Rozpędzonym autem próbował wjechać w tłum ludzi. Belgijskie media: Udaremniono zamach

| Aktualizacja:

Mężczyzna kierujący rozpędzonym samochodem usiłował w czwartek wjechać na zatłoczony główny deptak handlowy Antwerpii, na północy Belgii - poinformowała policja. Został zatrzymany, w jego samochodzie była broń. Władze twierdzą, że udało się zapobiec zamachowi.

wróć do artykułu
  • ~Grażyna T
    (2017-03-24 12:10)
    lewactwo w Europie!! to diabelsko-oszołomski pomiot!! Tylko metodą mocno wstrząsową można ich wyplenić!!! timmer....coś tam ....ans - to kłamstwo; nienawiść; obłuda, i przekręt jak się uda!!
  • ~zgroza
    (2017-03-23 21:26)
    Ludzi taranuja w Europie a Ci z Brukseli w imie solidarnosci wygaszaja lampki w Paryzu i w Berlinie.
  • ~sake
    (2017-03-23 16:40)
    astronomowie podają że odkryto 7 planet z prawdopodobieństwem warunków zbliżonych do Ziemi.To może tam wyemigrujemy z Europy, czas zacząć konstruować statki międzyplanetarne.
  • ~antypo
    (2017-03-23 16:23)
    Już za parę lat mieszkańcy Europy zach. z przyrostem 2+5 będą wybierac rządy sposród swoich i wtedy rdzenni Europejczycy będą musieli emigrować do Afryki, lub na pustynie jesli im rządy szariatu pozwolą."
  • ~Baran Cygański
    (2017-03-23 16:16)
    Następny zamach będzie w Burdelli. Tam możne się udać. Może akurat Chyży Rój będzie wracał z zakupami wody.
  • ~gotfryd
    (2017-03-23 16:15)
    Polecam przestudiowanie krucjat bohaterskich europejczyków w obronie ziem od tysiąca już wtedy lat należących do Bizancjum czyli cesarstwa rzymskiego, tylko nie według lewackich wersji bo oni jawnie bronią muzułmanów , trzeba zdobyc wiedzę i wyrobic sobie poglądy, kto był najeżdżcą a kto obrońcą ,i niestety historia ma wpływ na naszą rzeczywistość polityczną.
  • ~em
    (2017-03-23 15:41)
    A towarzysze z PO (np.p Swiecicki), V kolumna( lewacy) w polskim kościele dalej agitują o przyjecie jak największej liczby muzulmanow, coz, do Europy przybywa ich jeszcze więcej niż w zeszłym roku. Nic się nie zmienia...
  • ~pan rotmistrz
    (2017-03-23 15:33)
    Może wzorem p. Angeli Merkel zaprosić emigrantów z całego Świata, kto sie nam nada tj. wykształcony i pewny politycznie, zatrzymujem u siebie a reszte wysyłamy w ramach solidarności europejskiej do naszych przyjaciół z UE!!!
  • ~kar
    (2017-03-23 15:32)
    na to nie ma już lekarstwa na Zachodzie, bo nie da się wywalić "rdzennych" mieszkańców, a lewackie społeczności zapraszają wciąż nowych. Ale w Polsce można temu zapobiec
  • ~ziutek
    (2017-03-23 15:24)
    Ktoś tu próbuje zmienić wynik wyborów we Francji. Jakoś dziwnie rozmnożyły się te ataki przed wyborami. Terroryści chcą, żeby wygrała Le Pen i rozwaliła UE.

Może zainteresować Cię też: