Deklaracja Rzymska o Unii Europejskiej w ciągu najbliższej dekady [DOKUMENTACJA]

Tekst Deklaracji Rzymskiej, którą w sobotę 25 marca, w 60. rocznicę podpisania Traktatów Rzymskich, przyjęli w stolicy Włoch przywódcy 27 państw członkowskich Unii Europejskiej:

wróć do artykułu
 • ~prawnik
  (2017-03-25 13:41)
  Ta deklaracja rzymska jest w wiekszosci swojej tresci tylko deklaracja dobrej woli, bo nie ma ani sil ani srodkow na to, aby w ciagu dziesieciu lat n.p. zrownac Polske technologicznie z Niemcami. Natomiast w punkcie przyjmowania uchodzcow, to ta deklaracja sygnalizuje prawna mozliwosc zmuszenia Polski do przyjecia arabskich migrantow, bo to zostanie zakwalifikopwane jako "odpowiedzialna i zrownowazona polityka migracyjna".
 • ~matematyk
  (2017-03-25 13:44)
  No co Beatka sie przestraszyla i podpisala ? Alez Beatko, przeciez te unijne dotacje dla Polski to tylko okolo stu zlotych miesiecznie na jednego statystycznego Polaka. Ach jak bardzo Donek i lekarka prowincjonalna z Radomia zrujnowali Polske, skoro wystarczy stuzlotowy szantaz, aby Polska sPOkorniala.
 • ~Macisław Płatow
  (2017-03-25 15:02)
  ~prawnik co do migrantów ,jeżeli Polska przyjęła około 1mil500 tyś. Ukraińców ,ponad 100 tyś. Czeczenów ,to Według mnie te 15 tyś. rozpłynie się jak oliwa wodzie. Szacuje się ,że w Polsce jest około 250 tyś. wyznawców Islamu Sumitów,Szyitów ,Sufi.~~ matematyk na pewno się nie przestraszyła. Polska razem z Grupą Wyszehradzką osiągnęli to o co walczyli.
 • ~mocher
  (2017-03-25 16:28)
  Becia tak madrowala i tak podpisala co było wcześniej uzgodnione,polacy nie wszyscy sa debilami i analfebetami.
 • ~XXL
  (2017-03-27 11:42)
  UE nieche sie i nie bedzie sie reformowac w takim kierunku, kt jest sprzeczny z wizja juz zadefinowana, t.j. federalizacja, centralizacja, gleboka integracja, likwidacja narodow wg. Kalergiego planu itd. Dlatego wiecej predkosci... - ci co nie chca tego szybko i od razu, otrzymaja wiecej czasu, podczas ktorego organizacje pozarzadowe zmienia nieprzyjazne rzady w problematycznych krajach ... a cel bedzie w koncu osiagniety! "Reforma" to tylko gra o czas i sztuczki... kierunek i cel UE jest dawno zadefiniowany i niemienny! Kiedy to wrescie zrozumiecie?!

Może zainteresować Cię też: