Rzecznik Kremla: Nieletnim uczestnikom protestów obiecywano nagrody pieniężne

| Aktualizacja:

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow powiedział w poniedziałek, że nieletnim uczestnikom niedzielnych protestów w Rosji obiecywano wynagrodzenie, jeśli zostaną zatrzymani. Zapewnił, że władze nie obawiają się protestów, a tylko manipulowania ich uczestnikami.

wróć do artykułu
 • ~ww
  (2017-03-27 16:39)
  Znowu Rosyjska propaganda i kłamstwa. A prosty lud w to uwierzy. Wierzyć w słowa Kremla, to tak jakby być niezrównoważonym psychicznie.
 • ~veto
  (2017-03-27 15:16)
  Putin i jego szajka; przestancie gnebic swoj narod... kto was obroni przed islamem?
 • ~z polskiego zbrarza
  (2017-03-27 14:26)
  skad ten bunt"niezadowolonych" ? ano rosjanie jak i bialorusini mieli zamiar wprowadzic podatek dla "pasozytow spolecznych" tzn.ci, ktorzy nie wykarza sie, ze pracowali w roku przynajmniej 175 dni -musza zaplacic jednorazowy podatek w wysokosci ok.200 eu. Jest rzacza zrozumiala, ze taka ustawa jest niepopularna, szczegolnie wsrod lewactwa majacego 2 lewe rece od urodzenia. W zyciorysie "opozycjonisty" Nawalackiego trudno znalezc jakakolwiek pozycje o stalym zatrudnieniu.
 • ~Macisław Płatow
  (2017-03-27 14:00)
  Jak to wszystko jest prowadzone według jednego schematu.Np:Kosowo kolebka Serbskiego Narodu, Libia kraj porównywany z Belgią,danią ,ale rządził pułkownik Kadafi ,który był wrogiem USA i Izraela. Libia Kraj zniszczmy ,bida aż piszczy ,wylęgarnia terroryzmu. Irak kraj o wysokim dochodzie ,rządzony przez Husajna ,Kraj wrogi USA i Izraelowi ,Ukraina kraj rozwijający się ,dziś po Majdanie Kraj w rozpadzie ,wojna ,ponad 2 mil. ludzi wyemigrowało. KTO ZA TO ODPOWIADA. Dziś próbuje się tego samego w Białorusi ,Rosji. I proste pytanie KTO TO OPŁACA ,komu zależy by utopić te Kraje w Krwi?
 • ~PiS owski lekarz pierwszego kontaktu
  (2017-03-27 13:46)
  Jak bym słyszał propagandzistów z PiS gdy ludzie wychodzą protestować przeciw rządowi i Kaczyńskiemu!