Marine Le Pen: Ukraina jest częścią rosyjskiej strefy wpływów

| Aktualizacja:

"To prawie koniec Unii Europejskiej" - oceniła w wywiadzie dla telewizji BBC kandydatka Frontu Narodowego na prezydenta Francji Marine Le Pen. Przekonywała, by zamiast czekać na upadek UE, trzeba przekształcić ją w "Europę narodów", szanując wybory obywateli. Uznała też, że Ukraina leży w rosyjskiej strefie wpływów

wróć do artykułu
  • ~kox
    (2017-03-29 13:12)
    Ukraina jest częścią swojej własnej strefy wpływów gł upia babo. My w PRLu byliśmy częścią ich wpływów i wiemy, co to znaczy. Prezydentem i tak nie zostaniesz, więc po wyborach proponuję tobie wyprowadzkę z Francji do Rosji - wszyscy na tym zyskają.
  • ~Weredyk
    (2017-03-29 12:34)
    Ukraina jest częścią rosyjskiej strefy wpływów, i niech tak pozostanie. Le Pen na prezydenta.
  • ~le mirage
    (2017-03-29 13:15)
    Oj widze ze Putin Pania oczarowal swoim wzrostem.
  • ~Spostrzegawczy
    (2017-03-29 12:56)
    No cóż trudno nie przyznać racji.
  • ~Njkj
    (2017-03-29 13:00)
    Gdzie ona byla jak malpy odlawiali ?
  • ~tanebo
    (2017-03-29 14:45)
    Widzieliście ostatni film o Francuzach bohatersko wygrywających wojnę? No właśnie... A ile biegów ma francuski czołg? Jeden normalny i cztery wsteczne.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-29 13:14)
    Po pierwsze jako Obywatel Polski OBAWIAM się JEDNEJ decyzji Rosji. Czyli zastąpienia głowic konwencjonalnych ,głowicami jądrowymi,bo to oznacza przy nawet przypadkowym błąd, ataku Rosja odpowie rakietami z głowicami jądrowymi. A to by oznaczało APOKALIPSIE . Dlatego jestem zwolennikiem tzw. Stref Wpływów Historycznych. Proszę zwrócić uwagę USA podporządkowało sobie Kanadę,Meksyk,narzuca swą wole w Ameryce Środkowej. A teraz próbuje w Europie,i Arabii. Proszę zwrócić uwagę co przyniosła tzw. polityka pokoju USA ,ala wyznawców Islamu : Libia= łzy,krew ,mord,Irak=łzy,krew,mord,Syria=łzy,krew,mord,Afganistan=łzy,krew,mord. W/W Kraje to wrogowie Izraela i po nię kąt USA. A został Iran ,który wykorzystał czas dany przez Los ,i został posiadaczem tzw. BRUDNEJ broni atomowej,pozyskał mocarnych Sojuszników Rosja,Chiny. Na razie nie do ruszenia ,bo nawet Izrael ma świadomość ,że była by to ZAGŁADA Południa Europy i Krajów Arabskich.USA mocarstwo ,a ma cykora przed Koreą Północna,i to z tego samego powodu ,co przed Iranem. Atak na Korę to zagłada Japonii,Alaski,i paru pomniejszych Krajów Azji.
  • ~internautka 50+
    (2017-03-29 16:14)
    A kto dał prawo tej pani wyznaczać zasięg wpływów Rosji. Bezczelna baba.!
  • ~zdaje sie, ze
    (2017-04-01 23:13)
    Le Pen raczej nie wygra wyborow prezydenckich, ale otrzyma duzo glosow, a z tym sie bedzie trzeba liczyc. Podobnie AfD w Niemczech. Najwiekszym ostatnio wydazeniem dla Unii Europejskiej jest jednak Brexit i trzeba powiedziec tu konkretnie, ze Le Pen, AfD i zwolennicy Brexit, to jest grupa ludzi o podobnych pogladach jesli chodzi o stosunek do UE ....................... wiekszosc sondazy nie przewidywala wczesniej, ze dojdzie do Brexit, a jednak do tego doszlo. Trzeba sie wiec liczyc, ze wczesniej czy pozniej dojdzie do zmian takze we Francji, czy w Niemczech.

Może zainteresować Cię też: