Twitterowa wojna prezydenta USA z burmistrzem Londynu. "Nadzwyczajny atak"

Burmistrz Londynu Sadiq Khan został w poniedziałek po raz drugi zaatakowany na Twitterze przez amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa za komentarze po sobotnim zamachu terrorystycznym, w którym zginęło co najmniej siedem osób, a 48 zostało rannych.

wróć do artykułu
  • ~the truthful writer
    (2017-06-19 11:38)
    Donald Trump is the geat American President . Sadiq Khan is a Leftist who supports poofters and the Arab fans of terrorism. The great President Donald Trump is right. Sadiq Khan is wrong.
  • ~dfdd
    (2017-06-06 13:54)
    muzulmanie popieraja wszystkie ataki, wystarczy poczytac fb, tw, tylko do telewizji mowia ze niby nie. gdyby bylo inaczej bylyby jakies wielkie demonstracje w krajach arabskich i nie tylko i wypowiedzi waznych osob tego srodowiska , dotychczas nie bylo niczego takiego.
  • ~VS
    (2017-06-06 10:23)
    To dlaczego środowiska arabskie nie utożsamiające się z zamachowcami, nic nie robią aby zmyć plamę na honorze?! Tylko siedzą cicho za plecami politycznej poprawności. Tchórze albo bierna postawa wskazuje na ciche poparcie ataków!!!
  • ~Przemo
    (2017-06-05 22:59)
    Brawo Trumpa do parteru z islamskim i mordercami i z tym gnije na czele Sadiq Khan ......
  • ~Krysia spod Olesna
    (2017-06-05 21:32)
    to nie pierwsza wpadka opalonego burmistrza - po pierwszej rzezni Brytyjczkow na tym moscie podobno stwierdzil, ze mieszkancy duzych miast musza sie przyzwyczaic do terroryzmu, albo cos w tym sensie -ja pakistanskiego nie rozumiem. Osobicie nie chcialabym takiego burmistrza ani za sasiada ani za wojta.
  • ~greg
    (2017-06-05 21:19)
    1. Zdelegalizować Masonerie (Wielki Wschód). 2. Odbudować Królestwo Polskie oraz stan rycerski, którego zadaniem będzie obrona Króla, Kościoła i wiary. 3. Zdelegalizować Islam na terytorium tegoż Królestwa.
  • ~john
    (2017-06-05 20:34)
    Fakty - merem Londynu jest muzułmanin. Szefem policji londyńskiej jest zdeklarowana lesbijka która, która w wywiadzie podała że jednym z jej głównych celów jest zwiększenie zatrudnienia w Policji osób o innej orientacji seksualnej czy innym kolorze skóry. Właściwi ludzie na trudne czasy.
  • ~Popierający
    (2017-06-05 18:58)
    Brawo Prezydent Trump. Tak trzymać.