"Zwykli obywatele o patriotycznych poglądach". Putin tłumaczy ataki rosyjskich hakerów

| Aktualizacja:

Władimir Putin, jak pisze „New York Times” próbuje wyprzedzić informacje amerykańskich senatorów, badających przypadki rosyjskiej ingerencji podczas wyborów w USA. Rosyjski prezydent już kategorycznie nie zaprzecza działalności hakerów, tylko tłumaczy ich aktywność tak, jak wyjaśniał obecność rosyjskich żołnierzy w Syrii czy na Ukrainie. 

wróć do artykułu
  • ~Tofu
    (2017-06-03 00:06)
    Nie patriotyczni obywatele tylko wystraszone pacholki Putina.
  • ~proste
    (2017-06-02 12:43)
    Putin patriotycznie klamie
  • ~enter
    (2017-06-02 13:10)
    "Kłamcie, kłamcie, kłamcie, a zawsze coś z tego zostanie" nauczał Lenin bolszewików. Putin jest wierny naukom Lenina, lecz na tyle bezczelny, że nawet mu się nie chce kłamać wiarygodnie.
  • ~patriota 1944
    (2017-06-03 01:03)
    zauwazcie ze jak wygrywa "wlasciwa" osoba to nikt nie mowi o hackerach , manipulacjach. gdyby wygrala clinton to nie byloby o tym mowy, ale wygral trump wiec to wina putina. trzymajcie sie rosjanie! amerykanskich mordercow i ich pacholkow jak polska co to sprowadzaja obce wojska na polskie ziemie jeszcze dosiegnie sprawiedliwosc.
  • ~xman
    (2017-06-02 20:37)
    A kto wierzy ruskim?
  • ~moskiewski pener
    (2017-06-03 10:36)
    Totalny durak...albo mysli ze europejczycy to duraki. Co chwile ktos ginie z polecenia tego zbira.Jak nie tu to tam cie na pewno osadza.
  • ~Bader
    (2017-06-03 08:56)
    Ten człowiek wyrządza Rosji olbrzymią krzywdę. Polityka w wielu krajach sięgnęła chlewu.
  • ~Pozdrawiam Igor
    (2017-06-03 01:50)
    Papriotyczni obywatele z St. Petersburg, Czornaya Reczka numer zamazany z pobudek pobudek patriotycznych na polecenie Volodi hakowali ile sie da i gdzie sie da. Panie Putin i znowu waść wyszedłeś na łgarza. Poza tym Volodia martwi się o swój majątek: flota tankowców SOVCOMFLOT, termnnal paliwowy w Primorsku (30%), terminal kontenerowy w St. Petersburg, 8 kontenerowców (w tym 6 wczarterze Maersk. Czy coś przeoczyłem, Volodia????

Może zainteresować Cię też: