Do Europy migrują tylko najbogatsi uchodźcy. Reszta walczy o przetrwanie w Libanie

| Aktualizacja:

Brakuje nam leków, ubrań, przyborów szkolnych i pieniędzy na mieszkanie - mówi PAP kobieta, która wraz z rodziną zbiegła z Aleppo do Libanu. Wielu Syryjczyków w sąsiednim kraju znalazło schronienie przed wojną, ale ich walka o przetrwanie trwa. Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej zwraca uwagę, że do Europy migrują tylko najbogatsi.

wróć do artykułu
  • ~kotlet
    (2017-05-18 10:11)
    Tucyh ktorzy poparli islamska wiosne powinni zasiasc na lawach nowej norymbergi, za zbrodnie przeciw ludzkosci
  • ~gaździna
    (2017-05-18 10:14)
    Lewaccy mądrale proponują rozwiązanie: jedna parafia kościoła RK przyjmie jedną rodzinę "uchodżców.Gosposia księdza przejdzie szybki kurs arabskiej kuchni.Koza przybyszów dostanie pastwisko zgodne z normami UE.Parafianie złożą się na dwie tace,bo przybysze raczej nie znają pojęcia "praca". Robi się durne referenda.Pytał ktoś Polaków ,czy chcą mieć tych ludzi w naszym biednym kraju? Dostałam 5 zł podwyżki emerytury.
  • ~adere
    (2017-05-18 10:16)
    To zupelnie odwrotnie niz na bratniej" upadlinie !!! Tam zostaja najbogatsi a reszta bandersynow ucieka gdzie lebioda rosnie. Ostatnio backo Lukaszenko pochwalil sie , ze nawet w Totalnie izolowanej Bialorusi juz 300 Tysiecy ukrow zp-dala za bialoruskie kopiejki na kolochozowych polach
  • ~john
    (2017-05-18 10:26)
    europa, arabia sudyjska, izrael to bogate kraje -za jedna dziesata tego co kosztuja uchodzccy w europie -mozna im urzadzic komfortowe zycie w syrii, libii, iraku, afganistanie. Co za problem powolac plan odbudowy BW ? Biznes dla wszystkich stron. Ale ktos nie chce, komus przeszkadza pokoj na swiecie - i jak widzimy jest to nowojorska poobamowska lewacka klika, ktora nie chce dopuscic do pokojowej wspolpracy USA z calym swiatem.
  • ~Stiff
    (2017-05-18 11:39)
    Oczywiście taka podróż do Europy to nie są tanie rzeczy jak mawia Ferdek Kiepski . Trzeba mieć dużo forsy aby opłacić się mafiosom którzy kupili te pływające trumny .
  • ~Slick
    (2017-05-18 11:57)
    Taka jest przyroda. Przyjada to sa obici i potrzebujący, ale po roku czy dwóch z tej nudy na socjalu zachce im się Allaha od nowa. Wtedy sobie mordują i gwalca, bo dach nad lbem i zarcie w brzuchu juz jest. Kto tego nie rozumie, tego nie szkoda, gdy ginie w zamachach.
  • ~historyk
    (2017-05-18 13:04)
    do Myślących normalnie-to nie są migranci,tylko-NAJEŻDŻCY! czytajcie i myślcie!
  • ~Ryś
    (2017-05-18 14:26)
    "Do Europy migrują tylko najbogatsi uchodźcy", a UE jeszcze im daje kasę, zamiast wspomagać tych, co w Libanie walczą o przetrwanie. I to nazywa aktem humanitaryzmu. Może by tak wysłać tych bogatych z UE, tych, co decydują o przymusowych relokacjach do tych obozów. Może by zmienili zdanie!
  • ~goj
    (2017-05-18 14:49)
    to nie sa zadni uchodzcy tylko zbrojne ramie sponsorowane przez Sorosa oraz reszte czosnkowego towarzystwa ktore dwoi sie i troi zeby roz...bac europe. Dwie wojny i rewolucja im nie wystarczyly.
  • ~opalony
    (2017-05-18 14:57)
    Wirus.
  • ~pyt
    (2017-05-18 15:23)
    nie przyjmuje sie imigrantow z krajow z ktorymi toczy sie wojne. to wczesniej w europie bylo przestrzegane. co sie stalo dzis z europa ?
  • ~brave new world
    (2017-05-18 16:36)
    Koszerni biskupi bp Pieronek i bp Ryś mowia o moralnym obowiazku przyjmowania nachodzcow - bp Ryś idzie nawet dalej - mowi wrecz ze trzeba uczyc sie od wroga. Swiat naprawde wywrocil sie do gory nogami - gdzie te czasy, kiedy uczono ze powinnismy sie uczyc od madrych ludzi, a nie od wrogow??
  • ~aa
    (2017-05-18 16:51)
    Do Europy migrują tylko najbogatsi uchodźcy - umyslowo - kierowcy TIRow obmacywacze kobiet w niemczech itp. itd. Wole male ojczyzny bez atrakcji. Jak wygladala by Europa jak po ulicach chodzilyby strusie, krokodyle, itp itd. Wple Europe malych ojczyzn.
  • ~derwisz
    (2017-05-18 19:24)
    A co na to ,,bracia muzułmanie z bachrajnu,Arabi Saudyjskiej,Kuwejtu...ect..?????
  • ~Maja
    (2017-05-18 19:31)
    Niech walczą o swój kraj,Merkel myślała .że przyjmie tanią siłę roboczą i się przeliczyła.Islamiści chcą praw socjalnych i świętego spokoju bez pracy.Teraz Merkel che uraczyć tą dobrocią innych,poco ich zapraszała.Polacy wiedzą co to jest walka o swój kraj,o wolność tożsamość narodową i suwerenność.Polacy ginęli na wszystkich frontach wojny ,Islamiści uciekają.
  • ~antony
    (2017-05-18 21:21)
    Ja walcze o przetrwanie kazdego dnia i nikt mi nie pomaga.
  • ~młodszy Baca z Humnisk
    (2017-05-23 15:27)
    Biedniejszym krajom Europy wschodniej nie daje się szansy, aby własnymi siłami dogoniły poziom życia Europy zachodnie. Durne lewackie kundle sorosza nasyłają na nie destrukcyjnych muzułmańskich nierobow i przestepców. Jeżeli społeczeństwa panstw Europy zachodniej pozwalają swoim rządom na destrukcję państwa to ich sprawa. Ale od krajów Europy środkowej im WARA!!

Może zainteresować Cię też: