy Pis tyle co z Putinem czyli nic
  • ~Kos
    (2017-03-21 13:46)
    A tylu naiwnych Polakow jeszcze ciagle sa zachwyceni skrajnie prawicowymi politykami Europy, Wilders, Le Pen i innych. A ci wszyscy politycy o s r y w a j a Polakow! Ale jak ktos g lu p i !
  • ~brytan
    (2017-03-21 14:00)
    już raz polacy mieli sojusz z francą to nam bokiem wyszło.i dlatego pan jarek krzywo patrzy na takie alianse.
  • ~rybka
    (2017-03-21 13:35)
    I co w tym bylo antypolskiego?
  • ~klarneta
    (2017-03-21 13:42)
    Popotrzcie nawet Francja przeciw POLAKOM!!!
  • ~zorro
    (2017-03-21 15:17)
    A ja bym na zbity pysk wywalil leclerca i auchana
  • ~pol124
    (2017-03-21 20:33)
    Ale propaganda.....POLACY przez FRANCUSKIE,NIEMIECKIE,ANGIELSKIE,PORTUGALSKIE sklepy ,ubezpieczenia,banki...są drenowani/okradani/na 100mld pln rocznie..pracują za1/4 płacy Niemca , ceny mają takie same,a jakość towarów gorszą----NIEWOLNICY????
  • ~Grek
    (2017-03-21 16:13)
    Polacy do Polski, tu jest duzo roboty,nie ma co robic na Francuzow.
  • ~peter
    (2017-03-21 16:57)
    a kto powiedzial ze PIS chce wspolpracowac z LePen dalszy ciag lgarstw niemieckiego Dziennika, innymi slowy instrukcja z Niemiec dziala
  • ~Twbolek
    (2017-03-21 14:57)
    Z Francja i Anglia był sojusz i oba wyszły nam bokiem a potem do spoly z USA sprzedali nas Stalinowi!!!! Szkoda ze nikt nie chce tego pamiętać. Oni po prostu nas nienawidzą oni tylko chcą naszej lokalizacji bo to najkrótszą droga wschód zachod
  • ~cv
    (2017-03-21 16:22)
    Dla niej to pewnie byłoby lepiej aby to francuscy robotnicy sprzedawali swoje towary polskim bezrobotnym.Słusznie JarKacz powiedział ,że jego partia ma tyle wspólnego z Le Penn co z Putinem.Nalezałoby powiedziec nawet więcej.Polska nie chce mieć nic wspólnego z muzułmańską Franca
  • ~ktoś
    (2017-03-21 13:50)
    ~klarneta Pajacu za ~rybka -- I co w tym bylo antypolskiego?!!!! Już bardziej to przeciw Polsce byli raczej prezydenci z lewackiej strony francuskiej sceny politycznej. Gamoń zawsze gamoniem zostanie!!! Ale jak ktos za idola ma głównego kufajkowego Schitnke, to co się dziwić!!!!
  • ~tt
    (2017-03-21 15:37)
    Z tego wszystkiego najśmieszniejsze jest to, że o tzw. sojuszu PiS i Le Pen mówią najwięksi przeciwnicy PiS i Kaczyńskiego a także Polski, tymczasem naprawdę coś takiego wcale nie istnieje a jest tylko pobożnym pragnieniem przeciwników Polski. Natomiast polsko języczne niemieckie Mędia zgodnie z wola swych mocodawców piszą fałszywki by szkalować rząd Polski.
  • ~Andrzej z Balto
    (2017-03-21 16:00)
    Autor(ka) pisze: "Przedstawicielka skrajnie prawicowego Frontu Narodowego...". Tak to lewactwo medialne otumania ludzi. Wszystko co lewactwu nie pasuje jest nazywane skrajnym.
  • ~kisiek
    (2017-03-21 17:36)
    jak zwykle manipulacja w Dzienniku...PIS nie ma nic wspólnego z LE Pen, więc trzeba obok francuskiego nazwiska wpisać hasło PIS, i już mniej rozgarnięci odbiorcy maja negatywne skojarzenia...gratuluję Dziennikowi manipulanctwa na bardzo wysokim poziomie